Geen nieuwe stunt Kortrijk: "Vergeten onszelf te belonen"

door
Geen nieuwe stunt Kortrijk:

Twee seizoenen op rij was KV Kortrijk erin geslaagd om in eigen stadion Club Brugge te kloppen, maar dat lukte geen derde keer op rij. De Kerels kregen zaterdag een 0-3 aangesmeerd van de landskampioen, maar dat waren op basis van het wedstrijdverloop zware cijfers.

De realiteit was immers dat Kortrijk in grote delen van de wedstrijd zijn voet naast die van Club kon zetten. Het kwam echter al zeer vroeg op achterstand en slaagde er daarna niet meer in om langszij te komen. In het slot kreeg het vervolgens het deksel helemaal op de neus.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

KV Kortrijk slikt klotedoelpunt

Voor Brecht Dejaegere was het zo een terugkeer in mineur. Hij kreeg immers voor de eerste keer een basisplaats sinds zijn terugkeer in Kortrijk en dat uitgerekend tegen de club waar hij een groot deel van zijn jeugdopleiding kreeg. De 33-jarige was dus niet aan het feest.

"We stonden voor rust goed in blok. Maar dan valt er een klotedoelpunt. Een miscommunicatie van jewelste en dat betalen we jammer genoeg cash. Het is zonde om op zo’n manier op achterstand te komen", baalde Dejaegere bij Het Laatste Nieuws.

Dejaegere ziet Kortrijk zichzelf niet belonen

"In de tweede helft hebben we getoond dat we uitstekend kunnen voetballen. Helaas vergeten we onszelf te belonen", jammerde hij nog. "Toen we de bovenhand hadden, moesten we altijd gescoord hebben. In de laatste tien minuten krijgen we nog twee doelpunten om de oren en dat verdienden we absoluut niet."

Wat de nederlaag voor Kortrijk extra pijnlijk maakt, is dat ze daardoor ook in de gevarenzone blijven hangen. Met een zeven op 21 staan ze voorlopig immers pas dertiende in de stand. Daarmee zouden ze op het einde van de rit opnieuw in de Relegation Play-Off belanden.

Had KV Kortrijk meer verdiend?

Meest recent

Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

2
2
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

29
29
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

130
130
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

31
31
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

44
44
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

435
435
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

411
411
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

58
58
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

67
67
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

96
96
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1481
1481
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

141
141
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

209
209
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

43
43
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1153
1153
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

488
488
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

72
72
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

43
43
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

137
137
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

99
99
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

54
54
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

101
101
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

230
230
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

56
56

Meer sportnieuws