Geen nieuwe stunt Kortrijk: "Vergeten onszelf te belonen"

door
Geen nieuwe stunt Kortrijk:

Twee seizoenen op rij was KV Kortrijk erin geslaagd om in eigen stadion Club Brugge te kloppen, maar dat lukte geen derde keer op rij. De Kerels kregen zaterdag een 0-3 aangesmeerd van de landskampioen, maar dat waren op basis van het wedstrijdverloop zware cijfers.

De realiteit was immers dat Kortrijk in grote delen van de wedstrijd zijn voet naast die van Club kon zetten. Het kwam echter al zeer vroeg op achterstand en slaagde er daarna niet meer in om langszij te komen. In het slot kreeg het vervolgens het deksel helemaal op de neus.

LEES OOK: Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

KV Kortrijk slikt klotedoelpunt

Voor Brecht Dejaegere was het zo een terugkeer in mineur. Hij kreeg immers voor de eerste keer een basisplaats sinds zijn terugkeer in Kortrijk en dat uitgerekend tegen de club waar hij een groot deel van zijn jeugdopleiding kreeg. De 33-jarige was dus niet aan het feest.

"We stonden voor rust goed in blok. Maar dan valt er een klotedoelpunt. Een miscommunicatie van jewelste en dat betalen we jammer genoeg cash. Het is zonde om op zo’n manier op achterstand te komen", baalde Dejaegere bij Het Laatste Nieuws.

Dejaegere ziet Kortrijk zichzelf niet belonen

"In de tweede helft hebben we getoond dat we uitstekend kunnen voetballen. Helaas vergeten we onszelf te belonen", jammerde hij nog. "Toen we de bovenhand hadden, moesten we altijd gescoord hebben. In de laatste tien minuten krijgen we nog twee doelpunten om de oren en dat verdienden we absoluut niet."

Wat de nederlaag voor Kortrijk extra pijnlijk maakt, is dat ze daardoor ook in de gevarenzone blijven hangen. Met een zeven op 21 staan ze voorlopig immers pas dertiende in de stand. Daarmee zouden ze op het einde van de rit opnieuw in de Relegation Play-Off belanden.

Had KV Kortrijk meer verdiend?

Meest recent

Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

24
24
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

142
142
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

47
47
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

138
138
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

197
197
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

254
254
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

358
358
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

45
45
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

60
60
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

269
269
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

105
105
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

417
417
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

104
104
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

212
212
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

234
234
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1034
1034
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

453
453
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

418
418
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

196
196
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

182
182
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

348
348
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

283
283
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

102
102
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

456
456
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

286
286

Meer sportnieuws