Entourage Dendoncker sneert naar Club Brugge: ‘Een nachtmerrie!’

door
Entourage Dendoncker sneert naar Club Brugge: ‘Een nachtmerrie!’

Leander Dendoncker keerde deze zomermercato terug bij ex-club RSC Anderlecht. Gisteren stond de middenvelder negentig minuten in de basis bij het 2-2 gelijkspel tegen Westerlo. Schoonvader David Steegen sprak met La Dernière Heure onder meer over rivaal Club Brugge.

Steegen is de schoonvader van Dendoncker, maar is tevens de ex-perschef van RSC Anderlecht. Het mag duidelijk zijn dat hij geen hoge pet op heeft van rivaal Club Brugge. Steegen komt met een flinke sneer richting Blauw-Zwart.

LEES OOK: Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

Een nachtmerrie

Drie weken voor het einde van de transfermarkt had Steegen namelijk naar eigen zeggen een nachtmerrie. Er was toen nog geen sprake van een mogelijke transfer naar Anderlecht. “Ik had een nachtmerrie dat ik samen met Leander en Anna in de auto zat en dat hij plots zei: “Ik heb voor Club Brugge getekend.”

Het koud zweet brak al uit bij Steegen die een paars-wit hart heeft. De voormalige perschef van Anderlecht droomde zelfs dat hij zich zou moeten vermommen om anoniem naar wedstrijden van Club Brugge te gaan kijken om zijn schoonzoon alsnog in actie te zien.

Terugkeer oude nest

Gelukkig voor Steegen was het slechts ‘een nachtmerrie’ over Club Brugge en koos Dendoncker een paar weken later voor een terugkeer naar Anderlecht. De middenvelder wil vooral speelminuten vergaren en deed dat meteen tegen Westerlo in de Jupiler Pro League.

Brian Riemer gunde de Rode Duivel negentig minuten. Uiteindelijk verloor paars-wit punten en speelde het 2-2 gelijk. Dendoncker was een tijdje een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar verdween bij Aston Villa naar de achtergrond. Ook een uitleenbeurt aan Napoli hielp niet.

Is Dendoncker een topaanwinst voor Anderlecht?

Meest recent

Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

2
2
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

42
42
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

85
85
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

133
133
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

272
272
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

71
71
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

237
237
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

223
223
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

393
393
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

121
121
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

381
381
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

98
98
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

59
59
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

224
224
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

60
60
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

161
161
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

190
190
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

94
94
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

337
337
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

566
566
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

105
105
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

537
537
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

131
131
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

304
304

Meer sportnieuws