Geen nieuwe stunt Kortrijk: "Vergeten onszelf te belonen"

143 stemmen
Geen nieuwe stunt Kortrijk:

Twee seizoenen op rij was KV Kortrijk erin geslaagd om in eigen stadion Club Brugge te kloppen, maar dat lukte geen derde keer op rij. De Kerels kregen zaterdag een 0-3 aangesmeerd van de landskampioen, maar dat waren op basis van het wedstrijdverloop zware cijfers.

De realiteit was immers dat Kortrijk in grote delen van de wedstrijd zijn voet naast die van Club kon zetten. Het kwam echter al zeer vroeg op achterstand en slaagde er daarna niet meer in om langszij te komen. In het slot kreeg het vervolgens het deksel helemaal op de neus.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

KV Kortrijk slikt klotedoelpunt

Voor Brecht Dejaegere was het zo een terugkeer in mineur. Hij kreeg immers voor de eerste keer een basisplaats sinds zijn terugkeer in Kortrijk en dat uitgerekend tegen de club waar hij een groot deel van zijn jeugdopleiding kreeg. De 33-jarige was dus niet aan het feest.

"We stonden voor rust goed in blok. Maar dan valt er een klotedoelpunt. Een miscommunicatie van jewelste en dat betalen we jammer genoeg cash. Het is zonde om op zo’n manier op achterstand te komen", baalde Dejaegere bij Het Laatste Nieuws.

Dejaegere ziet Kortrijk zichzelf niet belonen

"In de tweede helft hebben we getoond dat we uitstekend kunnen voetballen. Helaas vergeten we onszelf te belonen", jammerde hij nog. "Toen we de bovenhand hadden, moesten we altijd gescoord hebben. In de laatste tien minuten krijgen we nog twee doelpunten om de oren en dat verdienden we absoluut niet."

Wat de nederlaag voor Kortrijk extra pijnlijk maakt, is dat ze daardoor ook in de gevarenzone blijven hangen. Met een zeven op 21 staan ze voorlopig immers pas dertiende in de stand. Daarmee zouden ze op het einde van de rit opnieuw in de Relegation Play-Off belanden.

Had KV Kortrijk meer verdiend?

Meest recent

Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

24
24
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

79
79
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

169
169
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

111
111
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

10
10
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

97
97
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

48
48
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

78
78
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

196
196
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

74
74
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

160
160
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

411
411
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

138
138
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

85
85
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

97
97
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

212
212
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

226
226
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

98
98
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

50
50
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

215
215
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

243
243
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

102
102
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

81
81
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

447
447

Meer sportnieuws