Degryse stelt zich vragen: "Waar zit hij bij Club Brugge?"

door
Degryse stelt zich vragen:

Club Brugge kende al snel een heel drukke mercato, waarin ze 28 miljoen euro spendeerden aan nieuwe spelers. Sinds Nicky Hayen er is, komt één speler steeds minder aan spelen toe. Marc Degryse stelt zich vragen: waar zit hij?

LEES OOK: Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Mechele krijgt eindelijk krediet

Degryse was vorig jaar van oordeel dat Club Brugge achteraan nood had aan een baas zoals Alderweireld of Vertonghen. Hij trekt die verklaring in de voetbalgids van Het Laatste Nieuws al in. “Vandaag vind ik zo een profiel minder dringend. Mechele heeft bewezen dat je met hem kampioen kan spelen in België. Club moet wel stilaan denken wat na Mechele. Hoe zit het trouwens met Spileers? Die lijkt van het voorplan verdwenen."

Mechele speelt al vele jaren voor Club Brugge en pakte al meermaals titels met de club. Hij krijgt eindelijk het krediet van de buitenwereld. Een onderschatte speler, die zelden of nooit door de ondergrens zakt. Een man waar je op kan bouwen. 

Spileers pas vierde keuze

Spileers, die tot op heden 0 minuten speelde in de competitie, is sinds de komst van Hayen als trainer vierde keuze geworden. Zomeraanwinst Romero, die ondanks zijn prijskaartje van 6 miljoen euro nog niet echt kon overtuigen, en Ordonez krijgen voorlopig nog de voorkeur. 

Deze zomer polste FC Kopenhagen voor Spileers, maar die mocht niet weg. Kan hij zich weer in de ploeg spelen, of gaat het jeugdproduct van Club Brugge -door sommigen al wat snel aanzien als een kandidaat-Rode Duivel- in 2025 andere oorden opzoeken?

Verdient Spileers meer kansen?

Meest recent

STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

21
21
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

50
50
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

49
49
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

35
35
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

11
11
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

38
38
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

13
13
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

150
150
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

121
121
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

73
73
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

137
137
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

267
267
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

244
244
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

57
57
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

117
117
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

213
213
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

126
126
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

191
191
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

190
190
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

422
422
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

366
366
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

173
173
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

139
139

Meer sportnieuws