Vidarsson zet Vanhaezebrouck op zijn plaats na kritiek

door
Vidarsson zet Vanhaezebrouck op zijn plaats na kritiek

Hein Vanhaezebrouck was onlangs scherp voor het transferbeleid van zijn voormalige werkgever AA Gent. De analist vond dat de Buffalo's hun spelers te goedkoop verkopen. Sports Manager Arnar Vidarsson schetst een goed en duidelijk beeld in Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Standard en AA Gent, opgelet: "Ooit terug naar de JPL"

Vanhaezebrouck zat mis

Vanhaezebrouck vergeleek de gekregen transfersommen met de waardes op Transfermarkt. Een beetje kort door de bocht van de ex-coach van AA Gent.

"In de meest ideale markt is Hong misschien meer waard. Maar hij zat in zijn laatste contractjaar en weigerde bij te tekenen. Transfermarkt houdt daar geen rekening mee wanneer het waardes toekent. Net als bij Tissoudali – die zelf een nieuw avontuur wilde - bepaalt de markt wat clubs ervoor willen betalen. Dát is de waarde, niet wat Transfermarkt erop kleeft."

Fernandez-Pardo

Fernandez-Pardo leverde 10,5 miljoen euro. Dat had in de toekomst meer kunnen worden volgens Vanhaezebrouck. "Mathias heeft een enorm potentieel en speelde zes maanden goed, waardoor hij ineens veel geld waard is. Dan maak je een analyse, ook hoe we voetballen. Hij speelt liefst centraal, in een tweespitsensysteem, én heeft ruimte nodig. Onze analyse was dat dit een fantastische deal was. Ik ben er niet zo zeker van dat hij over een jaar vijf miljoen meer waard zou zijn", vertelde Vidarsson.

AA Gent zal in januari nog een aantal transfers gaan doen, maar Vidarsson verwacht er maar een handvol (in- en uitgaand).

Heeft Vidarsson het goed gedaan?

Meest recent

Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Met Johan Bakayoko liet PSV afgelopen zomer zijn Belgische goudhaantje vertrekken, maar er staan nog ...

14
14
Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

59
59
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

28
28
Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

42
42
Gooit Mika Godts zijn eigen ruiten in bij Rode Duivels?

De voorbije dagen werden de selecties bekend gemaakt van de Rode Duivels en Jonge Duivels. ...

90
90
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

59
59
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

37
37
'Fabregas hoopt op transferbom bij Club Brugge'

Bij Club Brugge lieten ze vorige zomer al een pak sterkhouders vertrekken, maar ook in de komende ...

242
242
Hoogspanning op Bosuil: fans halen keihard uit naar bestuur

Antwerp zakte de voorbije weken weg in een diepe crisis. Het staat momenteel zelfs pas voorlaatste ...

109
109
Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

77
77
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

19
19
Charleroi herpakt zich en duwt Westerlo dieper in moeras

Charleroi heeft zich weer herpakt na de nederlaag in de Waalse derby. De Zebra's haalden het met 2-0 ...

8
8
Garcia onverbiddelijk: einde verhaal voor Rode Duivel

Rudi Garcia houdt van stabiliteit in zijn selectie. Ondanks de vele geblesseerden bij de Rode ...

244
244
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

673
673
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

533
533
Rookgordijn in Anderlecht: Coucke herovert de macht

Zondag zijn alle ogen op de klassieker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. Een deel van de ...

322
322
'Belgisch voetbal weldra terug op Telenet & Proximus?'

Er is de afgelopen weken en maanden reeds heel wat inkt gevloeid over de uitzendingen van het ...

1660
1660
Mazzu raast door en pakt ook de scalp van Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League moest Cercle Brugge het namiddag opnemen tegen OH Leuven. Voor de twee toch ...

62
62
'Hasi houdt adem in: Anderlecht langer zonder De Cat?'

In een uitverkocht Lotto Park krijgt RSC Anderlecht zondag Club Brugge over de vloer. Met ...

215
215
Kompany vermijdt verlies, monsterzege voor Leverkusen

In de Bundesliga hoopte Vincent Kompany met Bayern München de zeventiende zege op rij te ...

68
68
'Leegloop bij KRC Genk: lieveling Fink richting exit?'

De topmatchen volgen elkaar snel op voor KRC Genk, dat een paar dagen na de stunt in Braga alweer op ...

389
389
Donkere wolken boven Bosuil: Antwerp-fans luiden alarmbel

De zenuwen staan strakgespannen op de Bosuil voor het bezoek van La Louvière, stilaan zowaar ...

206
206
'5 voor 12 in Anderlecht: dagen Renard zijn geteld'

De topper tegen Club Brugge luidt een nieuw tijdperk in bij RSC Anderlecht, waar kersvers voorzitter ...

328
328
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

345
345
Bertaccini looft RSCA'er: "Beste met wie ik ooit speelde"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Tegen Club Brugge krijgen Besnik Hasi & co een ...

190
190

Meer sportnieuws