Club bibbert maar rondt Kortrijkse klip en is mee leider

door
Club bibbert maar rondt Kortrijkse klip en is mee leider

Net als de voorbije jaren heeft Club Brugge in Kortrijk geen makkelijke avond beleefd. Maar in tegenstelling tot hun laatste twee tripjes naar het Guldensporenstadion, keert de landskampioen nu wel met drie punten huiswaarts. Ze wonnen na een lastige wedstrijd met 0-3 en komen zo samen met KRC Genk minstens voor even aan de leiding.

Blauw-Zwart begon wel sterk en drukte Kortrijk in de openingsfase helemaal weg. Het beloonde zichzelf na iets minder dan een kwartier ook met het openingsdoelpunt. Vanaken profiteerde optimaal van slap verdedigen bij de thuisploeg.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

KV Kortrijk maakt het Club lastig

Vreemd genoeg kantelde na dat doelpunt de wedstrijd de andere kant op. Kortrijk herstelde het evenwicht, al bleven de kansen voor rust uit. Na rust werden de Kerels wel snel gevaarlijk. Mignolet moest uitpakken met een puike save om Dewaele van de gelijkmaker te houden.

Kortrijk bleef het Club daarna lastig maken en daardoor bleef het spannend tot de slotfase. Tzolis had de match kunnen beslissen, maar zag na een lange ren zijn schot op de deklat vallen. Pas zeven minuten voor tijd kon de jonge invaller Talbi het licht helemaal uitdoen.

Talbi en Vanaken beslissen match

De winger kreeg veel te veel tijd en ruimte en krulde de bal netjes in de verste hoek. Zijn eerste doelpunt deed Club opgelucht ademhalen. In blessuretijd werd het zelfs nog 0-3 toen Vanaken opnieuw laks verdedigen afstrafte. De aanvoerder rondde zo de kaap van 100 doelpunten in de Jupiler Pro League.

Club pronkt zo met een twaalf op twaalf en mag voorlopig met Genk mee aan de leiding. KV Kortrijk blijft dan weer achter met een zeven op 21 en blijft daardoor hangen in de gevarenzone.

Had KV Kortrijk meer verdiend?

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

21
21
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

105
105
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

76
76
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

348
348
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

67
67
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

117
117
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

171
171
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

71
71
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

130
130
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

81
81
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

141
141
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

59
59
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

37
37
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

237
237
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

93
93
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

351
351
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

355
355
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

99
99
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

198
198
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

387
387
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

185
185
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

384
384
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

158
158
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

390
390
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

376
376

Meer sportnieuws