La Louvière zorgt voor het betere stuntwerk in Challenger Pro League

77 stemmen
La Louvière zorgt voor het betere stuntwerk in Challenger Pro League

De club van onder meer Frutos en Scifo blijft maar stunten in de Challenger Pro League. De promovendus pakte nu ook de scalp van Deinze en staat zowaar samen met RWDM mee aan kop van onze tweede afdeling. Mengt de Waalse club zich in de promotiestrijd?

Ook in onze tweede afdeling stond er vanavond nog wat lekkers op het menu. Deinze en La Louvière stonden tegenover mekaar in de Dakota Arena. Beide ploegen begonnen uitstekend aan het seizoen met een 7/9. De Oost-Vlamingen begonnen wel met de nodige financiële zorgen aan de partij, eerder deze week maakte de club bekend dat er strubbelingen zijn met de investeerder(s).

LEES OOK: Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

Topper levert al vroeg spektakel op

Op het veld trok Deinze zich aanvankelijk niks aan van die extrasportieve problemen. Na een dikke vijf minuten spelen kreeg de thuisploeg al een strafschop (na een fout op Mertens) en die werd koeltjes omgezet door kapitein Hendrickx: 1-0.

La Louvière toonde al een paar keer veerkracht dit seizoen en vocht zich na een halfuur spelen weer op gelijke hoogte. Doelman Miras zag er niet goed uit bij een schot van Bongiovanni en Belheir profiteerde door de rebound te benutten: 1-1. De thuisploeg had voor rust veruit het meeste balbezit maar halfweg stond het wel gelijk.

Promovendus zorgt voor absolute stunt

Wie kon er na rust echt zijn wil opleggen en mee met RWDM aan kop komen? Het waren de bezoekers die scherp begonnen met een paar kansen, Miras toonde deze keer wel zijn kunnen. Aan de overzijde misten onder meer Vansteenkiste en Prychynenko een paar uitstekende kansen.

Lange tijd leek het erop dat we geen winnaar meer zouden krijgen in de Dakota Arena maar de wedstrijd kende nog een fantastisch slot. In blessuretijd kwam de bal centraal bij Maës en zijn schot vloog via een thuisspeler in de winkelhaak: 1-2. Zo hijst promovendus La Louvière zich zowaar naast RWDM aan kop van de rangschikking.

Scoreverloop:

1-0 (8') Hendrickx (p), 1-1 (29') Belkheir, 1-2 (90+1') Maës

Kan La Louvière volgens u echt meedoen voor promotie?

Meest recent

Witte rook: Garcia en Rode Duivels gaan uit mekaar

De kogel door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

97
97
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

119
119
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

139
139
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

196
196
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

315
315
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

33
33
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

30
30
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

472
472
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

350
350
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

286
286
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

719
719
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

155
155
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

163
163
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

587
587
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

716
716
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

349
349
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

78
78
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

415
415
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

930
930
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

211
211
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

326
326
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

712
712
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

460
460
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

367
367

Meer sportnieuws