'Hommeles bij Beerschot: rechtszaak op komst'

door
'Hommeles bij Beerschot: rechtszaak op komst'

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang en bij Beerschot zullen ze moeten hopen op beterschap ten opzichte van de eerste weken van het seizoen. De promovendus pakte daarin een schamele één op achttien en is daarmee meteen op de allerlaatste plaats in het klassement beland.

Het zal niet evident worden om nog uit de kelder weg te raken, want de zoektocht naar versterking liep deze zomer moeizaam. De financiële middelen blijven zeer beperkt, ondanks het nieuwe engagement van United World, dat de club aanvankelijk leek te willen verkopen.

LEES OOK: De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

Beerschot in de clinch met aandeelhouders

Het blijft immers ook rommelen op het Kiel. Terwijl de rust rond de hoofdaandeelhouder teruggekeerd is, blijft de club immers in de clinch gaan met zijn minderheidsaandeelhouders. Het Laatste Nieuws weet dat er momenteel problemen zijn met maar liefst drie aandeelhouders.

De conflicten leiden zelfs zo ver dat Beerschot een rechtszaak aanspande, die op 25 september behandeld zou worden. De aanhoudende onrust is uiteraard ook een rem op de ontwikkeling van de club.

CEO vraagt fans om geduld

CEO Thorsten Theys vroeg donderdag op de supportersavond van de club dan ook om geduld. "Bekijk het eens langs onze kant. We kunnen niet toveren en moeten spelen met de kaarten die we in handen hebben. Pas als al die besognes voorbij zijn, zullen we op kruissnelheid zijn", tekende HLN op.

Veel tijd heeft Beerschot echter niet, want het seizoen dendert onverminderd verder. Het lijkt nu al een lang en lastig seizoen te worden voor de Mannekes, die wellicht het hele jaar zullen moeten knokken om niet meteen weer naar de Challenger Pro League te tuimelen.

Zal Beerschot zich kunnen handhaven in 1A?

Meest recent

'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

16
16
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

42
42
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

194
194
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

323
323
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

40
40
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

201
201
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

186
186
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

248
248
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

252
252
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

131
131
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

455
455
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

604
604
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

428
428
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

211
211
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

216
216
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

109
109
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

636
636
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

360
360
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

376
376
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

428
428
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

240
240
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

182
182
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

393
393
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

835
835
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

300
300

Meer sportnieuws