'Sensatie bij Real: Rodrygo opgeofferd voor nieuwe vedette'

724
'Sensatie bij Real: Rodrygo opgeofferd voor nieuwe vedette'

Bij Real Madrid lijkt er gebouwd te worden aan een nieuwe ploeg van jonge Galactico's. Vorig jaar tastte de Koninklijke diep in de buidel voor de komst van Jude Bellingham en deze zomer wisten ze na jarenlang geflirt eindelijk Kylian Mbappé weg te kapen bij Paris Saint-Germain. En ook in 2025 zou Real weer een vedette willen binnenhalen.

Voor volgende zomer zou voorzitter Florentino Perez namelijk zijn zinnen gezet hebben op de komst van Florian Wirtz. De 21-jarige spelmaker was vorig seizoen dé man bij Bayer Leverkusen, waar hij een belangrijk aandeel had in het veroveren van de dubbel en het bereiken van de Europa League-finale.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Real Madrid zet zinnen op Wirtz

Ook bij de Duitse nationale ploeg is Wirtz intussen al een tijdje een vaste waarde en hij lijkt voorbestemd om eerder vroeg dan laat de stap te zetten naar een echte Europese grootmacht. Real wil de concurrentie dan ook te snel af zijn en is bereid om zéér ver te gaan voor zijn komst.

Volgens Fichajes is de Koninklijke zelfs bereid om Rodrygo Goes op te offeren voor de komst van Wirtz. De 23-jarige Braziliaan is intussen toch al enkele seizoenen een belangrijke pion in de aanval van Real, maar staat toch veelal in de schaduw van grotere vedetten als Mbappé, Bellingham en Vinicius Junior.

Rodrygo wordt geslachtofferd

Hij klaagde de voorbije weken al een paar keer over een gebrek aan erkenning, nadat hij gepasseerd werd op de lijst van 30 genomineerden voor de Gouden Bal. Dat zal er dus niet beter op worden als hij ook door Real opzijgeschoven wordt ten voordele van een meer aanlokkelijke naam.

Real zou bereid zijn om Rodrygo in de deal om Wirtz te betrekken, maar de kans lijkt miniem dat de winger warm zal lopen voor een overgang naar Leverkusen. Er zullen ongetwijfeld wel enkele andere clubs klaarstaan om hem onderdak te bieden als hij daadwerkelijk zou moeten vertrekken uit het Bernabeu.

Zou Wirtz een upgrade zijn ten opzichte van Rodrygo?

Meest recent

Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

17
17
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

64
64
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

182
182
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

118
118
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

108
108
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

213
213
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

43
43
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

278
278
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

38
38
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

54
54
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

104
104
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

256
256
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

26
26
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

78
78
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

139
139
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

371
371
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

197
197
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

205
205
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

101
101
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

136
136

Meer sportnieuws