Feestend Charleroi duwt Beerschot verder in bodemloze put

81
Feestend Charleroi duwt Beerschot verder in bodemloze put

Hoeveel krediet krijgt Dirk Kuijt nog als coach van Beerschot? Een feestend Charleroi maakte vanavond andermaal gehakt van de hekkensluiter, die ondertussen in een schijnbaar bodemloze put zit. Heymans en co mogen dan weer hoog mikken dit seizoen.

Charleroi en Beerschot gingen allebei met een slecht gevoel de interlandbreak in. De Zebra's leden een zware nederlaag op het veld van KV Mechelen, de Mannekes bleven achter met een schrale 1/18. Dirk Kuijt zag ondertussen wel heel wat nieuw bloed in zijn team verschijnen, met Shinton,Colassin, Dagba, Kosiah en Martha zagen we een heel andere basisploeg. Rik De Mil bracht de van Standard gehuurde Kyei in het elftal. Het Stade du Pays de Charleroi was vanavond onderdeel van een groot feest, de Zebra's vierden immers hun 120-jarig bestaan. Tegelijk was ook coach De Mil jarig.

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Heymans van goudwaarde voor Zebra's

Na een studieronde van een kwartier sloeg de thuisploeg genadeloos toe. Een voorzet vanop links kwam aan de tweede paal bij Heymans en die toverde zijn bloedvorm andermaal om in een mooie treffer: 1-0. De Zebra's behielden ook nadien eenvoudig de controle. Halfweg de eerste periode slalomde Bernier voorbij zijn man maar het daaropvolgende schot was... iets minder geslaagd.

Na een halfuur spelen was er eindelijk ook gevaar van de bezoekende kant, al resulteerde dat meteen in een dikke kans. Nieuwkomer Dagba mocht alleen op Koné afgaan, die laatste toonde zich de beste in het één-op-één duel. De Mannekes duwden plots door en kregen even later (even) een strafschop na een contact tussen Koné en Martha. De VAR kwam echter tussen en er werd terecht geen elf meter toegekend. Even later ontsnapte Beerschot aan een dubbele achterstand, na een monumentale blunder van Shinton werd het doelpunt van Bernier afgekeurd wegens buitenspel. Halfweg waren Kuijt en co andermaal op weg naar een nederlaag.

Mannekes nog voor het uur KO geklopt

Beerschot hoopte na rust op de snelle gelijkmaker maar ontsnapte meteen nog een keer. Een voorzet van Dragsnes dwarrelde over Shinton en verdween pardoes op de lat. Even later volgde toch de (vermoedelijke) doodsteek: Heymans dwong Shinton tot een goede redding maar die laatste was kansloos op de rebound van Kyei, de 2-0 was een feit.

De Mannekes kregen op het uur nog een nieuwe mokerslag. Met veel geluk bereikte Guiagon ploegmaat Bernier en die zorgde voor ontluisterende 3-0 cijfers. De Zebra's gebruikten het bezoekend elftal nadien als een speelbal en verzuimden een paar keer om de score nog hoger te laten oplopen. Uiteindelijk werd het een eenvoudige zege voor Charleroi, dat zich in een lange feestnacht kan storten. Voor Beerschot is het andermaal wonden likken.

Scoreverloop:

1-0 (16') Heymans, 2-0 (48') Kyei, 3-0 (58') Bernier

Moet Kuijt vliegen na deze nieuwe nederlaag?

Meest recent

AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

44
44
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

13
13
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

38
38
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

49
49
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

51
51
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

195
195
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

320
320
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

104
104
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

246
246
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

128
128
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

99
99
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

445
445
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

35
35
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

541
541
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

64
64
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

758
758
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

75
75
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

627
627
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

222
222
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1124
1124
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

166
166
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

215
215
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17

Meer sportnieuws