TRANSFERUURTJE: 'Eriksen toch naar Anderlecht, Tedesco out?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Eriksen toch naar Anderlecht, Tedesco out?'

De zomerse transferperiode is inmiddels ook in België gesloten, maar er circuleren nog heel wat details over de laatste deals. Bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht kunnen ze niet helemaal tevreden zijn over hun zomermercato en dus wordt er al gedacht aan de volgende transferperiodes. Daarbij zou de komst van Christian Eriksen nog steeds op tafel kunnen liggen. De Deense spelmaker zal immers geen nieuw contract krijgen bij Manchester United en dus valt het niet uit te sluiten dat hij volgende zomer of mogelijk zelfs al in januari gehaald kan worden.

Na de pijnlijke nederlaag van de Rode Duivels in Frankrijk worden er alsmaar meer vragen gesteld bij de toekomst van bondscoach Domenico Tedesco. Door sommigen wordt een mogelijk ontslag zelfs al geopperd. Als een mogelijke opvolger wordt Hein Vanhaezebrouck al naar voor geschoven.

Adrien Trebel zit momenteel zonder club nadat zijn contract bij Charleroi verbroken werd. De ex-middenvelder van Standard en Anderlecht gaat mogelijk bij een verrassende andere Belgische clubs aan de slag. Hij zou momenteel immers meetrainen bij eerstenationaler Virton.

Club Brugge kreeg de voorbije dagen plots nog te maken met serieuze interesse voor Raphael Onyedika. De Nigeriaanse middenvelder werd nog het hof gemaakt door Galatasaray en zou zelfs zijn fiat gegeven hebben voor een vijfjarig contract bij de Turkse grootmacht. Club wil zijn sterkhouder echter onder geen beding laten vertrekken omdat het geen vervanger meer kan halen.

Buitenland

Manchester United haalde deze zomer weer stevig uit op de transfermarkt en zou van plan zijn om dat volgend jaar dunnetjes over te doen. Het zou nu al zijn verlanglijstje klaar hebben voor de zomer van 2025 en daarop staan een centrale verdediger, een linksachter, een middenvelder en een flankaanvaller. De eerste targets zouden ook al bekend zijn: Jarrad Branthwaite (Everton) en Eberechi Eze (Crystal Palace). Die laatste zou volgende zomer een clausule van 80 miljoen euro in zijn contract hebben.

Denk je dat Eriksen volgend jaar wel haalbaar zal zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

5
5
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

96
96
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

43
43
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

147
147
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

104
104
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

95
95
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

283
283
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

96
96
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

75
75
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

148
148
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

136
136
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

423
423
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

562
562
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

294
294
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

338
338
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

324
324
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1315
1315
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

371
371
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

196
196
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

183
183
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

192
192
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

162
162
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

313
313
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

172
172

Meer sportnieuws