Spelers AA Gent blijven kritisch ondanks overwinning

door
Spelers AA Gent blijven kritisch ondanks overwinning

AA Gent heeft zondagavond de druk bij zichzelf een stuk weggenomen. Het klopte KV Mechelen met 2-0 en wist daardoor weg te klimmen uit de gevarenzone van het klassement. Met een tien op achttien staat het nu op de negende plaats.

Een makkelijke avond beleefden de Buffalo's echter niet, ondanks dat de omstandigheden wel meezaten. Na een halfuur stond de eindstand al op het bord en bovendien moest Malinwa een helft met tien spelen na een domme tweede gele kaart voor Van Cleemput.

LEES OOK: Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

Gent maakte het zichzelf moeilijk

Desondanks had Gent het nog knap lastig met zijn tegenstander en had het nog een sterke Davy Roef nodig om de drie punten over de streep te trekken. Echte tevredenheid heerste er dan ook niet bij de spelers na het laatste fluitsignaal.

"We starten goed met druk en energie, dat levert ons de 2-0 voorsprong op. In de tweede helft hebben we het onszelf onnodig moeilijk gemaakt", stelde Mathias Delorge immers vast bij Sporza. "Al winnen we uiteindelijk wel met een clean sheet er bovenop. We waren de betere ploeg, ook al speelde de gemakzucht ons bijna parten."

Wel mooie avond voor Fadiga

Een gelijkaardig geluid viel ook te horen bij doelpuntenmaker Noah Fadiga. "Tegen 10 spelers van Mechelen veranderde de dynamiek, we verloren even de controle over de match. Dat mag geen reden zijn om de concentratie te verliezen. Gelukkig kunnen we op het einde van de rit drie punten bij schrijven", vertelde hij.

De rechtsachter kan echter wel tevreden zijn over zijn persoonlijke situatie. "Deze thuisoverwinning doet deugd. Mijn doelpunt natuurlijk ook (lacht). Ik voel me goed dit seizoen en kom veel in actie, die lijn wil ik verder trekken."

Zal AA Gent nog beter moeten doen?

Meest recent

'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

10
10
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

321
321
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

155
155
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

65
65
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

67
67
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

67
67
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

208
208
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

99
99
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

152
152
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

67
67
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

258
258
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

232
232
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

265
265
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

381
381
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

315
315
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

146
146
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

180
180
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

203
203
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

442
442
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

260
260
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

168
168
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

166
166
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

123
123

Meer sportnieuws