La Louvière zorgt voor het betere stuntwerk in Challenger Pro League

77 stemmen
La Louvière zorgt voor het betere stuntwerk in Challenger Pro League

De club van onder meer Frutos en Scifo blijft maar stunten in de Challenger Pro League. De promovendus pakte nu ook de scalp van Deinze en staat zowaar samen met RWDM mee aan kop van onze tweede afdeling. Mengt de Waalse club zich in de promotiestrijd?

Ook in onze tweede afdeling stond er vanavond nog wat lekkers op het menu. Deinze en La Louvière stonden tegenover mekaar in de Dakota Arena. Beide ploegen begonnen uitstekend aan het seizoen met een 7/9. De Oost-Vlamingen begonnen wel met de nodige financiële zorgen aan de partij, eerder deze week maakte de club bekend dat er strubbelingen zijn met de investeerder(s).

LEES OOK: Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Topper levert al vroeg spektakel op

Op het veld trok Deinze zich aanvankelijk niks aan van die extrasportieve problemen. Na een dikke vijf minuten spelen kreeg de thuisploeg al een strafschop (na een fout op Mertens) en die werd koeltjes omgezet door kapitein Hendrickx: 1-0.

La Louvière toonde al een paar keer veerkracht dit seizoen en vocht zich na een halfuur spelen weer op gelijke hoogte. Doelman Miras zag er niet goed uit bij een schot van Bongiovanni en Belheir profiteerde door de rebound te benutten: 1-1. De thuisploeg had voor rust veruit het meeste balbezit maar halfweg stond het wel gelijk.

Promovendus zorgt voor absolute stunt

Wie kon er na rust echt zijn wil opleggen en mee met RWDM aan kop komen? Het waren de bezoekers die scherp begonnen met een paar kansen, Miras toonde deze keer wel zijn kunnen. Aan de overzijde misten onder meer Vansteenkiste en Prychynenko een paar uitstekende kansen.

Lange tijd leek het erop dat we geen winnaar meer zouden krijgen in de Dakota Arena maar de wedstrijd kende nog een fantastisch slot. In blessuretijd kwam de bal centraal bij Maës en zijn schot vloog via een thuisspeler in de winkelhaak: 1-2. Zo hijst promovendus La Louvière zich zowaar naast RWDM aan kop van de rangschikking.

Scoreverloop:

1-0 (8') Hendrickx (p), 1-1 (29') Belkheir, 1-2 (90+1') Maës

Kan La Louvière volgens u echt meedoen voor promotie?

Meest recent

Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

5
5
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

339
339
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

297
297
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

256
256
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

118
118
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

206
206
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

78
78
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

52
52
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

173
173
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

79
79
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

58
58
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

351
351
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

186
186
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

213
213
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

422
422
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

108
108
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

245
245
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

78
78
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

430
430
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

197
197
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

182
182
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

77
77
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

321
321
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

307
307
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

108
108

Meer sportnieuws