Mokerslag voor Anderlecht: volgende sterkhouder out?

door
Mokerslag voor Anderlecht: volgende sterkhouder out?

Met de interlandbreak achter de rug kan de actie op de Belgische velden weer losbarsten. Helaas keerden niet alle internationals heelhuids terug naar hun werkgever. Zo kreeg Anderlecht bijzonder slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Alsof de langdurige afwezigheid van Jan Vertonghen en Thorgan Hazard nog niet erg genoeg was moeten de Brusselaars zich volgens Het Nieuwsblad nu immers ook nog eens zorgen maken om de fysieke paraatheid van Kasper Dolberg.

LEES OOK: Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Zorgen om Dolberg

De spits keerde namelijk met een kwaaltje terug uit Denemarken. Nadat hij een fikse beuk incasseerde tegen Zwitserland bleef Dolberg tegen Servië op de bank, hoewel vooraf was aangekondigd dat hij sowieso terug in actie zou komen.

Ook volgens La Dernière Heure staat er voor het bezoek aan Westerlo daarom nog een vraagteken achter de naam van de 26-jarige Deen. Kopzorgen dus voor Brian Riemer, die de ziekenboeg in het Lotto Park ineens flink ziet uitpuilen.

Cuesta twijfelachtig

Tenslotte zou er nog volgens beide kranten ook achter Nilson Angulo, Mario Stroeykens en Killian Sardella nog een vraagteken staan voor zaterdag. Het trio heeft stuk voor stuk last van ernstige vermoeidheid en kan dus wat rust gebruiken.

Afwachten of Riemer zich die luxe ook kan permitteren. Vast staat alleszins dat Paars-Wit vooral een langdurige afwezigheid van Dolberg kan missen als kiespijn. Of weet Luis Vazquez straks in 't Kuipje zijn kans te grijpen diep in de punt?

Denkt u dat Dolberg zal spelen tegen Westerlo?

Meest recent

Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

97
97
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

100
100
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

76
76
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

118
118
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

23
23
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

164
164
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

113
113
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

87
87
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

165
165
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

40
40
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

60
60
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

297
297
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

236
236
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

222
222
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

148
148
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

122
122
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

65
65
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

102
102
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

320
320
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

146
146
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

474
474
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

159
159
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

408
408
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

132
132

Meer sportnieuws