STVV heeft nieuwe parel: "Man die we nodig hadden"

207 stemmen
STVV heeft nieuwe parel:

STVV won met 2-1 van Oud-Heverlee Leuven en die zege deed heel veel deugd. De Kanaries hebben nu 6 punten en mogen stilaan hopen op een positie uit de degradatiezone. De Limburgers ontdekten ook een nieuwe parel in de aanval. Adriano Bertaccini is zeer lovend.

LEES OOK: Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Brahimi bekoort meteen bij STVV

Bilal Brahimi liet een goede indruk achter bij STVV. Hij was heel aanwezig, balvast en besliste met een prachtig doelpunt de wedstrijd. Hij lijkt nu al een goede aanwinst te zijn voor de Kanaries.

Bertaccini, die zelf ook scoorde, was bij Het Belang van Limburg lovend voor Brahimi. "Hij is een grote transfer voor STVV. Onze missing link. Billal is een type speler dat we nodig hadden om matchen als deze over de streep te kunnen trekken", aldus de aanvaller.

Bertaccini lovend over Mazzu

Bertaccini en Christian Lattanzio waren geen grote vrienden. Hij bewijst diens ongelijk. De coach zette hem de eerste twee matchen onbegrijpelijk op de bank. Nadien scoorde de aanvaller drie keer in vijf duels. 

De spits is tevreden met de komst van Felice Mazzu. "Die goal was natuurlijk een kolfje naar mijn hand. Een typische situatie die je wel voorkrijgt als je in een 3-4-3-systeem speelt, in plaats van de 3-5-2 van eerder onder Lattanzio. Fujita recupereerde, Zahiroleslam had direct meerdere opties. Ik zag de ruimte, tja daar ligt natuurlijk mijn grootste kwaliteit. De grootste verandering onder Mazzu is toch die aanpassing van systeem.”

🚀

Gaat Bertaccini de kaap van 10 goals halen?

Meest recent

Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

0
0
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

18
18
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

324
324
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

118
118
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

63
63
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

591
591
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

150
150
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

56
56
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

441
441
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

157
157
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

386
386
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

210
210
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

248
248
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

986
986
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

538
538
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

309
309
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

278
278
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

137
137
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

161
161
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

624
624
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

313
313
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

97
97
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

241
241
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

126
126
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

42
42

Meer sportnieuws