Ontslag Riemer? Leoni geeft zijn eerlijke mening

door
Ontslag Riemer? Leoni geeft zijn eerlijke mening

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KVC Westerlo en Brian Riemer kreeg de volle laag van een steeds groter deel van het stadion. Théo Leoni hoorde de onvrede van de fans uiteraard ook. Tegenover Het Nieuwsblad sprak hij over de druk die toeneemt op de trainer van Paars-Wit.

LEES OOK: De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Leoni gelooft in Riemer & co

Anderlecht speelde 10-15 minuten goed in de eerste helft en nadien was het zwak. Ook de laatste 25 minuten waren best in orde. Maar de 2-2 kwam hard aan bij de fans. Leoni verdedigt Riemer echter. Dat de spelersgroep zo knokte na de 1-2, is ook een teken dat zij nog achter hem staan.

"Het komt wel, we hebben vertrouwen in de technische staf, ze doen er alles aan”, verklaarde Leoni tegenover de krant. Hij ziet wel een aantal redenen waarom Anderlecht zo wisselvallig presteerde tegen Westerlo.

Herpakken tegen Genk

“Het goeie is dat er nu veel wedstrijden komen om de knop om te draaien. Het moet constanter zijn, want nu is het veel te wisselvallig. Je mag niet vergeten dat er vandaag ook twee nieuwe jongens speelden (Dendoncker en Edozie, nvdr.), dat Sardella en Stroeykens lang hebben moeten reizen met de beloften, dat Vazquez uitviel waardoor Stroeykens plots diep moest staan,... Ik wil het niet als excuus gebruiken, maar het zijn kleine dingen die wel meespelen”, zei hij. 

Ondanks het feit dat het borrelt in het Lotto Park, kan Anderlecht alleen leider worden als het dinsdag thuis wint van KRC Genk. Al moeten ze dan voorbij de Limburgers, die onder Thorsten Fink voorlopig een goede indruk achterlaten.

Gaat RSCA de leidersplaats pakken tegen Genk?

Meest recent

Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

6
6
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

32
32
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

23
23
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

225
225
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

27
27
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

35
35
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

42
42
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

284
284
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

45
45
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

127
127
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

84
84
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

215
215
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

142
142
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

270
270
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

308
308
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

231
231
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

112
112
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

159
159
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

103
103
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

140
140
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

122
122
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

178
178
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

52
52
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

205
205

Meer sportnieuws