Real pakt zege vanop stip, Sancho direct bepalend bij Chelsea

door
Real pakt zege vanop stip, Sancho direct bepalend bij Chelsea

Er werd zaterdagavond ook nog gevoetbald in de Europese topcompetities. Real Madrid pakte in La Liga zijn derde zege van het seizoen, al had het daar tegen Real Sociedad wel twee strafschoppen voor nodig. Chelsea boekte dan weer een nipte overwinning in Bournemouth, mede met dank aan debutant Sancho.

De flankaanvaller maakte in het absolute slot van de zomermercato nog de veelbesproken overstap van Manchester United, waar hij niet meer voorkwam in de plannen van Erik ten Hag. De Engelsman zag aanvankelijk vanaf de bank hoe zijn nieuwe ploeg een lastige avond beleefde tegen het nog ongeslagen Bournemouth.

LEES OOK: 'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

Chelsea ontsnapt in Bournemouth

Dat was nog ongeslagen en kreeg vlak voor rust dé kans om op voorsprong te komen. Na een te korte terugspeelbal van Fofana maaide doelman Sanchez Evanilson onderuit, waardoor de bal op de stip ging. Evanilson mocht ook zelf aanleggen, maar zag Sanchez de goede hoek kiezen en zijn poging keren.

Bij de rust mocht Sancho dan invallen en in de slotfase toonde hij zich meteen mee bepalend. Hij speelde de eveneens ingevallen Nkunku aan en die wist de bal alsnog tegen de netten te werken. Daardoor verliest Bournemouth alsnog zijn ongeslagen status, Chelsea heeft zeven op twaalf.

Doelhout en strafschoppen redden Real

In La Liga was Real Madrid eveneens aan zet, met een lastige trip naar het Baskenland. In een spectaculaire wedstrijd werd Thibaut Courtois maar liefst drie keer gered door het doelkader. Sucic trof twee keer de pal, terwijl Becker zijn doelpunt op de onderkant van de lat zag stranden.

Dat brak Sociedad zuur op, want net voor het uur kreeg Real een penalty. Vinicius zette die ook om. Een kwartier later ging de bal opnieuw op de stip, maar deze keer liet de Braziliaan Mbappé trappen. De zomeraanwinst trapte zijn derde goal in La Liga binnen. Opmerkelijk: Real heeft al vier strafschoppen in vijf wedstrijden gekregen. Het blijft met elf op vijftien wel op afstand van leider Barça.

🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:

'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'
103

Zal Sancho bij Chelsea weer ontploffen?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

20
20
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

13
13
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

47
47
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

77
77
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

262
262
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

258
258
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

169
169
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

204
204
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

186
186
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

109
109
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

120
120
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

173
173
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

377
377
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

276
276
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

136
136
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

426
426
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

812
812
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

286
286
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

230
230
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

177
177
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

428
428
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws