Csepregi (OH Leuven) viseert makelaars: "Hallucinant"

door
Csepregi (OH Leuven) viseert makelaars:

Gyorgy Csepregi is de sportieve baas van Oud-Heverlee Leuven. Hij sprak via de clubkanalen over de transferperiode van de club. Daarnaast deelde hij ook een stevige sneer uit naar enkele makelaars, plus pakte hij uit met een zeer leuk verhaal. 

LEES OOK: Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Geweldig verhaal van Ominami

Csepregi is tevreden over de mercato. “Ik denk dat veel clubs in eerste klasse jaloers zouden zijn op onze bank en onze kern. Ik ben heel tevreden met de transfers die we gedaan hebben, want alle profielen zijn ingevuld. Wij moeten minstens de top acht halen. Als het allemaal meezit, kunnen we zelfs verrassen."

Hij deed een grappig verhaal omtrent aanwinst Tukuma Ominami uit de doeken. “Die jongen speelt nu al alsof hij hier al vele maanden is. Hij kwam op een woensdag of donderdag toe en op zaterdag speelden we tegen Westerlo. Hij vroeg hoe lang het vliegen was naar Westerlo (lacht). Dus hij wist helemaal niet waar hij terecht was gekomen. Toch liet hij al een fantastische indruk achter”, lacht Csepregi.

Makelaars zorgen voor ergernis

Hij spuwde ook zijn gal over bepaalde makelaars. “Met de jongens was het geweldig, maar met de makelaars… Dat was soms heel zwaar. Zo was er bij iemand waarbij ik na de medische testen zei: ‘stop, het is genoeg geweest’. Gelukkig is Fred (Van den Steen, CEO, nvdr.) er bijgekomen en nam hij het over. Ik moest even kalmeren. Het doorlopend trekken en sleuren… Ik snap het wel, het maakt deel uit van het spel, maar deze window was echt niet normaal."

"Vooral de onwetendheid van sommige makelaars… Bij sommigen is het op vijf minuten geregeld, maar die anderen… Dat is hallucinant. De onkunde, de manier waarop ze de speler behandelen, ons… Daar was ik klaar mee. Ik zal ze niet missen. Deze window was iets té met al die onnozelaars. Ik sprak ook met andere clubs en het stelt mij gerust dat het daar ook was. De FIFA probeerde met bepaalde regels het terug in orde te krijgen, maar het is alleen maar erger geworden."

Al moeten clubleiders soms ook eens bij de oren worden getrokken...

 

Moet er dringend meer financiële transparantie komen in het voetbal?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

135
135
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

35
35
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

86
86
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

22
22
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

89
89
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

183
183
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

161
161
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

66
66
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

137
137
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

51
51
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

106
106
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

300
300
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

257
257
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

511
511
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

395
395
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1351
1351
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

708
708
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

255
255
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

392
392
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

178
178
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws