Csepregi (OH Leuven) viseert makelaars: "Hallucinant"

70 stemmen
Csepregi (OH Leuven) viseert makelaars:

Gyorgy Csepregi is de sportieve baas van Oud-Heverlee Leuven. Hij sprak via de clubkanalen over de transferperiode van de club. Daarnaast deelde hij ook een stevige sneer uit naar enkele makelaars, plus pakte hij uit met een zeer leuk verhaal. 

LEES OOK: 'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Geweldig verhaal van Ominami

Csepregi is tevreden over de mercato. “Ik denk dat veel clubs in eerste klasse jaloers zouden zijn op onze bank en onze kern. Ik ben heel tevreden met de transfers die we gedaan hebben, want alle profielen zijn ingevuld. Wij moeten minstens de top acht halen. Als het allemaal meezit, kunnen we zelfs verrassen."

Hij deed een grappig verhaal omtrent aanwinst Tukuma Ominami uit de doeken. “Die jongen speelt nu al alsof hij hier al vele maanden is. Hij kwam op een woensdag of donderdag toe en op zaterdag speelden we tegen Westerlo. Hij vroeg hoe lang het vliegen was naar Westerlo (lacht). Dus hij wist helemaal niet waar hij terecht was gekomen. Toch liet hij al een fantastische indruk achter”, lacht Csepregi.

Makelaars zorgen voor ergernis

Hij spuwde ook zijn gal over bepaalde makelaars. “Met de jongens was het geweldig, maar met de makelaars… Dat was soms heel zwaar. Zo was er bij iemand waarbij ik na de medische testen zei: ‘stop, het is genoeg geweest’. Gelukkig is Fred (Van den Steen, CEO, nvdr.) er bijgekomen en nam hij het over. Ik moest even kalmeren. Het doorlopend trekken en sleuren… Ik snap het wel, het maakt deel uit van het spel, maar deze window was echt niet normaal."

"Vooral de onwetendheid van sommige makelaars… Bij sommigen is het op vijf minuten geregeld, maar die anderen… Dat is hallucinant. De onkunde, de manier waarop ze de speler behandelen, ons… Daar was ik klaar mee. Ik zal ze niet missen. Deze window was iets té met al die onnozelaars. Ik sprak ook met andere clubs en het stelt mij gerust dat het daar ook was. De FIFA probeerde met bepaalde regels het terug in orde te krijgen, maar het is alleen maar erger geworden."

Al moeten clubleiders soms ook eens bij de oren worden getrokken...

 

Moet er dringend meer financiële transparantie komen in het voetbal?

Meest recent

Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

190
190
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

29
29
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

17
17
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

21
21
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

264
264
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

29
29
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

322
322
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

104
104
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

43
43
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

213
213
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

35
35
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

204
204
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

606
606
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

189
189
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

75
75
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

445
445
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

227
227
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

554
554
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

554
554
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

495
495
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

377
377
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

210
210
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

610
610

Meer sportnieuws