Vidarsson zet Vanhaezebrouck op zijn plaats na kritiek

door
Vidarsson zet Vanhaezebrouck op zijn plaats na kritiek

Hein Vanhaezebrouck was onlangs scherp voor het transferbeleid van zijn voormalige werkgever AA Gent. De analist vond dat de Buffalo's hun spelers te goedkoop verkopen. Sports Manager Arnar Vidarsson schetst een goed en duidelijk beeld in Het Nieuwsblad.

LEES OOK: AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Vanhaezebrouck zat mis

Vanhaezebrouck vergeleek de gekregen transfersommen met de waardes op Transfermarkt. Een beetje kort door de bocht van de ex-coach van AA Gent.

"In de meest ideale markt is Hong misschien meer waard. Maar hij zat in zijn laatste contractjaar en weigerde bij te tekenen. Transfermarkt houdt daar geen rekening mee wanneer het waardes toekent. Net als bij Tissoudali – die zelf een nieuw avontuur wilde - bepaalt de markt wat clubs ervoor willen betalen. Dát is de waarde, niet wat Transfermarkt erop kleeft."

Fernandez-Pardo

Fernandez-Pardo leverde 10,5 miljoen euro. Dat had in de toekomst meer kunnen worden volgens Vanhaezebrouck. "Mathias heeft een enorm potentieel en speelde zes maanden goed, waardoor hij ineens veel geld waard is. Dan maak je een analyse, ook hoe we voetballen. Hij speelt liefst centraal, in een tweespitsensysteem, én heeft ruimte nodig. Onze analyse was dat dit een fantastische deal was. Ik ben er niet zo zeker van dat hij over een jaar vijf miljoen meer waard zou zijn", vertelde Vidarsson.

AA Gent zal in januari nog een aantal transfers gaan doen, maar Vidarsson verwacht er maar een handvol (in- en uitgaand).

Heeft Vidarsson het goed gedaan?

Meest recent

Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

15
15
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

23
23
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

44
44
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

79
79
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

24
24
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

401
401
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

181
181
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

129
129
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

143
143
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

40
40
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

568
568
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

149
149
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

275
275
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

55
55
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

204
204
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

380
380
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

136
136
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

371
371
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

62
62
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

259
259
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

623
623
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1421
1421
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

153
153
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

587
587
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

529
529

Meer sportnieuws