Hayen ziet nog één groot werkpunt bij Club Brugge

door
Hayen ziet nog één groot werkpunt bij Club Brugge

Club Brugge heeft na een moeilijk seizoensbegin de smaak weer helemaal te pakken. Het pronkt intussen al met twaalf op twaalf, nadat het zaterdag ook in Kortrijk ging winnen. Club keerde met een ruime 0-3 terug uit het Guldensporenstadion, al geven die cijfers toch een vertekend beeld.

De landskampioen had het immers toch weer knap lastig in Kortrijk, waar het de voorbije twee seizoenen telkens ging verliezen. Daarmee werd nu echter komaf gemaakt: Vanaken verzilverde een sterke openingsfase en in het slot deden Talbi en opnieuw Vanaken de boeken helemaal dicht.

LEES OOK: Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Hayen wil af van controlevoetbal Club

Nicky Hayen kon dus tevreden zijn, al zag hij toch nog een stevig werkpunt voor zijn ploeg. De trainer stelde immers vast hoe zijn ploeg net als op Dender na de 0-1 achteruit kroop en zo zijn tegenstander weer in de wedstrijd liet komen.

"Hetgeen we eigenlijk vanaf moeten, is het controlevoetbal", stelt Hayen op de website van Club. "We moeten de wedstrijd kunnen versnellen en op dit moment is het zo dat we soms versnellen wanneer we het niet moeten doen en ook vertragen wanneer dat niet nodig is. Dat zijn werkpunten die we naar de toekomst toe moeten meenemen."

Al bij al volwassen wedstrijd

Desondanks wil hij daar ook niet té veel belang aan hechten. "Als je alles in zijn geheel neemt, denk ik dat dit een heel mooie overwinning is", vindt hij immers. "We hebben wel een volwassen wedstrijd gespeeld. We hebben het onszelf misschien weer onnodig moeilijk gemaakt, maar dat had ook wel wat te maken met de sterkte van Kortrijk."

Door de overwinning kan Club immers met vertrouwen naar de Champions League. Daarin trapt het woensdag zijn campagne op gang met een thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund. Ongetwijfeld zullen Hayen en zijn troepen daarin stilletjes dromen van een stunt.

Is dat het grootste werkpunt van Club?

Meest recent

Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

24
24
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

12
12
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

56
56
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

274
274
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

361
361
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

134
134
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

353
353
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

261
261
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

452
452
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

142
142
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

38
38
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

210
210
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

158
158
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

115
115
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

196
196
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

75
75
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

339
339
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

306
306
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

309
309
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

699
699
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

102
102
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

364
364
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

537
537
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

111
111
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

392
392

Meer sportnieuws