'Sensatie bij Real: Rodrygo opgeofferd voor nieuwe vedette'

724 stemmen
'Sensatie bij Real: Rodrygo opgeofferd voor nieuwe vedette'

Bij Real Madrid lijkt er gebouwd te worden aan een nieuwe ploeg van jonge Galactico's. Vorig jaar tastte de Koninklijke diep in de buidel voor de komst van Jude Bellingham en deze zomer wisten ze na jarenlang geflirt eindelijk Kylian Mbappé weg te kapen bij Paris Saint-Germain. En ook in 2025 zou Real weer een vedette willen binnenhalen.

Voor volgende zomer zou voorzitter Florentino Perez namelijk zijn zinnen gezet hebben op de komst van Florian Wirtz. De 21-jarige spelmaker was vorig seizoen dé man bij Bayer Leverkusen, waar hij een belangrijk aandeel had in het veroveren van de dubbel en het bereiken van de Europa League-finale.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Real Madrid zet zinnen op Wirtz

Ook bij de Duitse nationale ploeg is Wirtz intussen al een tijdje een vaste waarde en hij lijkt voorbestemd om eerder vroeg dan laat de stap te zetten naar een echte Europese grootmacht. Real wil de concurrentie dan ook te snel af zijn en is bereid om zéér ver te gaan voor zijn komst.

Volgens Fichajes is de Koninklijke zelfs bereid om Rodrygo Goes op te offeren voor de komst van Wirtz. De 23-jarige Braziliaan is intussen toch al enkele seizoenen een belangrijke pion in de aanval van Real, maar staat toch veelal in de schaduw van grotere vedetten als Mbappé, Bellingham en Vinicius Junior.

Rodrygo wordt geslachtofferd

Hij klaagde de voorbije weken al een paar keer over een gebrek aan erkenning, nadat hij gepasseerd werd op de lijst van 30 genomineerden voor de Gouden Bal. Dat zal er dus niet beter op worden als hij ook door Real opzijgeschoven wordt ten voordele van een meer aanlokkelijke naam.

Real zou bereid zijn om Rodrygo in de deal om Wirtz te betrekken, maar de kans lijkt miniem dat de winger warm zal lopen voor een overgang naar Leverkusen. Er zullen ongetwijfeld wel enkele andere clubs klaarstaan om hem onderdak te bieden als hij daadwerkelijk zou moeten vertrekken uit het Bernabeu.

🚀

Zou Wirtz een upgrade zijn ten opzichte van Rodrygo?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

26
26
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

46
46
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

18
18
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

41
41
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

105
105
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

302
302
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

115
115
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

317
317
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

406
406
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1084
1084
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

44
44
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

116
116
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

428
428
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

159
159
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

176
176
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

85
85
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

257
257
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

51
51

Meer sportnieuws