'Hommeles bij Beerschot: rechtszaak op komst'

1373
'Hommeles bij Beerschot: rechtszaak op komst'

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang en bij Beerschot zullen ze moeten hopen op beterschap ten opzichte van de eerste weken van het seizoen. De promovendus pakte daarin een schamele één op achttien en is daarmee meteen op de allerlaatste plaats in het klassement beland.

Het zal niet evident worden om nog uit de kelder weg te raken, want de zoektocht naar versterking liep deze zomer moeizaam. De financiële middelen blijven zeer beperkt, ondanks het nieuwe engagement van United World, dat de club aanvankelijk leek te willen verkopen.

LEES OOK: Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Beerschot in de clinch met aandeelhouders

Het blijft immers ook rommelen op het Kiel. Terwijl de rust rond de hoofdaandeelhouder teruggekeerd is, blijft de club immers in de clinch gaan met zijn minderheidsaandeelhouders. Het Laatste Nieuws weet dat er momenteel problemen zijn met maar liefst drie aandeelhouders.

De conflicten leiden zelfs zo ver dat Beerschot een rechtszaak aanspande, die op 25 september behandeld zou worden. De aanhoudende onrust is uiteraard ook een rem op de ontwikkeling van de club.

CEO vraagt fans om geduld

CEO Thorsten Theys vroeg donderdag op de supportersavond van de club dan ook om geduld. "Bekijk het eens langs onze kant. We kunnen niet toveren en moeten spelen met de kaarten die we in handen hebben. Pas als al die besognes voorbij zijn, zullen we op kruissnelheid zijn", tekende HLN op.

Veel tijd heeft Beerschot echter niet, want het seizoen dendert onverminderd verder. Het lijkt nu al een lang en lastig seizoen te worden voor de Mannekes, die wellicht het hele jaar zullen moeten knokken om niet meteen weer naar de Challenger Pro League te tuimelen.

Zal Beerschot zich kunnen handhaven in 1A?

Meest recent

"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

192
192
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

27
27
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

14
14
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

360
360
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

178
178
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

889
889
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

141
141
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

17
17
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

194
194
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

80
80
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

281
281
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

219
219
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

274
274
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

59
59
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

133
133
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

441
441
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

128
128
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

50
50
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

539
539
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

117
117
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

130
130

Meer sportnieuws