Entourage Dendoncker sneert naar Club Brugge: ‘Een nachtmerrie!’

1165 stemmen
Entourage Dendoncker sneert naar Club Brugge: ‘Een nachtmerrie!’

Leander Dendoncker keerde deze zomermercato terug bij ex-club RSC Anderlecht. Gisteren stond de middenvelder negentig minuten in de basis bij het 2-2 gelijkspel tegen Westerlo. Schoonvader David Steegen sprak met La Dernière Heure onder meer over rivaal Club Brugge.

Steegen is de schoonvader van Dendoncker, maar is tevens de ex-perschef van RSC Anderlecht. Het mag duidelijk zijn dat hij geen hoge pet op heeft van rivaal Club Brugge. Steegen komt met een flinke sneer richting Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Een nachtmerrie

Drie weken voor het einde van de transfermarkt had Steegen namelijk naar eigen zeggen een nachtmerrie. Er was toen nog geen sprake van een mogelijke transfer naar Anderlecht. “Ik had een nachtmerrie dat ik samen met Leander en Anna in de auto zat en dat hij plots zei: “Ik heb voor Club Brugge getekend.”

Het koud zweet brak al uit bij Steegen die een paars-wit hart heeft. De voormalige perschef van Anderlecht droomde zelfs dat hij zich zou moeten vermommen om anoniem naar wedstrijden van Club Brugge te gaan kijken om zijn schoonzoon alsnog in actie te zien.

Terugkeer oude nest

Gelukkig voor Steegen was het slechts ‘een nachtmerrie’ over Club Brugge en koos Dendoncker een paar weken later voor een terugkeer naar Anderlecht. De middenvelder wil vooral speelminuten vergaren en deed dat meteen tegen Westerlo in de Jupiler Pro League.

Brian Riemer gunde de Rode Duivel negentig minuten. Uiteindelijk verloor paars-wit punten en speelde het 2-2 gelijk. Dendoncker was een tijdje een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar verdween bij Aston Villa naar de achtergrond. Ook een uitleenbeurt aan Napoli hielp niet.

Is Dendoncker een topaanwinst voor Anderlecht?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

5
5
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

49
49
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

60
60
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

65
65
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

243
243
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

147
147
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

132
132
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

327
327
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

561
561
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3364
3364
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

61
61
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

71
71
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

147
147
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

202
202
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

69
69
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

24
24
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

217
217
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

197
197
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

176
176
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

105
105
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws