Ontslag Riemer? Leoni geeft zijn eerlijke mening

door
Ontslag Riemer? Leoni geeft zijn eerlijke mening

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KVC Westerlo en Brian Riemer kreeg de volle laag van een steeds groter deel van het stadion. Théo Leoni hoorde de onvrede van de fans uiteraard ook. Tegenover Het Nieuwsblad sprak hij over de druk die toeneemt op de trainer van Paars-Wit.

LEES OOK: Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Leoni gelooft in Riemer & co

Anderlecht speelde 10-15 minuten goed in de eerste helft en nadien was het zwak. Ook de laatste 25 minuten waren best in orde. Maar de 2-2 kwam hard aan bij de fans. Leoni verdedigt Riemer echter. Dat de spelersgroep zo knokte na de 1-2, is ook een teken dat zij nog achter hem staan.

"Het komt wel, we hebben vertrouwen in de technische staf, ze doen er alles aan”, verklaarde Leoni tegenover de krant. Hij ziet wel een aantal redenen waarom Anderlecht zo wisselvallig presteerde tegen Westerlo.

Herpakken tegen Genk

“Het goeie is dat er nu veel wedstrijden komen om de knop om te draaien. Het moet constanter zijn, want nu is het veel te wisselvallig. Je mag niet vergeten dat er vandaag ook twee nieuwe jongens speelden (Dendoncker en Edozie, nvdr.), dat Sardella en Stroeykens lang hebben moeten reizen met de beloften, dat Vazquez uitviel waardoor Stroeykens plots diep moest staan,... Ik wil het niet als excuus gebruiken, maar het zijn kleine dingen die wel meespelen”, zei hij. 

Ondanks het feit dat het borrelt in het Lotto Park, kan Anderlecht alleen leider worden als het dinsdag thuis wint van KRC Genk. Al moeten ze dan voorbij de Limburgers, die onder Thorsten Fink voorlopig een goede indruk achterlaten.

Gaat RSCA de leidersplaats pakken tegen Genk?

Meest recent

Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

16
16
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

205
205
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

147
147
Titelfavorieten op de weegschaal: "Momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

64
64
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

224
224
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

86
86
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

359
359
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

186
186
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

520
520
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

316
316
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

120
120
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

523
523
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

58
58
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

157
157
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

732
732
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

51
51
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

117
117
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

178
178
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

258
258
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

232
232
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

132
132
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

203
203
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

149
149
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175

Meer sportnieuws