Entourage Dendoncker sneert naar Club Brugge: ‘Een nachtmerrie!’

door
Entourage Dendoncker sneert naar Club Brugge: ‘Een nachtmerrie!’

Leander Dendoncker keerde deze zomermercato terug bij ex-club RSC Anderlecht. Gisteren stond de middenvelder negentig minuten in de basis bij het 2-2 gelijkspel tegen Westerlo. Schoonvader David Steegen sprak met La Dernière Heure onder meer over rivaal Club Brugge.

Steegen is de schoonvader van Dendoncker, maar is tevens de ex-perschef van RSC Anderlecht. Het mag duidelijk zijn dat hij geen hoge pet op heeft van rivaal Club Brugge. Steegen komt met een flinke sneer richting Blauw-Zwart.

LEES OOK: Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Een nachtmerrie

Drie weken voor het einde van de transfermarkt had Steegen namelijk naar eigen zeggen een nachtmerrie. Er was toen nog geen sprake van een mogelijke transfer naar Anderlecht. “Ik had een nachtmerrie dat ik samen met Leander en Anna in de auto zat en dat hij plots zei: “Ik heb voor Club Brugge getekend.”

Het koud zweet brak al uit bij Steegen die een paars-wit hart heeft. De voormalige perschef van Anderlecht droomde zelfs dat hij zich zou moeten vermommen om anoniem naar wedstrijden van Club Brugge te gaan kijken om zijn schoonzoon alsnog in actie te zien.

Terugkeer oude nest

Gelukkig voor Steegen was het slechts ‘een nachtmerrie’ over Club Brugge en koos Dendoncker een paar weken later voor een terugkeer naar Anderlecht. De middenvelder wil vooral speelminuten vergaren en deed dat meteen tegen Westerlo in de Jupiler Pro League.

Brian Riemer gunde de Rode Duivel negentig minuten. Uiteindelijk verloor paars-wit punten en speelde het 2-2 gelijk. Dendoncker was een tijdje een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar verdween bij Aston Villa naar de achtergrond. Ook een uitleenbeurt aan Napoli hielp niet.

Is Dendoncker een topaanwinst voor Anderlecht?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

59
59
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

164
164
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

128
128
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

145
145
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

247
247
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

73
73
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

597
597
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

301
301
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

175
175
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

309
309
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

214
214
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

380
380
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

358
358
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

486
486
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

219
219
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

421
421
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

385
385
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

295
295
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

225
225
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

306
306
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

168
168

Meer sportnieuws