Kyei rekent af met Standard na opmerkelijk Charleroi-debuut

door
Kyei rekent af met Standard na opmerkelijk Charleroi-debuut

Eén van de meest opvallende transfers in ons land deze zomer was misschien wel die van Grejohn Kyei. De Franse spits streek in het begin van de zomer neer bij Standard, dat hem transfervrij ophaalde bij de Franse degradant Clermont. Amper twee maanden later werd hij in Luik echter alweer doorgestuurd en Charleroi bood hem een uitweg.

In zijn eerste weken bij de Rouches had Kyei immers nog geen potten kunnen breken. Hij was invaller, scoorde geen enkele keer en had na de komst van Zeqiri en Eckert Ayensa nog minder uitzicht op speelminuten. Charleroi, dat hem al langer op de radar had staan, verloste hem op huurbasis uit zijn netelige situatie.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Kyei scoort meteen voor Charleroi...

En dat vertrouwen heeft Kyei ook meteen uitbetaald. Hij mocht tegen Beerschot meteen aan de aftrap verschijnen en stond prompt aan het kanon. Nadat topschutter Heymans de score geopend had, zorgde de 29-jarige vroeg in de tweede helft voor de 2-0.

Na de wedstrijd rekende Kyei ook af met Standard. "Natuurlijk was het voor mij belangrijk om te tonen dat ik niet voor niets naar België gekomen ben. Bij deze ploeg is het veel beter voetballen voor een aanvaller. Hier krijg ik veel meer doelkansen", sneerde hij immers bij La Dernière Heure.

...en sneert naar Standard

"Andere spelers verkiezen misschien de spelopvatting van Standard. Ieder zijn stijl. Maar Charleroi speelt op een manier die mij erg bevalt. Het is mijn doel om zoveel mogelijk goals te maken. Een cijfer zal ik daar niet op plakken. Gewoon zoveel mogelijk doelpunten", besloot hij nog.

Wat betreft het klassement heeft Kyei met zijn transfer naar Charleroi alvast een stap vooruit gezet. De Carolo's prijken na zeven speeldagen immers op een fraaie derde plaats, op amper één punt van leiders Club Brugge en Genk. Standard moet dan weer vrede nemen met een zevende plaats, zij het met slechts één puntje minder.

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
Bondsparket velt verdict over schorsing Burgess

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

0
0
'Grote kuis in Genk: 12 (!) spelers richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

32
32
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

162
162
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

323
323
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

81
81
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

90
90
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

30
30
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

15
15
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

37
37
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

51
51
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

126
126
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

86
86
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

128
128
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

218
218
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

36
36
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

226
226
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

57
57
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

210
210
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

200
200
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

320
320
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

91
91
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

371
371
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

203
203
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

480
480

Meer sportnieuws