Mazzu onder de indruk: "Hij was buitengewoon"

door
Mazzu onder de indruk:

Felice Mazzu heeft zijn start niet gemist als coach van STVV. De Kanaries wonnen met 2-1 en boekten hun eerste zege van het seizoen. Ze springen daardoor over Cercle Brugge naar de derdelaatste plaats. Mazzu was zeer te spreken over zijn ploeg, die knokte voor elke morzel grond.

LEES OOK: STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

STVV toont wilskracht

Het was zeker geen hoogstaande partij op Stayen, maar daar maalde niemand om. STVV won met 2-1. Een zeer deugddoende overwinning. "We waren niet de beste ploeg, maar dat we deze match winnen op wilskracht en vooral de wil om die drie punten te pakken, dat betekent heel voor deze ploeg. Zeker in de situatie waarin we zitten”, verklaarde Mazzu bij DAZN.

We haalden al aan dat STVV wel degelijk aanvallend de nodige kwaliteit heeft. Adriano Bertaccini en Bilal Brahimi waren de matchwinnaars van dienst. Mazzu had lof voor een aantal jongens.

"Soms moet je een match winnen met iets geniaals en de technische kwaliteiten zijn duidelijk aanwezig bij Brahimi. Het werk van heel de ploeg was echter enorm. Als je kijkt hoe een speler als Godeau, op zijn leeftijd, er nog zijn kop voor legt, dat is buitengewoon”, zei hij nog. 

Beter voetballen

"Hopelijk geeft deze zege ons vertrouwen en kunnen we zo verder werken naar een spel waar we meer de bal hebben. Vandaag waren we heel efficiënt. Het is nu vooral belangrijk om punten te pakken. We hebben veel technische spelers, dus ik ben er zeker van dat wij nog beter kunnen de komende weken en maanden”, besloot de coach.

Is STVV nu vertrokken voor een reeks?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

2
2
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

30
30
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

59
59
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

74
74
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

64
64
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

106
106
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

209
209
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

15
15
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

359
359
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

673
673
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

132
132
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

21
21
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

85
85
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

88
88
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

110
110
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

465
465
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

276
276
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

133
133
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

115
115
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

432
432
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

612
612
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

327
327
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

142
142
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

110
110
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

86
86

Meer sportnieuws