Anderlecht krijgt weer NEE: ook deze speler wijst hen af

484 stemmen
Anderlecht krijgt weer NEE: ook deze speler wijst hen af

Anderlecht beleefde een zomermercato met twee gezichten. Enerzijds wist het opnieuw enkele stevige namen te strikken, met onder meer de terugkeer van Augustinsson en Dendoncker en de komst van Foket en Zanka. Anderzijds wist het ook lang niet al zijn beoogde transfers te realiseren.

Met name twee belangrijke profielen wist CEO Sports Jesper Fredberg uiteindelijk niet naar het Lotto Park te halen. De zoektocht naar een creatieve middenvelder eindigde uiteindelijk met een sisser, want de droom om Christian Eriksen te strikken bleek uiteindelijk niet te realiseren.

LEES OOK: ‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht greep ook naast Vlachodimos

Maar daarnaast vond Anderlecht uiteindelijk ook geen nieuwe eerste doelman. Kasper Schmeichel koos ervoor om niet bij te tekenen en trok naar Celtic, waardoor Paars-Wit op zoek ging naar een nieuwe nummer één. Die kwam er uiteindelijk echter niet.

Nochtans viel op het einde van de zomer een tijdlang de naam van Odysseas Vlachodimos. De 30-jarige Griekse international verkaste deze zomer nog voor maar liefst 23 miljoen euro van Nottingham Forest naar Newcastle, maar daar komt hij niet voor in de plannen van trainer Eddie Howe.

Griekse doelman wou Newcastle uiteindelijk niet verlaten

Daardoor mocht Vlachodimos deze zomer nog op huurbasis het St. James' Park verlaten en Anderlecht toonde interesse. Maar uiteindelijk viste het ook daar weer achter het net. Volgens The Athletic paste de doelman zelf voor een overgang en verkoos hij voor zijn plaats in Newcastle te vechten.

Daardoor zal Anderlecht minstens tot januari verder moeten met Colin Coosemans als eerste doelman. De 32-jarige deed het meer dan degelijk in de eerste weken van het seizoen. Vlachodimos lijkt de komende maanden dan weer in de tribune door te zullen brengen, want hij is bij Newcastle pas vierde doelman na Pope, Dubravka en Ruddy.

Had Anderlecht nog een andere doelman moeten halen?

Meest recent

'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

127
127
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

170
170
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

56
56
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

393
393
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

73
73
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

286
286
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

40
40
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

77
77
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

125
125
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

259
259
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

75
75
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

808
808
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

219
219
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

293
293
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

443
443
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

90
90
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

550
550
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

309
309
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

159
159
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

310
310
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

90
90

Meer sportnieuws