TRANSFERUURTJE: 'Eriksen toch naar Anderlecht, Tedesco out?'

1750 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Eriksen toch naar Anderlecht, Tedesco out?'

De zomerse transferperiode is inmiddels ook in België gesloten, maar er circuleren nog heel wat details over de laatste deals. Bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht kunnen ze niet helemaal tevreden zijn over hun zomermercato en dus wordt er al gedacht aan de volgende transferperiodes. Daarbij zou de komst van Christian Eriksen nog steeds op tafel kunnen liggen. De Deense spelmaker zal immers geen nieuw contract krijgen bij Manchester United en dus valt het niet uit te sluiten dat hij volgende zomer of mogelijk zelfs al in januari gehaald kan worden.

Na de pijnlijke nederlaag van de Rode Duivels in Frankrijk worden er alsmaar meer vragen gesteld bij de toekomst van bondscoach Domenico Tedesco. Door sommigen wordt een mogelijk ontslag zelfs al geopperd. Als een mogelijke opvolger wordt Hein Vanhaezebrouck al naar voor geschoven.

Adrien Trebel zit momenteel zonder club nadat zijn contract bij Charleroi verbroken werd. De ex-middenvelder van Standard en Anderlecht gaat mogelijk bij een verrassende andere Belgische clubs aan de slag. Hij zou momenteel immers meetrainen bij eerstenationaler Virton.

Club Brugge kreeg de voorbije dagen plots nog te maken met serieuze interesse voor Raphael Onyedika. De Nigeriaanse middenvelder werd nog het hof gemaakt door Galatasaray en zou zelfs zijn fiat gegeven hebben voor een vijfjarig contract bij de Turkse grootmacht. Club wil zijn sterkhouder echter onder geen beding laten vertrekken omdat het geen vervanger meer kan halen.

Buitenland

Manchester United haalde deze zomer weer stevig uit op de transfermarkt en zou van plan zijn om dat volgend jaar dunnetjes over te doen. Het zou nu al zijn verlanglijstje klaar hebben voor de zomer van 2025 en daarop staan een centrale verdediger, een linksachter, een middenvelder en een flankaanvaller. De eerste targets zouden ook al bekend zijn: Jarrad Branthwaite (Everton) en Eberechi Eze (Crystal Palace). Die laatste zou volgende zomer een clausule van 80 miljoen euro in zijn contract hebben.

Denk je dat Eriksen volgend jaar wel haalbaar zal zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

0
0
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

6
6
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

147
147
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

84
84
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

124
124
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

97
97
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

322
322
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

291
291
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

124
124
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

119
119
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

101
101
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

15
15
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

118
118
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

489
489
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

301
301
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

199
199
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

189
189
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

57
57
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

104
104
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1062
1062
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

538
538
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

231
231
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

82
82
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

338
338
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

103
103

Meer sportnieuws