'Dreyer lokte wél interesse: twee clubs gingen hun kans'

door
'Dreyer lokte wél interesse: twee clubs gingen hun kans'

Anders Dreyer is tot op heden een uitstekende transfer gebleken voor RSC Anderlecht. Dit seizoen is hij zeer moeizaam begonnen. Er bewoog deze zomer weinig rondom, maar twee clubs gingen toch hun kans. Paars-Wit werkte echter niet mee aan een overgang.

LEES OOK: 'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

Dreyer zeer bepalend

Dat Anders Dreyer een eendagsvlieg is, is uiteraard van de pot gerukt. De Deense speler heeft al heel zijn carrière zeer goede statistieken inzake goals en assists. Dat kon je al eerder lezen via VoetbalNieuws. Maar anno 2024 moet er natuurlijk gescoord worden met goedkope quotes, in plaats van grondig te checken.

Dreyer is géén spectaculaire speler en als hij ook nog eens die pure snelheid had, dan speelde hij niet in België. De Deen zal nooit voor clubs genre Tottenham spelen, maar eventueel wel voor laagvliegers of middenmoters in een topcompetitie. Voor RSCA is hij echter een zeer nuttige en interessante speler, die in januari 2023 voor 4 miljoen euro werd aangekocht.  Dreyer was zijn eerste 1,5 jaar een absolute meerwaarde en héél bepalend.

Bundesliga lonkte

La Dernière Heure weet dat FSV Mainz en Union Berlin deze zomer concrete interesse hadden in Dreyer, maar Anderlecht vroeg 12 miljoen euro. Beide ploegen wilden dergelijke som niet op tafel leggen voor de speler. Een concreet bod kwam er dan ook niet, wat Anderlecht niet erg vond.

Dreyer heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 15 miljoen euro. Dit seizoen startte hij pover met 0 goals en 0 assists. Kan hij tegen KVC Westerlo voor het eerst beslissend zijn dit seizoen?

Moet RSCA Dreyer jaren houden?

Meest recent

'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

2
2
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

9
9
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

33
33
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

31
31
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

62
62
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

70
70
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

225
225
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

98
98
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

239
239
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

117
117
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

384
384
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

191
191
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

118
118
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

43
43
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

82
82
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

271
271
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

134
134
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

403
403
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

236
236
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

119
119
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

106
106

Meer sportnieuws