TRANSFERUURTJE: 'Eriksen toch naar Anderlecht, Tedesco out?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Eriksen toch naar Anderlecht, Tedesco out?'

De zomerse transferperiode is inmiddels ook in België gesloten, maar er circuleren nog heel wat details over de laatste deals. Bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht kunnen ze niet helemaal tevreden zijn over hun zomermercato en dus wordt er al gedacht aan de volgende transferperiodes. Daarbij zou de komst van Christian Eriksen nog steeds op tafel kunnen liggen. De Deense spelmaker zal immers geen nieuw contract krijgen bij Manchester United en dus valt het niet uit te sluiten dat hij volgende zomer of mogelijk zelfs al in januari gehaald kan worden.

Na de pijnlijke nederlaag van de Rode Duivels in Frankrijk worden er alsmaar meer vragen gesteld bij de toekomst van bondscoach Domenico Tedesco. Door sommigen wordt een mogelijk ontslag zelfs al geopperd. Als een mogelijke opvolger wordt Hein Vanhaezebrouck al naar voor geschoven.

Adrien Trebel zit momenteel zonder club nadat zijn contract bij Charleroi verbroken werd. De ex-middenvelder van Standard en Anderlecht gaat mogelijk bij een verrassende andere Belgische clubs aan de slag. Hij zou momenteel immers meetrainen bij eerstenationaler Virton.

Club Brugge kreeg de voorbije dagen plots nog te maken met serieuze interesse voor Raphael Onyedika. De Nigeriaanse middenvelder werd nog het hof gemaakt door Galatasaray en zou zelfs zijn fiat gegeven hebben voor een vijfjarig contract bij de Turkse grootmacht. Club wil zijn sterkhouder echter onder geen beding laten vertrekken omdat het geen vervanger meer kan halen.

Buitenland

Manchester United haalde deze zomer weer stevig uit op de transfermarkt en zou van plan zijn om dat volgend jaar dunnetjes over te doen. Het zou nu al zijn verlanglijstje klaar hebben voor de zomer van 2025 en daarop staan een centrale verdediger, een linksachter, een middenvelder en een flankaanvaller. De eerste targets zouden ook al bekend zijn: Jarrad Branthwaite (Everton) en Eberechi Eze (Crystal Palace). Die laatste zou volgende zomer een clausule van 80 miljoen euro in zijn contract hebben.

Denk je dat Eriksen volgend jaar wel haalbaar zal zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

52
52
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

37
37
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

138
138
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

65
65
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

75
75
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

120
120
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

231
231
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

152
152
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

199
199
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

389
389
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

222
222
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

279
279
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

563
563
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

113
113
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

37
37
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

218
218
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

215
215
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

147
147
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

61
61
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

194
194
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

154
154
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

632
632
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

393
393
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

276
276

Meer sportnieuws