Spelers AA Gent blijven kritisch ondanks overwinning

242 stemmen
Spelers AA Gent blijven kritisch ondanks overwinning

AA Gent heeft zondagavond de druk bij zichzelf een stuk weggenomen. Het klopte KV Mechelen met 2-0 en wist daardoor weg te klimmen uit de gevarenzone van het klassement. Met een tien op achttien staat het nu op de negende plaats.

Een makkelijke avond beleefden de Buffalo's echter niet, ondanks dat de omstandigheden wel meezaten. Na een halfuur stond de eindstand al op het bord en bovendien moest Malinwa een helft met tien spelen na een domme tweede gele kaart voor Van Cleemput.

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Gent maakte het zichzelf moeilijk

Desondanks had Gent het nog knap lastig met zijn tegenstander en had het nog een sterke Davy Roef nodig om de drie punten over de streep te trekken. Echte tevredenheid heerste er dan ook niet bij de spelers na het laatste fluitsignaal.

"We starten goed met druk en energie, dat levert ons de 2-0 voorsprong op. In de tweede helft hebben we het onszelf onnodig moeilijk gemaakt", stelde Mathias Delorge immers vast bij Sporza. "Al winnen we uiteindelijk wel met een clean sheet er bovenop. We waren de betere ploeg, ook al speelde de gemakzucht ons bijna parten."

Wel mooie avond voor Fadiga

Een gelijkaardig geluid viel ook te horen bij doelpuntenmaker Noah Fadiga. "Tegen 10 spelers van Mechelen veranderde de dynamiek, we verloren even de controle over de match. Dat mag geen reden zijn om de concentratie te verliezen. Gelukkig kunnen we op het einde van de rit drie punten bij schrijven", vertelde hij.

De rechtsachter kan echter wel tevreden zijn over zijn persoonlijke situatie. "Deze thuisoverwinning doet deugd. Mijn doelpunt natuurlijk ook (lacht). Ik voel me goed dit seizoen en kom veel in actie, die lijn wil ik verder trekken."

Zal AA Gent nog beter moeten doen?

Meest recent

Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

0
0
'Annelien Coorevits is een rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

10
10
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

25
25
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

124
124
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

100
100
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

141
141
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

249
249
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

117
117
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

98
98
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

338
338
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

127
127
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

128
128
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

492
492
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

728
728
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

76
76
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

196
196
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

227
227
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

53
53
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

578
578
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

125
125
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

191
191
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

243
243
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

192
192
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

252
252
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

79
79

Meer sportnieuws