'Jackpot wenkt voor Club Brugge: Rigaux strikt klasbak'

door
'Jackpot wenkt voor Club Brugge: Rigaux strikt klasbak'

In zijn eerste transferperiode als sportieve baas liet Dévy Rigaux er geen gras over groeien. Club Brugge gaf in totaal bijna 30 miljoen uit om een vijftal nieuwkomers vast te leggen. Tot dusver blijkt nog niet iedereen een voltreffer, al lijkt één aanwinst alvast wel al een schot in de roos.

Met drie goals in zeven optredens heeft Christos Tzolis zijn start niet gemist in Jan Breydel. Vooral de voorbije weken bleek de 22-jarige Griek, die dankzij het vertrek van Antonio Nusa volop zijn kans krijgt op de linkerflank, uitstekend op dreef. Die vorm zette hij zopas nog eens in de verf bij zijn nationale elftal. In zijn zestiende interland trof Tzolis tegen Ierland tenslotte voor de derde keer raak als international.

LEES OOK: STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

Tzolis maakt indruk

Een extra vertrouwensboost dus voor de winger, voor zover hij dat nog nodig had. Aan de tafel van Extra Time klonk het vorige week reeds dat de landskampioen met hem nog maar eens goud in handen heeft. "Hij is heel doelgericht en altijd in beweging richting de goal. Hij probeert ook altijd zonder franjes af te werken, staat stevig op zijn voeten in de duels en draait goed zijn lichaam", aldus Steven Defour.

"Hij is een speler met heel veel energie, die de bal snel doorspeelt en vaak de diepte opzoekt. Hij verstopt zich niet, voelt de ruimtes goed aan, werkt hard en is ook vaardig in de combinatie. Een enorm wapen om chaos te creëren bij de tegenstander", blijkt hij onder de indruk. Een mening die Hein Vanhaezebrouck en Gert Verheyen met hem delen. "Ik vind hem zelfs echt een verademing", vertelt die laatste.

Pluim voor Rigaux

"Een geweldige transfer. Samen met Maxim De Cuyper en Hans Vanaken loopt het fantastisch op die linkerkant", voegt Vanhaezebrouck toe. Club  had al langer een oogje laten vallen op Tzolis, die drie jaar geleden nog voor 11 miljoen naar Norwich verhuisde. Via een omweg bij Fortuna Düsseldorf, waar hij betrokken was bij 34 treffers in 37 matchen, strikte Blauw-Zwart hem nu voor 'slechts' 6,5 miljoen.

En dat terwijl zijn marktwaarde op 10 miljoen wordt geschat. Een koopje, zo lijkt het dus. Afwachten of Tzolis al het goeds van de afgelopen weken kan bevestigen en die lijn ook in de Champions League kan doortrekken. Indien wel hoort men in Jan Breydel, waar met onder andere Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en De Cuyper nog een heleboel goudhaantjes rondlopen, de kassa andermaal rinkelen.

Wie zal volgens u meer opbrengen?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

25
25
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

49
49
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

89
89
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

29
29
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

38
38
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

415
415
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

77
77
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

79
79
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

251
251
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

206
206
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

376
376
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

174
174
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

200
200
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

158
158
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

248
248
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

230
230
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

207
207
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

51
51
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

304
304
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

375
375
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

201
201

Meer sportnieuws