PSG moet dit absurde bedrag nog betalen aan Mbappé

107
PSG moet dit absurde bedrag nog betalen aan Mbappé

Er kwam deze zomer een einde aan het sprookjeshuwelijk tussen Paris Saint-Germain en Kylian Mbappé. De Franse vedette moest de club van zijn geboortestad naar het winnen van de Champions League leiden, maar slaagde daar in zeven jaar uiteindelijk nooit in. Uiteindelijk namen beide partijen deze zomer afscheid van elkaar en dat werd toch een vechtscheiding.

Die werd een jaar geleden al ingezet met het nieuws dat Mbappé geen gebruik zou maken van de clausule om zijn aflopende contract bij PSG te verlengen. Sindsdien stond het in de sterren geschreven dat hij deze zomer transfervrij zou overstappen naar Real Madrid, al deden ze er in Parijs nog alles aan om dat scenario te vermijden.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mbappé eiste 55 miljoen euro van PSG

Mbappé werd zelfs een tijdje naar de B-kern verbannen om hem onder druk te zetten om onmiddellijk te vertrekken, zodat PSG nog een transfersom zou kunnen incasseren. Maar de aanvaller plooide niet en werd uiteindelijk toch weer in de armen gesloten. Al werd het toch nog een bitter afscheid.

De voorbije weken rees immers een nieuw conflict tussen Mbappé en PSG. De 25-jarige eiste immers nog een gigantische som van zijn oude club. Hij meende nog recht te hebben op maar liefst 55 miljoen euro. Het zou gaan om een deel van zijn teken- en getrouwheidpremies en drie maanden aan achterstallig salaris.

PSG moet dokken

Mbappé diende daarom klacht in bij de Franse profliga LFP. Zij stelde aanvankelijk voor om te bemiddelen, maar dat weigerde de speler resoluut. De LFP moest daarom oordelen en volgens AFP hebben ze uiteindelijk Mbappé in het gelijk gesteld. Dat betekent dat PSG dus de volledige 55 miljoen zal moeten ophoesten.

Voor de Franse kampioen is dat een fikse tegenvaller. Ze probeerden nog onder de betaling uit te raken door te stellen dat ze een mondeling akkoord hadden met Mbappé om afstand te doen van die centen als hij gratis zou vertrekken, maar naar dat argument had de LFP geen oren. PSG liet echter al weten dat het niet van plan is om te betalen, waardoor de zaak wellicht voor de rechtbank zal belanden.

Vind je het logisch dat PSG moet betalen?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

14
14
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

11
11
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

10
10
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

30
30
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

116
116
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

24
24
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

36
36
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

87
87
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

176
176
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

171
171
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

81
81
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

892
892
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

858
858
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

151
151
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

131
131
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws