'Jackpot wenkt voor Club Brugge: Rigaux strikt klasbak'

2188 stemmen
'Jackpot wenkt voor Club Brugge: Rigaux strikt klasbak'

In zijn eerste transferperiode als sportieve baas liet Dévy Rigaux er geen gras over groeien. Club Brugge gaf in totaal bijna 30 miljoen uit om een vijftal nieuwkomers vast te leggen. Tot dusver blijkt nog niet iedereen een voltreffer, al lijkt één aanwinst alvast wel al een schot in de roos.

Met drie goals in zeven optredens heeft Christos Tzolis zijn start niet gemist in Jan Breydel. Vooral de voorbije weken bleek de 22-jarige Griek, die dankzij het vertrek van Antonio Nusa volop zijn kans krijgt op de linkerflank, uitstekend op dreef. Die vorm zette hij zopas nog eens in de verf bij zijn nationale elftal. In zijn zestiende interland trof Tzolis tegen Ierland tenslotte voor de derde keer raak als international.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Tzolis maakt indruk

Een extra vertrouwensboost dus voor de winger, voor zover hij dat nog nodig had. Aan de tafel van Extra Time klonk het vorige week reeds dat de landskampioen met hem nog maar eens goud in handen heeft. "Hij is heel doelgericht en altijd in beweging richting de goal. Hij probeert ook altijd zonder franjes af te werken, staat stevig op zijn voeten in de duels en draait goed zijn lichaam", aldus Steven Defour.

"Hij is een speler met heel veel energie, die de bal snel doorspeelt en vaak de diepte opzoekt. Hij verstopt zich niet, voelt de ruimtes goed aan, werkt hard en is ook vaardig in de combinatie. Een enorm wapen om chaos te creëren bij de tegenstander", blijkt hij onder de indruk. Een mening die Hein Vanhaezebrouck en Gert Verheyen met hem delen. "Ik vind hem zelfs echt een verademing", vertelt die laatste.

Pluim voor Rigaux

"Een geweldige transfer. Samen met Maxim De Cuyper en Hans Vanaken loopt het fantastisch op die linkerkant", voegt Vanhaezebrouck toe. Club  had al langer een oogje laten vallen op Tzolis, die drie jaar geleden nog voor 11 miljoen naar Norwich verhuisde. Via een omweg bij Fortuna Düsseldorf, waar hij betrokken was bij 34 treffers in 37 matchen, strikte Blauw-Zwart hem nu voor 'slechts' 6,5 miljoen.

En dat terwijl zijn marktwaarde op 10 miljoen wordt geschat. Een koopje, zo lijkt het dus. Afwachten of Tzolis al het goeds van de afgelopen weken kan bevestigen en die lijn ook in de Champions League kan doortrekken. Indien wel hoort men in Jan Breydel, waar met onder andere Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en De Cuyper nog een heleboel goudhaantjes rondlopen, de kassa andermaal rinkelen.

Wie zal volgens u meer opbrengen?

Meest recent

'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

18
18
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

36
36
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

181
181
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

73
73
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

68
68
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

344
344
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

174
174
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

277
277
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

301
301
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

251
251
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

395
395
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

96
96
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

749
749
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

781
781
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

410
410
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

484
484
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

79
79
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

235
235
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

82
82
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

133
133
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

591
591
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

755
755
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

242
242
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

185
185
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194

Meer sportnieuws