Stilaan grote zorgen bij Union SG: "Niet genoeg kwaliteit"

door
Stilaan grote zorgen bij Union SG:

Union SG heeft zijn start compleet gemist met een 9 op 21. De aanwinsten renderen voorlopig niet, ondanks het feit dat er ongeveer 16 miljoen euro werd gespendeerd. Het moet beter. Dat beseffen ze in het Dudenpark ook maar al te goed.

LEES OOK: Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Union SG faalde tegen Antwerp

Alessio Castro-Montes sprak na de toch wel kansloze nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC bij La Dernière Heure. “We begonnen heel slecht aan deze wedstrijd. Na hun gemiste strafschop openden ze logischerwijs de score en stonden we kort daarna met tien man”, oordeelde hij. Union SG speelt voorlopig niet al te best. Het is vooral aanvallend te weinig. De aanwinsten renderen allerminst. 

"Over het geheel genomen hebben we niet genoeg kwaliteit getoond en hebben we de vele ruimtes in de omschakeling niet voldoende benut om echt gevaarlijk te zijn", zei de speler. 

Zwakke 9 op 21

Union SG kreeg nog lof na de 0-0 tegen Anderlecht, al was dat vooral gebaseerd op die heel sterke eerste 25 minuten, nadien was het ook aanvallend onmondig. Het was deze keer over de hele lijn niet goed genoeg. 

"We slaagden er niet in om dezelfde intensiteit te tonen als tegen Anderlecht. We zijn er nooit in geslaagd om in de wedstrijd te komen en hebben niet genoeg duels gewonnen. Ik denk dat verschillende spelers niet op hun gebruikelijke niveau zaten”, aldus de rechterflankspeler. 

Volgende week wacht een verplaatsing naar Standard. Daar zal Union SG veel beter voor de dag moeten komen.

Gaat USG de top zes halen?

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

10
10
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

37
37
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

61
61
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

98
98
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

43
43
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

301
301
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

241
241
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

194
194
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

214
214
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

171
171
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

40
40
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

62
62
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

43
43
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

159
159
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

107
107
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

212
212
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

260
260
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

62
62
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

141
141
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

456
456
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

380
380
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

259
259
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

98
98

Meer sportnieuws