Geen nieuwe stunt Kortrijk: "Vergeten onszelf te belonen"

143
Geen nieuwe stunt Kortrijk:

Twee seizoenen op rij was KV Kortrijk erin geslaagd om in eigen stadion Club Brugge te kloppen, maar dat lukte geen derde keer op rij. De Kerels kregen zaterdag een 0-3 aangesmeerd van de landskampioen, maar dat waren op basis van het wedstrijdverloop zware cijfers.

De realiteit was immers dat Kortrijk in grote delen van de wedstrijd zijn voet naast die van Club kon zetten. Het kwam echter al zeer vroeg op achterstand en slaagde er daarna niet meer in om langszij te komen. In het slot kreeg het vervolgens het deksel helemaal op de neus.

LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

KV Kortrijk slikt klotedoelpunt

Voor Brecht Dejaegere was het zo een terugkeer in mineur. Hij kreeg immers voor de eerste keer een basisplaats sinds zijn terugkeer in Kortrijk en dat uitgerekend tegen de club waar hij een groot deel van zijn jeugdopleiding kreeg. De 33-jarige was dus niet aan het feest.

"We stonden voor rust goed in blok. Maar dan valt er een klotedoelpunt. Een miscommunicatie van jewelste en dat betalen we jammer genoeg cash. Het is zonde om op zo’n manier op achterstand te komen", baalde Dejaegere bij Het Laatste Nieuws.

Dejaegere ziet Kortrijk zichzelf niet belonen

"In de tweede helft hebben we getoond dat we uitstekend kunnen voetballen. Helaas vergeten we onszelf te belonen", jammerde hij nog. "Toen we de bovenhand hadden, moesten we altijd gescoord hebben. In de laatste tien minuten krijgen we nog twee doelpunten om de oren en dat verdienden we absoluut niet."

Wat de nederlaag voor Kortrijk extra pijnlijk maakt, is dat ze daardoor ook in de gevarenzone blijven hangen. Met een zeven op 21 staan ze voorlopig immers pas dertiende in de stand. Daarmee zouden ze op het einde van de rit opnieuw in de Relegation Play-Off belanden.

Had KV Kortrijk meer verdiend?

Meest recent

'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

6
6
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

19
19
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

43
43
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

71
71
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

105
105
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

12
12
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

55
55
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

32
32
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

102
102
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

74
74
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

27
27
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

419
419
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

96
96
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

64
64
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

169
169
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

305
305
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

101
101
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

35
35
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

346
346

Meer sportnieuws