La Louvière zorgt voor het betere stuntwerk in Challenger Pro League

77
La Louvière zorgt voor het betere stuntwerk in Challenger Pro League

De club van onder meer Frutos en Scifo blijft maar stunten in de Challenger Pro League. De promovendus pakte nu ook de scalp van Deinze en staat zowaar samen met RWDM mee aan kop van onze tweede afdeling. Mengt de Waalse club zich in de promotiestrijd?

Ook in onze tweede afdeling stond er vanavond nog wat lekkers op het menu. Deinze en La Louvière stonden tegenover mekaar in de Dakota Arena. Beide ploegen begonnen uitstekend aan het seizoen met een 7/9. De Oost-Vlamingen begonnen wel met de nodige financiële zorgen aan de partij, eerder deze week maakte de club bekend dat er strubbelingen zijn met de investeerder(s).

LEES OOK: Zulte Waregem incasseert mokerslag: "Ik excuseer me"

Topper levert al vroeg spektakel op

Op het veld trok Deinze zich aanvankelijk niks aan van die extrasportieve problemen. Na een dikke vijf minuten spelen kreeg de thuisploeg al een strafschop (na een fout op Mertens) en die werd koeltjes omgezet door kapitein Hendrickx: 1-0.

La Louvière toonde al een paar keer veerkracht dit seizoen en vocht zich na een halfuur spelen weer op gelijke hoogte. Doelman Miras zag er niet goed uit bij een schot van Bongiovanni en Belheir profiteerde door de rebound te benutten: 1-1. De thuisploeg had voor rust veruit het meeste balbezit maar halfweg stond het wel gelijk.

Promovendus zorgt voor absolute stunt

Wie kon er na rust echt zijn wil opleggen en mee met RWDM aan kop komen? Het waren de bezoekers die scherp begonnen met een paar kansen, Miras toonde deze keer wel zijn kunnen. Aan de overzijde misten onder meer Vansteenkiste en Prychynenko een paar uitstekende kansen.

Lange tijd leek het erop dat we geen winnaar meer zouden krijgen in de Dakota Arena maar de wedstrijd kende nog een fantastisch slot. In blessuretijd kwam de bal centraal bij Maës en zijn schot vloog via een thuisspeler in de winkelhaak: 1-2. Zo hijst promovendus La Louvière zich zowaar naast RWDM aan kop van de rangschikking.

Scoreverloop:

1-0 (8') Hendrickx (p), 1-1 (29') Belkheir, 1-2 (90+1') Maës

Kan La Louvière volgens u echt meedoen voor promotie?

Meest recent

Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

39
39
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

11
11
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

37
37
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

9
9
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

90
90
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

19
19
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

44
44
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

22
22
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

163
163
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

258
258
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

71
71
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

634
634
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

240
240
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

76
76
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

71
71
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

188
188
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

300
300
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

518
518
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

356
356
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

321
321
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

828
828
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

735
735
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

15
15
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

89
89
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

323
323

Meer sportnieuws