KV Kortrijk baalt stevig: Anderlecht kraait victorie met deal

door
KV Kortrijk baalt stevig: Anderlecht kraait victorie met deal

KV Kortrijk kende een opvallende zomermercato. De club haalde met Patrik Gunnarsson ook een nieuwe keeper in huis. Hij stond in januari al op de radar van de Kerels. Daar dachten ze in januari echter ook aan een andere keeper, maar RSC Anderlecht was hen te snel af.

LEES OOK: Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

KV Kortrijk dacht aan Kikkenborg

Glenn Verbauwhede was toen de keeperstrainer en zag het niet zitten in Gunnarsson. Verbauwhede vertrok en de doelman kwam deze zomer terug. Freyr Alexandersson sprak erover in Het Nieuwsblad.

In januari ging de deal eerst niet door. “We wilden Mads Kikkenborg of Patrik Gunnarsson. Zoals ik het mij herinner, stemde Glenn er ook mee in. En nadat het bestuur in juni besliste Glenn te laten gaan, was hij niet meer in dat dossier betrokken", zei de coach.

Géén uitvoetballende keeper

Kikkenborg trok naar RSC Anderlecht, maar daar speelde hij nog geen minuut. Hij is voorlopig tweede keeper achter Colin Coosemans. Vorige week speelde Kikkenborg nog een goede oefenmatch tegen KV Mechelen, waar hij een aantal goede reddingen uit de mouwen wist te schudden. De doelman is inzake het pure keeperswerk wel degelijk klaar om af en toe te depanneren, maar zijn voetenwerk is wel een probleem.

Hij is niet bepaald het prototype van de uitvoetballende doelman en net daarin is Coosemans goed en voordien was ook Kasper Schmeichel daarin uitmuntend. Brian Riemer wil graag zo een type keeper, dus het is nog maar de vraag of Kikkenborg ooit kans maakt om de nummer één te worden in het Lotto Park.

Gaat Kikkenborg ooit de nummer 1 worden bij Anderlecht?

Meest recent

Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

3
3
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

193
193
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

252
252
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

84
84
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

311
311
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

136
136
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

202
202
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

250
250
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

104
104
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

58
58
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

193
193
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

150
150
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

73
73
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

94
94
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

44
44
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

254
254
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

273
273
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

249
249
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

233
233
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

310
310
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

402
402
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

469
469
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

777
777
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

517
517
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

127
127

Meer sportnieuws