STVV heeft nieuwe parel: "Man die we nodig hadden"

door
STVV heeft nieuwe parel:

STVV won met 2-1 van Oud-Heverlee Leuven en die zege deed heel veel deugd. De Kanaries hebben nu 6 punten en mogen stilaan hopen op een positie uit de degradatiezone. De Limburgers ontdekten ook een nieuwe parel in de aanval. Adriano Bertaccini is zeer lovend.

LEES OOK: Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Brahimi bekoort meteen bij STVV

Bilal Brahimi liet een goede indruk achter bij STVV. Hij was heel aanwezig, balvast en besliste met een prachtig doelpunt de wedstrijd. Hij lijkt nu al een goede aanwinst te zijn voor de Kanaries.

Bertaccini, die zelf ook scoorde, was bij Het Belang van Limburg lovend voor Brahimi. "Hij is een grote transfer voor STVV. Onze missing link. Billal is een type speler dat we nodig hadden om matchen als deze over de streep te kunnen trekken", aldus de aanvaller.

Bertaccini lovend over Mazzu

Bertaccini en Christian Lattanzio waren geen grote vrienden. Hij bewijst diens ongelijk. De coach zette hem de eerste twee matchen onbegrijpelijk op de bank. Nadien scoorde de aanvaller drie keer in vijf duels. 

De spits is tevreden met de komst van Felice Mazzu. "Die goal was natuurlijk een kolfje naar mijn hand. Een typische situatie die je wel voorkrijgt als je in een 3-4-3-systeem speelt, in plaats van de 3-5-2 van eerder onder Lattanzio. Fujita recupereerde, Zahiroleslam had direct meerdere opties. Ik zag de ruimte, tja daar ligt natuurlijk mijn grootste kwaliteit. De grootste verandering onder Mazzu is toch die aanpassing van systeem.”

Gaat Bertaccini de kaap van 10 goals halen?

Meest recent

Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

10
10
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

56
56
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

120
120
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

148
148
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

71
71
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

147
147
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

194
194
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

56
56
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

148
148
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

90
90
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

92
92
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

83
83
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

494
494
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

432
432
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

76
76
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

225
225
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

258
258
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

265
265
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

88
88
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

186
186
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

55
55
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

31
31
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

447
447
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

535
535
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

451
451

Meer sportnieuws