'Jackpot wenkt voor Club Brugge: Rigaux strikt klasbak'

2188
'Jackpot wenkt voor Club Brugge: Rigaux strikt klasbak'

In zijn eerste transferperiode als sportieve baas liet Dévy Rigaux er geen gras over groeien. Club Brugge gaf in totaal bijna 30 miljoen uit om een vijftal nieuwkomers vast te leggen. Tot dusver blijkt nog niet iedereen een voltreffer, al lijkt één aanwinst alvast wel al een schot in de roos.

Met drie goals in zeven optredens heeft Christos Tzolis zijn start niet gemist in Jan Breydel. Vooral de voorbije weken bleek de 22-jarige Griek, die dankzij het vertrek van Antonio Nusa volop zijn kans krijgt op de linkerflank, uitstekend op dreef. Die vorm zette hij zopas nog eens in de verf bij zijn nationale elftal. In zijn zestiende interland trof Tzolis tegen Ierland tenslotte voor de derde keer raak als international.

LEES OOK: Transfersurprise! 'Nikola Storm terug naar Jupiler Pro League'

Tzolis maakt indruk

Een extra vertrouwensboost dus voor de winger, voor zover hij dat nog nodig had. Aan de tafel van Extra Time klonk het vorige week reeds dat de landskampioen met hem nog maar eens goud in handen heeft. "Hij is heel doelgericht en altijd in beweging richting de goal. Hij probeert ook altijd zonder franjes af te werken, staat stevig op zijn voeten in de duels en draait goed zijn lichaam", aldus Steven Defour.

"Hij is een speler met heel veel energie, die de bal snel doorspeelt en vaak de diepte opzoekt. Hij verstopt zich niet, voelt de ruimtes goed aan, werkt hard en is ook vaardig in de combinatie. Een enorm wapen om chaos te creëren bij de tegenstander", blijkt hij onder de indruk. Een mening die Hein Vanhaezebrouck en Gert Verheyen met hem delen. "Ik vind hem zelfs echt een verademing", vertelt die laatste.

Pluim voor Rigaux

"Een geweldige transfer. Samen met Maxim De Cuyper en Hans Vanaken loopt het fantastisch op die linkerkant", voegt Vanhaezebrouck toe. Club  had al langer een oogje laten vallen op Tzolis, die drie jaar geleden nog voor 11 miljoen naar Norwich verhuisde. Via een omweg bij Fortuna Düsseldorf, waar hij betrokken was bij 34 treffers in 37 matchen, strikte Blauw-Zwart hem nu voor 'slechts' 6,5 miljoen.

En dat terwijl zijn marktwaarde op 10 miljoen wordt geschat. Een koopje, zo lijkt het dus. Afwachten of Tzolis al het goeds van de afgelopen weken kan bevestigen en die lijn ook in de Champions League kan doortrekken. Indien wel hoort men in Jan Breydel, waar met onder andere Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en De Cuyper nog een heleboel goudhaantjes rondlopen, de kassa andermaal rinkelen.

Wie zal volgens u meer opbrengen?

Meest recent

Anderlecht heeft er interessante speler bij: "Kan blijven lopen"

RSC Anderlecht is héél actief op de transfermarkt. Met Romeo Amane haalden ze een ...

35
35
Transfersurprise! 'Nikola Storm terug naar Jupiler Pro League'

Donderdagnacht sluit de transfermarkt ook in België onverbiddelijk zijn deuren. Maar vlak voor ...

84
84
Tot víér last-minute vertrekkers Genk: oplossing Mirisola?

KRC Genk is bezig aan een erg drukke slotweek van de zomermercato. En de Limburgers zijn nog niet ...

189
189
Op de valreep: Anderlecht kondigt 10de zomeraanwinst aan

Woensdag om middernacht moet RSC Anderlecht zijn Europese spelerslijst binnen doen bij de UEFA. Vlak ...

