Spelers AA Gent blijven kritisch ondanks overwinning

242 stemmen
Spelers AA Gent blijven kritisch ondanks overwinning

AA Gent heeft zondagavond de druk bij zichzelf een stuk weggenomen. Het klopte KV Mechelen met 2-0 en wist daardoor weg te klimmen uit de gevarenzone van het klassement. Met een tien op achttien staat het nu op de negende plaats.

Een makkelijke avond beleefden de Buffalo's echter niet, ondanks dat de omstandigheden wel meezaten. Na een halfuur stond de eindstand al op het bord en bovendien moest Malinwa een helft met tien spelen na een domme tweede gele kaart voor Van Cleemput.

LEES OOK: AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

Gent maakte het zichzelf moeilijk

Desondanks had Gent het nog knap lastig met zijn tegenstander en had het nog een sterke Davy Roef nodig om de drie punten over de streep te trekken. Echte tevredenheid heerste er dan ook niet bij de spelers na het laatste fluitsignaal.

"We starten goed met druk en energie, dat levert ons de 2-0 voorsprong op. In de tweede helft hebben we het onszelf onnodig moeilijk gemaakt", stelde Mathias Delorge immers vast bij Sporza. "Al winnen we uiteindelijk wel met een clean sheet er bovenop. We waren de betere ploeg, ook al speelde de gemakzucht ons bijna parten."

Wel mooie avond voor Fadiga

Een gelijkaardig geluid viel ook te horen bij doelpuntenmaker Noah Fadiga. "Tegen 10 spelers van Mechelen veranderde de dynamiek, we verloren even de controle over de match. Dat mag geen reden zijn om de concentratie te verliezen. Gelukkig kunnen we op het einde van de rit drie punten bij schrijven", vertelde hij.

De rechtsachter kan echter wel tevreden zijn over zijn persoonlijke situatie. "Deze thuisoverwinning doet deugd. Mijn doelpunt natuurlijk ook (lacht). Ik voel me goed dit seizoen en kom veel in actie, die lijn wil ik verder trekken."

Zal AA Gent nog beter moeten doen?

Meest recent

Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

0
0
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

18
18
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

19
19
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

23
23
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

151
151
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

122
122
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

145
145
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

294
294
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

80
80
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

184
184
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

69
69
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

361
361
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

166
166
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

155
155
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

71
71
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

261
261
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

287
287
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

91
91
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

340
340
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1001
1001
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

510
510
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

414
414
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

616
616
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

185
185
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

192
192

Meer sportnieuws