Csepregi (OH Leuven) viseert makelaars: "Hallucinant"

door
Csepregi (OH Leuven) viseert makelaars:

Gyorgy Csepregi is de sportieve baas van Oud-Heverlee Leuven. Hij sprak via de clubkanalen over de transferperiode van de club. Daarnaast deelde hij ook een stevige sneer uit naar enkele makelaars, plus pakte hij uit met een zeer leuk verhaal. 

LEES OOK: OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

Geweldig verhaal van Ominami

Csepregi is tevreden over de mercato. “Ik denk dat veel clubs in eerste klasse jaloers zouden zijn op onze bank en onze kern. Ik ben heel tevreden met de transfers die we gedaan hebben, want alle profielen zijn ingevuld. Wij moeten minstens de top acht halen. Als het allemaal meezit, kunnen we zelfs verrassen."

Hij deed een grappig verhaal omtrent aanwinst Tukuma Ominami uit de doeken. “Die jongen speelt nu al alsof hij hier al vele maanden is. Hij kwam op een woensdag of donderdag toe en op zaterdag speelden we tegen Westerlo. Hij vroeg hoe lang het vliegen was naar Westerlo (lacht). Dus hij wist helemaal niet waar hij terecht was gekomen. Toch liet hij al een fantastische indruk achter”, lacht Csepregi.

Makelaars zorgen voor ergernis

Hij spuwde ook zijn gal over bepaalde makelaars. “Met de jongens was het geweldig, maar met de makelaars… Dat was soms heel zwaar. Zo was er bij iemand waarbij ik na de medische testen zei: ‘stop, het is genoeg geweest’. Gelukkig is Fred (Van den Steen, CEO, nvdr.) er bijgekomen en nam hij het over. Ik moest even kalmeren. Het doorlopend trekken en sleuren… Ik snap het wel, het maakt deel uit van het spel, maar deze window was echt niet normaal."

"Vooral de onwetendheid van sommige makelaars… Bij sommigen is het op vijf minuten geregeld, maar die anderen… Dat is hallucinant. De onkunde, de manier waarop ze de speler behandelen, ons… Daar was ik klaar mee. Ik zal ze niet missen. Deze window was iets té met al die onnozelaars. Ik sprak ook met andere clubs en het stelt mij gerust dat het daar ook was. De FIFA probeerde met bepaalde regels het terug in orde te krijgen, maar het is alleen maar erger geworden."

Al moeten clubleiders soms ook eens bij de oren worden getrokken...

 

Moet er dringend meer financiële transparantie komen in het voetbal?

Meest recent

Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

97
97
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

10
10
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

128
128
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

74
74
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

244
244
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

76
76
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

132
132
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

53
53
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

216
216
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

180
180
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

114
114
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

661
661
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

283
283
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

307
307
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

862
862
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

602
602
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

400
400
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

300
300
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

838
838
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

211
211
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

65
65
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

102
102
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

410
410
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

69
69

Meer sportnieuws