Kyei rekent af met Standard na opmerkelijk Charleroi-debuut

271 stemmen
Kyei rekent af met Standard na opmerkelijk Charleroi-debuut

Eén van de meest opvallende transfers in ons land deze zomer was misschien wel die van Grejohn Kyei. De Franse spits streek in het begin van de zomer neer bij Standard, dat hem transfervrij ophaalde bij de Franse degradant Clermont. Amper twee maanden later werd hij in Luik echter alweer doorgestuurd en Charleroi bood hem een uitweg.

In zijn eerste weken bij de Rouches had Kyei immers nog geen potten kunnen breken. Hij was invaller, scoorde geen enkele keer en had na de komst van Zeqiri en Eckert Ayensa nog minder uitzicht op speelminuten. Charleroi, dat hem al langer op de radar had staan, verloste hem op huurbasis uit zijn netelige situatie.

LEES OOK: Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Kyei scoort meteen voor Charleroi...

En dat vertrouwen heeft Kyei ook meteen uitbetaald. Hij mocht tegen Beerschot meteen aan de aftrap verschijnen en stond prompt aan het kanon. Nadat topschutter Heymans de score geopend had, zorgde de 29-jarige vroeg in de tweede helft voor de 2-0.

Na de wedstrijd rekende Kyei ook af met Standard. "Natuurlijk was het voor mij belangrijk om te tonen dat ik niet voor niets naar België gekomen ben. Bij deze ploeg is het veel beter voetballen voor een aanvaller. Hier krijg ik veel meer doelkansen", sneerde hij immers bij La Dernière Heure.

...en sneert naar Standard

"Andere spelers verkiezen misschien de spelopvatting van Standard. Ieder zijn stijl. Maar Charleroi speelt op een manier die mij erg bevalt. Het is mijn doel om zoveel mogelijk goals te maken. Een cijfer zal ik daar niet op plakken. Gewoon zoveel mogelijk doelpunten", besloot hij nog.

Wat betreft het klassement heeft Kyei met zijn transfer naar Charleroi alvast een stap vooruit gezet. De Carolo's prijken na zeven speeldagen immers op een fraaie derde plaats, op amper één punt van leiders Club Brugge en Genk. Standard moet dan weer vrede nemen met een zevende plaats, zij het met slechts één puntje minder.

🚀

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

1
1
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

14
14
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

42
42
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

12
12
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

52
52
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

368
368
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

83
83
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

152
152
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

63
63
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

216
216
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

59
59
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

90
90
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

118
118
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

105
105
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

169
169
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

100
100
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

132
132
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

350
350
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

161
161
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

157
157
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

93
93
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

173
173
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

267
267
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

57
57

Meer sportnieuws