Anderlecht krijgt weer NEE: ook deze speler wijst hen af

484 stemmen
Anderlecht krijgt weer NEE: ook deze speler wijst hen af

Anderlecht beleefde een zomermercato met twee gezichten. Enerzijds wist het opnieuw enkele stevige namen te strikken, met onder meer de terugkeer van Augustinsson en Dendoncker en de komst van Foket en Zanka. Anderzijds wist het ook lang niet al zijn beoogde transfers te realiseren.

Met name twee belangrijke profielen wist CEO Sports Jesper Fredberg uiteindelijk niet naar het Lotto Park te halen. De zoektocht naar een creatieve middenvelder eindigde uiteindelijk met een sisser, want de droom om Christian Eriksen te strikken bleek uiteindelijk niet te realiseren.

LEES OOK: Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

Anderlecht greep ook naast Vlachodimos

Maar daarnaast vond Anderlecht uiteindelijk ook geen nieuwe eerste doelman. Kasper Schmeichel koos ervoor om niet bij te tekenen en trok naar Celtic, waardoor Paars-Wit op zoek ging naar een nieuwe nummer één. Die kwam er uiteindelijk echter niet.

Nochtans viel op het einde van de zomer een tijdlang de naam van Odysseas Vlachodimos. De 30-jarige Griekse international verkaste deze zomer nog voor maar liefst 23 miljoen euro van Nottingham Forest naar Newcastle, maar daar komt hij niet voor in de plannen van trainer Eddie Howe.

Griekse doelman wou Newcastle uiteindelijk niet verlaten

Daardoor mocht Vlachodimos deze zomer nog op huurbasis het St. James' Park verlaten en Anderlecht toonde interesse. Maar uiteindelijk viste het ook daar weer achter het net. Volgens The Athletic paste de doelman zelf voor een overgang en verkoos hij voor zijn plaats in Newcastle te vechten.

Daardoor zal Anderlecht minstens tot januari verder moeten met Colin Coosemans als eerste doelman. De 32-jarige deed het meer dan degelijk in de eerste weken van het seizoen. Vlachodimos lijkt de komende maanden dan weer in de tribune door te zullen brengen, want hij is bij Newcastle pas vierde doelman na Pope, Dubravka en Ruddy.

Had Anderlecht nog een andere doelman moeten halen?

Meest recent

'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

51
51
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

32
32
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

210
210
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

74
74
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

523
523
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

132
132
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

423
423
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

142
142
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

275
275
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

840
840
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

366
366
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

280
280
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

408
408
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

352
352
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

261
261
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

190
190
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

432
432
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

333
333
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

123
123
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

197
197
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

228
228
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

170
170
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

104
104
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

483
483

Meer sportnieuws