Anderlecht krijgt weer NEE: ook deze speler wijst hen af

door
Anderlecht krijgt weer NEE: ook deze speler wijst hen af

Anderlecht beleefde een zomermercato met twee gezichten. Enerzijds wist het opnieuw enkele stevige namen te strikken, met onder meer de terugkeer van Augustinsson en Dendoncker en de komst van Foket en Zanka. Anderzijds wist het ook lang niet al zijn beoogde transfers te realiseren.

Met name twee belangrijke profielen wist CEO Sports Jesper Fredberg uiteindelijk niet naar het Lotto Park te halen. De zoektocht naar een creatieve middenvelder eindigde uiteindelijk met een sisser, want de droom om Christian Eriksen te strikken bleek uiteindelijk niet te realiseren.

LEES OOK: Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Anderlecht greep ook naast Vlachodimos

Maar daarnaast vond Anderlecht uiteindelijk ook geen nieuwe eerste doelman. Kasper Schmeichel koos ervoor om niet bij te tekenen en trok naar Celtic, waardoor Paars-Wit op zoek ging naar een nieuwe nummer één. Die kwam er uiteindelijk echter niet.

Nochtans viel op het einde van de zomer een tijdlang de naam van Odysseas Vlachodimos. De 30-jarige Griekse international verkaste deze zomer nog voor maar liefst 23 miljoen euro van Nottingham Forest naar Newcastle, maar daar komt hij niet voor in de plannen van trainer Eddie Howe.

Griekse doelman wou Newcastle uiteindelijk niet verlaten

Daardoor mocht Vlachodimos deze zomer nog op huurbasis het St. James' Park verlaten en Anderlecht toonde interesse. Maar uiteindelijk viste het ook daar weer achter het net. Volgens The Athletic paste de doelman zelf voor een overgang en verkoos hij voor zijn plaats in Newcastle te vechten.

Daardoor zal Anderlecht minstens tot januari verder moeten met Colin Coosemans als eerste doelman. De 32-jarige deed het meer dan degelijk in de eerste weken van het seizoen. Vlachodimos lijkt de komende maanden dan weer in de tribune door te zullen brengen, want hij is bij Newcastle pas vierde doelman na Pope, Dubravka en Ruddy.

Had Anderlecht nog een andere doelman moeten halen?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

94
94
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

23
23
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

95
95
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

90
90
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

63
63
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

222
222
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

99
99
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

512
512
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

391
391
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

440
440
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

115
115
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

597
597
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

211
211
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

266
266
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

327
327
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

233
233
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

209
209
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

89
89
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

104
104
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

318
318
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

305
305
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

275
275

Meer sportnieuws