Kyei rekent af met Standard na opmerkelijk Charleroi-debuut

271
Kyei rekent af met Standard na opmerkelijk Charleroi-debuut

Eén van de meest opvallende transfers in ons land deze zomer was misschien wel die van Grejohn Kyei. De Franse spits streek in het begin van de zomer neer bij Standard, dat hem transfervrij ophaalde bij de Franse degradant Clermont. Amper twee maanden later werd hij in Luik echter alweer doorgestuurd en Charleroi bood hem een uitweg.

In zijn eerste weken bij de Rouches had Kyei immers nog geen potten kunnen breken. Hij was invaller, scoorde geen enkele keer en had na de komst van Zeqiri en Eckert Ayensa nog minder uitzicht op speelminuten. Charleroi, dat hem al langer op de radar had staan, verloste hem op huurbasis uit zijn netelige situatie.

LEES OOK: Charleroi met groots plan: Antwerpen moet vrezen

Kyei scoort meteen voor Charleroi...

En dat vertrouwen heeft Kyei ook meteen uitbetaald. Hij mocht tegen Beerschot meteen aan de aftrap verschijnen en stond prompt aan het kanon. Nadat topschutter Heymans de score geopend had, zorgde de 29-jarige vroeg in de tweede helft voor de 2-0.

Na de wedstrijd rekende Kyei ook af met Standard. "Natuurlijk was het voor mij belangrijk om te tonen dat ik niet voor niets naar België gekomen ben. Bij deze ploeg is het veel beter voetballen voor een aanvaller. Hier krijg ik veel meer doelkansen", sneerde hij immers bij La Dernière Heure.

...en sneert naar Standard

"Andere spelers verkiezen misschien de spelopvatting van Standard. Ieder zijn stijl. Maar Charleroi speelt op een manier die mij erg bevalt. Het is mijn doel om zoveel mogelijk goals te maken. Een cijfer zal ik daar niet op plakken. Gewoon zoveel mogelijk doelpunten", besloot hij nog.

Wat betreft het klassement heeft Kyei met zijn transfer naar Charleroi alvast een stap vooruit gezet. De Carolo's prijken na zeven speeldagen immers op een fraaie derde plaats, op amper één punt van leiders Club Brugge en Genk. Standard moet dan weer vrede nemen met een zevende plaats, zij het met slechts één puntje minder.

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Simons slaat en zalft: "Vergeef ik hem met plezier"

Oud-Heverlee Leuven heeft een knap punt gepakt op het veld van bekerwinnaar Union SG. Na het ...

7
7
"Het was zot": Vanderbiest kritisch én lovend na spektakel

KV Mechelen won met 4-3 van STVV. Het was de eerste zege van het seizoen voor de Maneblussers. En of ...

9
9
Biancone ziet uitblinker bij RSCA: "Geschenk uit de hemel"

Sommige spelers maken het verschil met hun loopvermogen, anderen met één geniale ...

67
67
Charleroi met groots plan: Antwerpen moet vrezen

Sporting Charleroi droomt groot. Het nieuwe stadion van de Zebra’s moet niet alleen een ...

32
32
Ervaren Belgische coach: "Westerlo, OHL, KVM… Niemand belde"

In de Jupiler Pro League werken er heel wat buitenlandse trainers. Voor Belgische coaches is het ...

56
56
Albert en Deschacht zien één gigantische verandering bij RSCA

Bij Anderlecht lijkt er achteraan iets veranderd. Waar de Brusselaars de voorbije seizoenen geregeld ...

96
96
Kompany ontsnapt aan lastig dilemma: blessure komt gelegen

In de Champions League gaat Bayern München dinsdagavond op bezoek bij debutant Viking FK. Aan ...

17
17
Scheidsrechtersbaas bekent kleur: Club bevoordeeld door VAR?

Club Brugge is met een goed gevoel naar Italië kunnen afreizen voor het Champions League-duel ...

314
314
Pittige waarschuwing Anderlecht: "Dan gaan ze eraan"

RSC Anderlecht staat voor een drukke week. De Brusselaars zakken eerstdaags naar Kroatië af ...

198
198
Noodlot treft Openda: Olympique Lyon hekelt arbitrage

Loïs Openda is na zijn huurtransfer naar Olympique Lyon weer boven water komen drijven. De ...

19
19
Club Brugge met óf zonder Forbs? Leko geeft verse update

Club Brugge is maandagnamiddag afgereisd naar Milaan, waar een dag later de degens wordt gekruisd ...

117
117
Liverpool ziet rood na Doku-show: Carragher ontploft

Jeremy Doku had amper een halfuur nodig om Anfield stil te krijgen. Toch gaat het in Liverpool ...

80
80
Lardot geeft eerlijk toe: grove VAR-blunder op speeldag 8

Sporting Charleroi blijft zijn goede seizoensstart bevestigen en pakte zondagmiddag ook de volle ...

211
211
Thorup haalt slag thuis: "Keuze voor hem bleek de juiste"

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind augustus nog eens een wedstrijd kunnen winnen. De ...

213
213
Pro League dropt bommetje: drastische verandering Croky Cup

Deze week worden de 1/16de finales van de Croky Cup afgewerkt, zowaar in het weekend. Het is ...

287
287
Club Brugge bouwt reputatie op: Inter-coach steekt loftrompet af

Club Brugge staat dinsdagavond voor een loodzware opdracht in de Champions League. Zo gaan de ...

204
204
De Bruyne heerst bij België: Napoli-preses grijpt persoonlijk in

Kevin De Bruyne was zaterdag de grote man bij SSC Napoli. Met twee doelpunten leidde de Rode Duivel ...

337
337
Penaltyfase Waalse clash zindert na: Euvrard onthult reactie ref

In een publiekloos Sclessin verloor Standard zondagmiddag met 0-1 van Sporting Charleroi, waardoor ...

260
260
Fredberg ving bot bij Anderlecht, net als Union SG

Waar zou Théo Leoni vandaag voetballen als hij niet voor Stade Reims had gekozen? De ...

206
206
"Ik kon het niet": Alderweireld breekt harten over het kanaal

Toby Alderweireld maakte dit weekend indruk als analist bij Match of the Day, maar ook naast het ...

44
44
Zeldzame blunder van Union? Serie A ontdekt verrassende Belg

Union SG liet afgelopen zomer veel spelers vertrekken, maar één van hen werd toch naar ...

71
71
Bayat verrast: "Die Belgische topclub deed mij een voorstel"

Bij Sporting Charleroi is Mehdi Bayat al vele jaren de sterke man en hij maakte van de club een ...

147
147
KRC Genk haalt grote slag thuis: "Er was veel interesse"

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. De Limburgers hebben een van de absolute parels ...

306
306
Zware klap voor Patro: sterkhouder loopt breuk op

Patro Eisden wist zijn eerste match onder de nieuwe trainer Emilio Ferrera goed af te ronden. Ze ...

50
50
Radja Nainggolan opnieuw in de problemen: rechter is streng

Radja Nainggolan (38) is opnieuw veroordeeld voor een verkeersovertreding. De ex-Rode Duivel kreeg ...

144
144

Meer sportnieuws