La Louvière zorgt voor het betere stuntwerk in Challenger Pro League

77 stemmen
La Louvière zorgt voor het betere stuntwerk in Challenger Pro League

De club van onder meer Frutos en Scifo blijft maar stunten in de Challenger Pro League. De promovendus pakte nu ook de scalp van Deinze en staat zowaar samen met RWDM mee aan kop van onze tweede afdeling. Mengt de Waalse club zich in de promotiestrijd?

Ook in onze tweede afdeling stond er vanavond nog wat lekkers op het menu. Deinze en La Louvière stonden tegenover mekaar in de Dakota Arena. Beide ploegen begonnen uitstekend aan het seizoen met een 7/9. De Oost-Vlamingen begonnen wel met de nodige financiële zorgen aan de partij, eerder deze week maakte de club bekend dat er strubbelingen zijn met de investeerder(s).

LEES OOK: Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Topper levert al vroeg spektakel op

Op het veld trok Deinze zich aanvankelijk niks aan van die extrasportieve problemen. Na een dikke vijf minuten spelen kreeg de thuisploeg al een strafschop (na een fout op Mertens) en die werd koeltjes omgezet door kapitein Hendrickx: 1-0.

La Louvière toonde al een paar keer veerkracht dit seizoen en vocht zich na een halfuur spelen weer op gelijke hoogte. Doelman Miras zag er niet goed uit bij een schot van Bongiovanni en Belheir profiteerde door de rebound te benutten: 1-1. De thuisploeg had voor rust veruit het meeste balbezit maar halfweg stond het wel gelijk.

Promovendus zorgt voor absolute stunt

Wie kon er na rust echt zijn wil opleggen en mee met RWDM aan kop komen? Het waren de bezoekers die scherp begonnen met een paar kansen, Miras toonde deze keer wel zijn kunnen. Aan de overzijde misten onder meer Vansteenkiste en Prychynenko een paar uitstekende kansen.

Lange tijd leek het erop dat we geen winnaar meer zouden krijgen in de Dakota Arena maar de wedstrijd kende nog een fantastisch slot. In blessuretijd kwam de bal centraal bij Maës en zijn schot vloog via een thuisspeler in de winkelhaak: 1-2. Zo hijst promovendus La Louvière zich zowaar naast RWDM aan kop van de rangschikking.

Scoreverloop:

1-0 (8') Hendrickx (p), 1-1 (29') Belkheir, 1-2 (90+1') Maës

Kan La Louvière volgens u echt meedoen voor promotie?

Meest recent

Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

0
0
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

22
22
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

114
114
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

48
48
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

60
60
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

86
86
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

54
54
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

100
100
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

78
78
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

255
255
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

77
77
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

49
49
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

112
112
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

775
775
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

75
75
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

469
469
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

44
44
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

424
424
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

325
325
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

225
225
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

815
815
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

572
572
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

428
428

Meer sportnieuws