'Hommeles bij Beerschot: rechtszaak op komst'

1373 stemmen
'Hommeles bij Beerschot: rechtszaak op komst'

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang en bij Beerschot zullen ze moeten hopen op beterschap ten opzichte van de eerste weken van het seizoen. De promovendus pakte daarin een schamele één op achttien en is daarmee meteen op de allerlaatste plaats in het klassement beland.

Het zal niet evident worden om nog uit de kelder weg te raken, want de zoektocht naar versterking liep deze zomer moeizaam. De financiële middelen blijven zeer beperkt, ondanks het nieuwe engagement van United World, dat de club aanvankelijk leek te willen verkopen.

LEES OOK: Beerschot vindt opvallende versterking bij Lierse SK

Beerschot in de clinch met aandeelhouders

Het blijft immers ook rommelen op het Kiel. Terwijl de rust rond de hoofdaandeelhouder teruggekeerd is, blijft de club immers in de clinch gaan met zijn minderheidsaandeelhouders. Het Laatste Nieuws weet dat er momenteel problemen zijn met maar liefst drie aandeelhouders.

De conflicten leiden zelfs zo ver dat Beerschot een rechtszaak aanspande, die op 25 september behandeld zou worden. De aanhoudende onrust is uiteraard ook een rem op de ontwikkeling van de club.

CEO vraagt fans om geduld

CEO Thorsten Theys vroeg donderdag op de supportersavond van de club dan ook om geduld. "Bekijk het eens langs onze kant. We kunnen niet toveren en moeten spelen met de kaarten die we in handen hebben. Pas als al die besognes voorbij zijn, zullen we op kruissnelheid zijn", tekende HLN op.

Veel tijd heeft Beerschot echter niet, want het seizoen dendert onverminderd verder. Het lijkt nu al een lang en lastig seizoen te worden voor de Mannekes, die wellicht het hele jaar zullen moeten knokken om niet meteen weer naar de Challenger Pro League te tuimelen.

🚀

Zal Beerschot zich kunnen handhaven in 1A?

Meest recent

Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Cisse Sandra stond in de Supercup tegen Union SG nog in de basis bij Club Brugge, maar niet veel ...

34
34
‘KV Mechelen heeft absolute toptransfer binnen’

KV Mechelen is nog niet klaar op de zomermercato. Malinwa neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro ...

42
42
‘Nieuwe dag, nieuw schandaal: affaire Infantino bij UEFA’

Gianni Infantino komt sinds het WK elke dag in de media. De grote baas van de FIFA werd afgeschoten ...

70
70
‘Jackpot KAA Gent: Europese topclub klopt aan’

De zomermercato loopt nog even door en dan is het ook voor de Belgische clubs zweten. Als ...

113
113
Praet onthult resem aanbiedingen: “Ik was verbaasd”

Dennis Praet maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar KV Mechelen, maar de middenvelder had ...

98
98
Club Brugge pakt ferm uit: miljoenentransfer afgerond

Club Brugge heeft na de competitiezege tegen KV Kortrijk zwaar uitgepakt op de zomermercato. ...

309
309
De Meyer speelt open kaart over in- en uitgaande transfers

Bij STVV zagen ze al een aantal spelers de club verlaten. En niet van de minste spelers. Trainer ...

43
43
Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

677
677
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

168
168
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

329
329
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

113
113
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

755
755
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

301
301
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

685
685
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

899
899
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

90
90
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

645
645
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

887
887
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

133
133
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

378
378
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

633
633
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

238
238
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

535
535
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

208
208
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

123
123

Meer sportnieuws