Hayen ziet nog één groot werkpunt bij Club Brugge

door
Hayen ziet nog één groot werkpunt bij Club Brugge

Club Brugge heeft na een moeilijk seizoensbegin de smaak weer helemaal te pakken. Het pronkt intussen al met twaalf op twaalf, nadat het zaterdag ook in Kortrijk ging winnen. Club keerde met een ruime 0-3 terug uit het Guldensporenstadion, al geven die cijfers toch een vertekend beeld.

De landskampioen had het immers toch weer knap lastig in Kortrijk, waar het de voorbije twee seizoenen telkens ging verliezen. Daarmee werd nu echter komaf gemaakt: Vanaken verzilverde een sterke openingsfase en in het slot deden Talbi en opnieuw Vanaken de boeken helemaal dicht.

LEES OOK: Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Hayen wil af van controlevoetbal Club

Nicky Hayen kon dus tevreden zijn, al zag hij toch nog een stevig werkpunt voor zijn ploeg. De trainer stelde immers vast hoe zijn ploeg net als op Dender na de 0-1 achteruit kroop en zo zijn tegenstander weer in de wedstrijd liet komen.

"Hetgeen we eigenlijk vanaf moeten, is het controlevoetbal", stelt Hayen op de website van Club. "We moeten de wedstrijd kunnen versnellen en op dit moment is het zo dat we soms versnellen wanneer we het niet moeten doen en ook vertragen wanneer dat niet nodig is. Dat zijn werkpunten die we naar de toekomst toe moeten meenemen."

Al bij al volwassen wedstrijd

Desondanks wil hij daar ook niet té veel belang aan hechten. "Als je alles in zijn geheel neemt, denk ik dat dit een heel mooie overwinning is", vindt hij immers. "We hebben wel een volwassen wedstrijd gespeeld. We hebben het onszelf misschien weer onnodig moeilijk gemaakt, maar dat had ook wel wat te maken met de sterkte van Kortrijk."

Door de overwinning kan Club immers met vertrouwen naar de Champions League. Daarin trapt het woensdag zijn campagne op gang met een thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund. Ongetwijfeld zullen Hayen en zijn troepen daarin stilletjes dromen van een stunt.

Is dat het grootste werkpunt van Club?

Meest recent

'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

71
71
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

39
39
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

6
6
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

88
88
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

63
63
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

122
122
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

230
230
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

516
516
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

718
718
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

145
145
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

42
42
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

118
118
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

141
141
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

163
163
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

111
111
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

89
89
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

235
235
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

274
274
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

119
119
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

170
170
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

397
397
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

338
338
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

120
120
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

183
183
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

363
363

Meer sportnieuws