Geen nieuwe stunt Kortrijk: "Vergeten onszelf te belonen"

door
Geen nieuwe stunt Kortrijk:

Twee seizoenen op rij was KV Kortrijk erin geslaagd om in eigen stadion Club Brugge te kloppen, maar dat lukte geen derde keer op rij. De Kerels kregen zaterdag een 0-3 aangesmeerd van de landskampioen, maar dat waren op basis van het wedstrijdverloop zware cijfers.

De realiteit was immers dat Kortrijk in grote delen van de wedstrijd zijn voet naast die van Club kon zetten. Het kwam echter al zeer vroeg op achterstand en slaagde er daarna niet meer in om langszij te komen. In het slot kreeg het vervolgens het deksel helemaal op de neus.

LEES OOK: Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

KV Kortrijk slikt klotedoelpunt

Voor Brecht Dejaegere was het zo een terugkeer in mineur. Hij kreeg immers voor de eerste keer een basisplaats sinds zijn terugkeer in Kortrijk en dat uitgerekend tegen de club waar hij een groot deel van zijn jeugdopleiding kreeg. De 33-jarige was dus niet aan het feest.

"We stonden voor rust goed in blok. Maar dan valt er een klotedoelpunt. Een miscommunicatie van jewelste en dat betalen we jammer genoeg cash. Het is zonde om op zo’n manier op achterstand te komen", baalde Dejaegere bij Het Laatste Nieuws.

Dejaegere ziet Kortrijk zichzelf niet belonen

"In de tweede helft hebben we getoond dat we uitstekend kunnen voetballen. Helaas vergeten we onszelf te belonen", jammerde hij nog. "Toen we de bovenhand hadden, moesten we altijd gescoord hebben. In de laatste tien minuten krijgen we nog twee doelpunten om de oren en dat verdienden we absoluut niet."

Wat de nederlaag voor Kortrijk extra pijnlijk maakt, is dat ze daardoor ook in de gevarenzone blijven hangen. Met een zeven op 21 staan ze voorlopig immers pas dertiende in de stand. Daarmee zouden ze op het einde van de rit opnieuw in de Relegation Play-Off belanden.

Had KV Kortrijk meer verdiend?

Meest recent

Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

15
15
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

32
32
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

55
55
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

13
13
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

153
153
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

123
123
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

176
176
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

93
93
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

79
79
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

225
225
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

31
31
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

153
153
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

113
113
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

236
236
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

187
187
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

82
82
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

215
215
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

165
165
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

401
401
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

871
871
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

88
88
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

96
96
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

176
176

Meer sportnieuws