Vertrekker trapt Anderlecht stevig na: “Wanhopig”

door
Vertrekker trapt Anderlecht stevig na: “Wanhopig”

RSC Anderlecht zag afgelopen zomer verschillende spelers vertrekken. Ook vond het een oplossing voor Alexis Flips. De Franse spelmaker kreeg geen kansen onder Brian Riemer en trok naar Sporting Charleroi.

Flips leek aanvankelijk bij Anderlecht te blijven want hij werd opgenomen op de Europese lijst, maar toch wilde paars-wit de aanvallende middenvelder uiteindelijk dumpen. Flips deed tegenover Het Nieuwsblad zijn verhaal.

LEES OOK: Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Mislukt

Flips werd zelfs naar de B-kern verwezen bij Anderlecht. “Ik heb twee weken bij de Futures doorgebracht. De club wilde wanhopig dat ik zou vertrekken. Ik heb met veel clubs gesproken voordat Charleroi ineens in de dans sprong. Zowel sportief als privé is deze club ideaal omdat ik niet hoefde te verhuizen. ”

De middenvelder ziet Anderlecht als een gefaald avontuur. “Ik ervaar het als een mislukking. Daar verstop ik me niet voor. Ja, ik kreeg niet genoeg speeltijd bij Anderlecht, maar misschien had ik meer doelpunten moeten maken en beslissender moeten zijn.”

Natrappen

Toch kon Flips het niet nalaten even na te trappen. Hij vond dat hij te weinig kansen heeft gekregen. “Ik had graag wat meer krediet gekregen. Ze betaalden toch vier miljoen euro voor mij. Als de coach me meer wedstrijden had gegeven, had ik meer kunnen bijdragen. Ik ben teleurgesteld dat ik me niet volledig heb kunnen ontplooien voor de club en de fans."

Ondanks dat de Fransman er alles aan deed om zich in de gratie te krijgen bij de hoge piefen bij Anderlecht, besloot paars-wit Flips genadeloos te lozen. “Ik wist dat het niet gemakkelijk zou zijn na mijn uitleenbeurt. Ik zei tegen Brian Riemer en Jesper Fredberg dat ik er alles aan wilde doen om te slagen. Op training verliep alles goed, maar uiteindelijk besloot de club dat ik niet kon blijven.”

Denk jij dat Flips een meerwaarde had kunnen zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

30
30
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

8
8
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

28
28
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

23
23
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

36
36
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

32
32
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

48
48
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

136
136
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

226
226
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

124
124
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

190
190
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

324
324
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

40
40
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

99
99
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

66
66
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

167
167
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

41
41
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

310
310
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

414
414
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

140
140
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

204
204
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

221
221
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

207
207

Meer sportnieuws