Kyei rekent af met Standard na opmerkelijk Charleroi-debuut

271 stemmen
Kyei rekent af met Standard na opmerkelijk Charleroi-debuut

Eén van de meest opvallende transfers in ons land deze zomer was misschien wel die van Grejohn Kyei. De Franse spits streek in het begin van de zomer neer bij Standard, dat hem transfervrij ophaalde bij de Franse degradant Clermont. Amper twee maanden later werd hij in Luik echter alweer doorgestuurd en Charleroi bood hem een uitweg.

In zijn eerste weken bij de Rouches had Kyei immers nog geen potten kunnen breken. Hij was invaller, scoorde geen enkele keer en had na de komst van Zeqiri en Eckert Ayensa nog minder uitzicht op speelminuten. Charleroi, dat hem al langer op de radar had staan, verloste hem op huurbasis uit zijn netelige situatie.

LEES OOK: Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Kyei scoort meteen voor Charleroi...

En dat vertrouwen heeft Kyei ook meteen uitbetaald. Hij mocht tegen Beerschot meteen aan de aftrap verschijnen en stond prompt aan het kanon. Nadat topschutter Heymans de score geopend had, zorgde de 29-jarige vroeg in de tweede helft voor de 2-0.

Na de wedstrijd rekende Kyei ook af met Standard. "Natuurlijk was het voor mij belangrijk om te tonen dat ik niet voor niets naar België gekomen ben. Bij deze ploeg is het veel beter voetballen voor een aanvaller. Hier krijg ik veel meer doelkansen", sneerde hij immers bij La Dernière Heure.

...en sneert naar Standard

"Andere spelers verkiezen misschien de spelopvatting van Standard. Ieder zijn stijl. Maar Charleroi speelt op een manier die mij erg bevalt. Het is mijn doel om zoveel mogelijk goals te maken. Een cijfer zal ik daar niet op plakken. Gewoon zoveel mogelijk doelpunten", besloot hij nog.

Wat betreft het klassement heeft Kyei met zijn transfer naar Charleroi alvast een stap vooruit gezet. De Carolo's prijken na zeven speeldagen immers op een fraaie derde plaats, op amper één punt van leiders Club Brugge en Genk. Standard moet dan weer vrede nemen met een zevende plaats, zij het met slechts één puntje minder.

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

25
25
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

27
27
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

63
63
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

99
99
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

76
76
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

104
104
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

420
420
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

243
243
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

71
71
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

387
387
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

131
131
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

782
782
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

121
121
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

90
90
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

212
212
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

396
396
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

360
360
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

596
596
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

933
933
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1050
1050
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

228
228

Meer sportnieuws