577
577
Ondanks schrikmomentje: Kompany en co razen door in DFB Pokal

Vincent Kompany kan voorlopig een perfect seizoensstart voorleggen met Bayern München. ...

38
38
Union onder stoom: STVV krijgt pak voor de broek op Stayen

De motor van Union SG begint stilaan op volle toeren te draaien. Daags na de 3-0-thuisoverwinning ...

159
159
'Anderlecht helemaal los: transferakkoord van 7 miljoen'

RSC Anderlecht moet woensdag om middernacht zijn Europese spelerslijst binnen doen. Vlak voor die ...

537
537
Antwerp kondigt vertrekker aan; Cercle haalt Braziliaan

Donderdag om middernacht gaat de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden op slot. ...

94
94
Anderlecht verbaast met international: straffe deal in Ligue 1

RSC Anderlecht wil voor het sluiten van de transferperiode nog enkele versterkingen in huis halen. ...

477
477
Van Bommel vloekt mee: vier Duivelse transferdompers

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

330
330
Strijd om Gouden Stier: JPL-trainers voorspellen topschutter

Na de midweekmatchen van deze week zullen alle clubs in de Jupiler Pro League vier competitieduels ...

770
770
Antwerp drukt stempel: Antwerp flikt transferkoopje

Antwerp FC heeft op de valreep nog een extra aanwinst in huis gehaald. Zo werd de defensie van de ...

374
374
‘Fenerbahçe serveert Romelu Lukaku nu al af’

Romelu Lukaku trok naar Fenerbahçe om opnieuw de onbetwiste nummer één te ...

783
783
'Anderlecht tast alsnog diep in de buidel voor creativiteit'

Anderlecht is nog zeer druk in de weer in het slot van de mercato. Helemaal bovenaan de verlanglijst ...

860
860
'Furo baalt en grijpt alsnog naast transfer'

Dezer dagen verkoopt Club Brugge zijn jeugdproducten zeer duur, zelfs als ze amper of niet al in het ...

181
181
'Transfer Raskin om deze reden toch weer van de baan'

Dinsdagavond sloot de mercato in de Europese topcompetities zijn deuren en dat betekent dat onder ...

76
76
Marc Coucke verrast vriend en vijand met nieuwe versterking

Bij Anderlecht valt er naast het veld plots een opvallende naam te noteren. Terwijl de club zich ...

417
417
KV Mechelen laat verdediger vertrekken, talent op komst

Voor KV Mechelen is het seizoen helemaal niet begonnen zoals verhoopt, want het wacht na vier ...

199
199
'KRC Genk verrast met terugkeer jeugdproduct'

Bij KRC Genk is het nog een zeer bewogen week geweest op het vlak van transfers. Dé absolute ...

465
465
'Anderlecht blijft gaan: twéé middenvelders op komst?'

In de laatste dagen van de transferperiode geeft Anderlecht zijn selectie nog een serieuze ...

515
515
'Megastunt in de maak: Antwerp haalt Vermeeren terug'

Er is een énorme stunt in de maak. Arthur Vermeeren zou op het punt staan om terug te keren ...

805
805
Beerschot verrast en laat 'smaakmaker' gratis gaan

Verrassend nieuws vanop het Kiel. Beerschot heeft vandaag een vertrekker meegedeeld en de manier ...

221
221
Antwerp haalt slag thuis: toptalent tekent bij

Royal Antwerp FC heeft nog een slag weten te slaan. De Great Old heeft een van zijn absolute ...

91
91
Bruno uit frustratie: "Ik haal niet het maximum uit hem"

Het is voor Anderlecht nog een zeer bewogen einde van de zomermercato. Er beweegt nog heel wat aan ...

553
553
'Stunt in de maak? Faes aangeboden in JPL'

Wout Faes zoekt een club. De Belgische verdediger zag een transfer naar West Ham United op het ...

597
597

Meer sportnieuws