‘Teamfoto Club Brugge onthult nog drie vertrekkers’

535 stemmen
‘Teamfoto Club Brugge onthult nog drie vertrekkers’

De zomertransferperiode zit er op voor de Belgische clubs, maar er wordt al naar de volgende mercato gekeken. Club Brugge probeerde nog verschillende zware contracten te lozen, maar dat liep niet volledig zoals gepland.

Op de nieuwe teamfoto van Club Brugge zijn er drie opvallende afwezigen: Faitout Maouassa, Kamal Sowah én Dedryck Boyata. Het is duidelijk dat er geen toekomst is voor het trio bij de landskampioen. Vooral Rode Duivel Boyata is één van de grootverdieners.

LEES OOK: Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Neergang Rode Duivel

Boyata was een tijdje een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de centrale verdediger kende een neerwaartse spiraal. Ook bij Club Brugge kon Boyata uiteindelijk geen potten breken. De 33-jarige verdediger heeft nog een contract tot 2025 in het Jan Breydelstadion.

Ook Sowah en Maouassa mogen de club nog verlaten. Beide spelers werden voor flink wat miljoenen binnengehaald. Maouassa kostte vier miljoen euro en voor Sowah legde Club Brugge maar liefst negen miljoen euro op tafel. Het duo heeft nog een contract tot 2025.

Miljoenenverlies slikken

Club Brugge deed enkele goede zaken op de transfermarkt. Kijk maar naar de recorddeal van Igor Thiago naar Brentford, maar nu moet het toch een flink miljoenenverlies slikken. Als er in de winter geen oplossing kan worden gevonden dreigen Boyata, Sowah en Maouassa gratis de deur uit te lopen.

Vind jij Boyata een goede verdediger?

Meest recent

Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

11
11
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

62
62
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

236
236
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

196
196
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

209
209
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

304
304
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

291
291
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

239
239
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

132
132
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

365
365
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

252
252
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

135
135
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

105
105
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

156
156
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

188
188
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

144
144
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

96
96
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

457
457
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

112
112
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

308
308
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

302
302
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

408
408
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

244
244

Meer sportnieuws