'Hommeles bij Beerschot: rechtszaak op komst'

1373 stemmen
'Hommeles bij Beerschot: rechtszaak op komst'

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang en bij Beerschot zullen ze moeten hopen op beterschap ten opzichte van de eerste weken van het seizoen. De promovendus pakte daarin een schamele één op achttien en is daarmee meteen op de allerlaatste plaats in het klassement beland.

Het zal niet evident worden om nog uit de kelder weg te raken, want de zoektocht naar versterking liep deze zomer moeizaam. De financiële middelen blijven zeer beperkt, ondanks het nieuwe engagement van United World, dat de club aanvankelijk leek te willen verkopen.

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

Beerschot in de clinch met aandeelhouders

Het blijft immers ook rommelen op het Kiel. Terwijl de rust rond de hoofdaandeelhouder teruggekeerd is, blijft de club immers in de clinch gaan met zijn minderheidsaandeelhouders. Het Laatste Nieuws weet dat er momenteel problemen zijn met maar liefst drie aandeelhouders.

De conflicten leiden zelfs zo ver dat Beerschot een rechtszaak aanspande, die op 25 september behandeld zou worden. De aanhoudende onrust is uiteraard ook een rem op de ontwikkeling van de club.

CEO vraagt fans om geduld

CEO Thorsten Theys vroeg donderdag op de supportersavond van de club dan ook om geduld. "Bekijk het eens langs onze kant. We kunnen niet toveren en moeten spelen met de kaarten die we in handen hebben. Pas als al die besognes voorbij zijn, zullen we op kruissnelheid zijn", tekende HLN op.

Veel tijd heeft Beerschot echter niet, want het seizoen dendert onverminderd verder. Het lijkt nu al een lang en lastig seizoen te worden voor de Mannekes, die wellicht het hele jaar zullen moeten knokken om niet meteen weer naar de Challenger Pro League te tuimelen.

🚀

Zal Beerschot zich kunnen handhaven in 1A?

Meest recent

Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

129
129
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

33
33
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

157
157
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

222
222
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

137
137
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

14
14
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

100
100
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

52
52
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

85
85
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

210
210
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

76
76
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

166
166
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

437
437
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

148
148
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

88
88
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

101
101
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

215
215
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

233
233
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

100
100
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

51
51
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

220
220
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

248
248
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

106
106
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

81
81

Meer sportnieuws