'Jackpot wenkt voor Club Brugge: Rigaux strikt klasbak'

door
'Jackpot wenkt voor Club Brugge: Rigaux strikt klasbak'

In zijn eerste transferperiode als sportieve baas liet Dévy Rigaux er geen gras over groeien. Club Brugge gaf in totaal bijna 30 miljoen uit om een vijftal nieuwkomers vast te leggen. Tot dusver blijkt nog niet iedereen een voltreffer, al lijkt één aanwinst alvast wel al een schot in de roos.

Met drie goals in zeven optredens heeft Christos Tzolis zijn start niet gemist in Jan Breydel. Vooral de voorbije weken bleek de 22-jarige Griek, die dankzij het vertrek van Antonio Nusa volop zijn kans krijgt op de linkerflank, uitstekend op dreef. Die vorm zette hij zopas nog eens in de verf bij zijn nationale elftal. In zijn zestiende interland trof Tzolis tegen Ierland tenslotte voor de derde keer raak als international.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

Tzolis maakt indruk

Een extra vertrouwensboost dus voor de winger, voor zover hij dat nog nodig had. Aan de tafel van Extra Time klonk het vorige week reeds dat de landskampioen met hem nog maar eens goud in handen heeft. "Hij is heel doelgericht en altijd in beweging richting de goal. Hij probeert ook altijd zonder franjes af te werken, staat stevig op zijn voeten in de duels en draait goed zijn lichaam", aldus Steven Defour.

"Hij is een speler met heel veel energie, die de bal snel doorspeelt en vaak de diepte opzoekt. Hij verstopt zich niet, voelt de ruimtes goed aan, werkt hard en is ook vaardig in de combinatie. Een enorm wapen om chaos te creëren bij de tegenstander", blijkt hij onder de indruk. Een mening die Hein Vanhaezebrouck en Gert Verheyen met hem delen. "Ik vind hem zelfs echt een verademing", vertelt die laatste.

Pluim voor Rigaux

"Een geweldige transfer. Samen met Maxim De Cuyper en Hans Vanaken loopt het fantastisch op die linkerkant", voegt Vanhaezebrouck toe. Club  had al langer een oogje laten vallen op Tzolis, die drie jaar geleden nog voor 11 miljoen naar Norwich verhuisde. Via een omweg bij Fortuna Düsseldorf, waar hij betrokken was bij 34 treffers in 37 matchen, strikte Blauw-Zwart hem nu voor 'slechts' 6,5 miljoen.

En dat terwijl zijn marktwaarde op 10 miljoen wordt geschat. Een koopje, zo lijkt het dus. Afwachten of Tzolis al het goeds van de afgelopen weken kan bevestigen en die lijn ook in de Champions League kan doortrekken. Indien wel hoort men in Jan Breydel, waar met onder andere Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en De Cuyper nog een heleboel goudhaantjes rondlopen, de kassa andermaal rinkelen.

Wie zal volgens u meer opbrengen?

Meest recent

Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

7
7
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

16
16
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

45
45
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

52
52
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

52
52
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

237
237
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

55
55
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

96
96
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

110
110
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

271
271
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

292
292
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

111
111
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

116
116
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

114
114
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

422
422
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

464
464
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

134
134
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

412
412
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

509
509
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

302
302
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

119
119
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

86
86
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

68
68
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

165
165

Meer sportnieuws