Hayen ziet nog één groot werkpunt bij Club Brugge

door
Hayen ziet nog één groot werkpunt bij Club Brugge

Club Brugge heeft na een moeilijk seizoensbegin de smaak weer helemaal te pakken. Het pronkt intussen al met twaalf op twaalf, nadat het zaterdag ook in Kortrijk ging winnen. Club keerde met een ruime 0-3 terug uit het Guldensporenstadion, al geven die cijfers toch een vertekend beeld.

De landskampioen had het immers toch weer knap lastig in Kortrijk, waar het de voorbije twee seizoenen telkens ging verliezen. Daarmee werd nu echter komaf gemaakt: Vanaken verzilverde een sterke openingsfase en in het slot deden Talbi en opnieuw Vanaken de boeken helemaal dicht.

LEES OOK: 'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Hayen wil af van controlevoetbal Club

Nicky Hayen kon dus tevreden zijn, al zag hij toch nog een stevig werkpunt voor zijn ploeg. De trainer stelde immers vast hoe zijn ploeg net als op Dender na de 0-1 achteruit kroop en zo zijn tegenstander weer in de wedstrijd liet komen.

"Hetgeen we eigenlijk vanaf moeten, is het controlevoetbal", stelt Hayen op de website van Club. "We moeten de wedstrijd kunnen versnellen en op dit moment is het zo dat we soms versnellen wanneer we het niet moeten doen en ook vertragen wanneer dat niet nodig is. Dat zijn werkpunten die we naar de toekomst toe moeten meenemen."

Al bij al volwassen wedstrijd

Desondanks wil hij daar ook niet té veel belang aan hechten. "Als je alles in zijn geheel neemt, denk ik dat dit een heel mooie overwinning is", vindt hij immers. "We hebben wel een volwassen wedstrijd gespeeld. We hebben het onszelf misschien weer onnodig moeilijk gemaakt, maar dat had ook wel wat te maken met de sterkte van Kortrijk."

Door de overwinning kan Club immers met vertrouwen naar de Champions League. Daarin trapt het woensdag zijn campagne op gang met een thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund. Ongetwijfeld zullen Hayen en zijn troepen daarin stilletjes dromen van een stunt.

Is dat het grootste werkpunt van Club?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

91
91
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

53
53
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

66
66
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

30
30
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

145
145
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

246
246
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

76
76
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

145
145
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

471
471
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

113
113
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

203
203
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

399
399
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

191
191
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

62
62
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

262
262
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

30
30
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

260
260
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

218
218
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

79
79
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

173
173
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

519
519
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

86
86
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

156
156
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

110
110

Meer sportnieuws