Kyei rekent af met Standard na opmerkelijk Charleroi-debuut

271 stemmen
Kyei rekent af met Standard na opmerkelijk Charleroi-debuut

Eén van de meest opvallende transfers in ons land deze zomer was misschien wel die van Grejohn Kyei. De Franse spits streek in het begin van de zomer neer bij Standard, dat hem transfervrij ophaalde bij de Franse degradant Clermont. Amper twee maanden later werd hij in Luik echter alweer doorgestuurd en Charleroi bood hem een uitweg.

In zijn eerste weken bij de Rouches had Kyei immers nog geen potten kunnen breken. Hij was invaller, scoorde geen enkele keer en had na de komst van Zeqiri en Eckert Ayensa nog minder uitzicht op speelminuten. Charleroi, dat hem al langer op de radar had staan, verloste hem op huurbasis uit zijn netelige situatie.

LEES OOK: Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Kyei scoort meteen voor Charleroi...

En dat vertrouwen heeft Kyei ook meteen uitbetaald. Hij mocht tegen Beerschot meteen aan de aftrap verschijnen en stond prompt aan het kanon. Nadat topschutter Heymans de score geopend had, zorgde de 29-jarige vroeg in de tweede helft voor de 2-0.

Na de wedstrijd rekende Kyei ook af met Standard. "Natuurlijk was het voor mij belangrijk om te tonen dat ik niet voor niets naar België gekomen ben. Bij deze ploeg is het veel beter voetballen voor een aanvaller. Hier krijg ik veel meer doelkansen", sneerde hij immers bij La Dernière Heure.

...en sneert naar Standard

"Andere spelers verkiezen misschien de spelopvatting van Standard. Ieder zijn stijl. Maar Charleroi speelt op een manier die mij erg bevalt. Het is mijn doel om zoveel mogelijk goals te maken. Een cijfer zal ik daar niet op plakken. Gewoon zoveel mogelijk doelpunten", besloot hij nog.

Wat betreft het klassement heeft Kyei met zijn transfer naar Charleroi alvast een stap vooruit gezet. De Carolo's prijken na zeven speeldagen immers op een fraaie derde plaats, op amper één punt van leiders Club Brugge en Genk. Standard moet dan weer vrede nemen met een zevende plaats, zij het met slechts één puntje minder.

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

58
58
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

58
58
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

406
406
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

924
924
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

935
935
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

159
159
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

443
443
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

567
567
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

353
353
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

590
590
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws