Entourage Dendoncker sneert naar Club Brugge: ‘Een nachtmerrie!’

door
Entourage Dendoncker sneert naar Club Brugge: ‘Een nachtmerrie!’

Leander Dendoncker keerde deze zomermercato terug bij ex-club RSC Anderlecht. Gisteren stond de middenvelder negentig minuten in de basis bij het 2-2 gelijkspel tegen Westerlo. Schoonvader David Steegen sprak met La Dernière Heure onder meer over rivaal Club Brugge.

Steegen is de schoonvader van Dendoncker, maar is tevens de ex-perschef van RSC Anderlecht. Het mag duidelijk zijn dat hij geen hoge pet op heeft van rivaal Club Brugge. Steegen komt met een flinke sneer richting Blauw-Zwart.

LEES OOK: Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Een nachtmerrie

Drie weken voor het einde van de transfermarkt had Steegen namelijk naar eigen zeggen een nachtmerrie. Er was toen nog geen sprake van een mogelijke transfer naar Anderlecht. “Ik had een nachtmerrie dat ik samen met Leander en Anna in de auto zat en dat hij plots zei: “Ik heb voor Club Brugge getekend.”

Het koud zweet brak al uit bij Steegen die een paars-wit hart heeft. De voormalige perschef van Anderlecht droomde zelfs dat hij zich zou moeten vermommen om anoniem naar wedstrijden van Club Brugge te gaan kijken om zijn schoonzoon alsnog in actie te zien.

Terugkeer oude nest

Gelukkig voor Steegen was het slechts ‘een nachtmerrie’ over Club Brugge en koos Dendoncker een paar weken later voor een terugkeer naar Anderlecht. De middenvelder wil vooral speelminuten vergaren en deed dat meteen tegen Westerlo in de Jupiler Pro League.

Brian Riemer gunde de Rode Duivel negentig minuten. Uiteindelijk verloor paars-wit punten en speelde het 2-2 gelijk. Dendoncker was een tijdje een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar verdween bij Aston Villa naar de achtergrond. Ook een uitleenbeurt aan Napoli hielp niet.

Is Dendoncker een topaanwinst voor Anderlecht?

Meest recent

Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

0
0
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

131
131
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

28
28
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

68
68
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

292
292
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

100
100
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

118
118
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

114
114
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

168
168
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

295
295
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

408
408
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

150
150
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

605
605
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

314
314
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

193
193
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

317
317
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

270
270
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

994
994
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

452
452
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

316
316
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

148
148
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

275
275
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

250
250
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

224
224
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

172
172

Meer sportnieuws