Spelers AA Gent blijven kritisch ondanks overwinning

242 stemmen
Spelers AA Gent blijven kritisch ondanks overwinning

AA Gent heeft zondagavond de druk bij zichzelf een stuk weggenomen. Het klopte KV Mechelen met 2-0 en wist daardoor weg te klimmen uit de gevarenzone van het klassement. Met een tien op achttien staat het nu op de negende plaats.

Een makkelijke avond beleefden de Buffalo's echter niet, ondanks dat de omstandigheden wel meezaten. Na een halfuur stond de eindstand al op het bord en bovendien moest Malinwa een helft met tien spelen na een domme tweede gele kaart voor Van Cleemput.

LEES OOK: De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Gent maakte het zichzelf moeilijk

Desondanks had Gent het nog knap lastig met zijn tegenstander en had het nog een sterke Davy Roef nodig om de drie punten over de streep te trekken. Echte tevredenheid heerste er dan ook niet bij de spelers na het laatste fluitsignaal.

"We starten goed met druk en energie, dat levert ons de 2-0 voorsprong op. In de tweede helft hebben we het onszelf onnodig moeilijk gemaakt", stelde Mathias Delorge immers vast bij Sporza. "Al winnen we uiteindelijk wel met een clean sheet er bovenop. We waren de betere ploeg, ook al speelde de gemakzucht ons bijna parten."

Wel mooie avond voor Fadiga

Een gelijkaardig geluid viel ook te horen bij doelpuntenmaker Noah Fadiga. "Tegen 10 spelers van Mechelen veranderde de dynamiek, we verloren even de controle over de match. Dat mag geen reden zijn om de concentratie te verliezen. Gelukkig kunnen we op het einde van de rit drie punten bij schrijven", vertelde hij.

De rechtsachter kan echter wel tevreden zijn over zijn persoonlijke situatie. "Deze thuisoverwinning doet deugd. Mijn doelpunt natuurlijk ook (lacht). Ik voel me goed dit seizoen en kom veel in actie, die lijn wil ik verder trekken."

Zal AA Gent nog beter moeten doen?

Meest recent

Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

39
39
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

74
74
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

47
47
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

78
78
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

194
194
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

149
149
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

120
120
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

146
146
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

264
264
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

197
197
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

421
421
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

209
209
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

96
96
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

445
445
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

264
264
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

258
258
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

98
98
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

183
183
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

357
357
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

192
192
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

216
216
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

236
236
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

897
897

Meer sportnieuws