Tedesco krijgt gouden raad: "Dat moet hij méteen doen!"

146
Tedesco krijgt gouden raad:

Domenico Tedesco heeft nog geen rustige tijden gekend bij de Rode Duivels. De bondscoach zal snel moeten praten met Kevin De Bruyne. Voormalig bondscoach Georges Leekens geeft de 38-jarige trainer goede raad.

LEES OOK: Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Meteen met De Bruyne praten

"Als ik van Tedesco was, sprong ik vandaag nog in mijn auto en reed naar Manchester om dit uit te klaren. Dat heb ik ook ooit gedaan met Eden Hazard. Het gaat niet om de bondscoach, maar om de spelers en daarvoor moet je je principes wel eens opzijzetten. Dit mag niet nog meer ontploffen. Hij is een jonge coach, hé. Het gaat ook om ervaring. Didier Deschamps, Carlo Ancelotti... dat zijn mannen met ervaring. Die pakken dat anders aan. Overigens: waar zijn die assistenten van Tedesco? Kunnen die daar niet helpen?”, vertelde hij aan Het Nieuwsblad.

Courtois, Witsel, Trossard...

Tedesco staat wéér voor een groot examen. Het dossier met Thibaut Courtois heeft hij ronduit onhandig aangepakt. Daar had hij snel persoonlijk contact moeten hebben met de Real Madrid-ster. Een egokwestie van beiden. Gevolg: Courtois haakte af voor de Rode Duivels.

Axel Witsel liet hij ook meteen links liggen en Tedesco gaf aan dat die 'te weinig' speelde. Bizarre redenen om nadien wel Arthur Vermeeren op te roepen en nu Julien Duranville of Timothy Castagne. Jongens die niet of amper spelen. Nu laat hij Yannick Carrasco en vooral Leandro Trossard links liggen, nochtans is die laatste een belangrijke kracht bij een Europese topclub als Arsenal. Als peoplemanager heeft Tedesco weinig indruk gemaakt.

Lukt het hem nu wél om De Bruyne aan boord te houden?

Lees ook: 

Gaat Tedesco De Bruyne wel kunnen overtuigen om te blijven?

Meest recent

'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

1
1
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

30
30
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

30
30
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

50
50
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

18
18
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

113
113
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

106
106
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

142
142
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

186
186
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

77
77
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

44
44
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

196
196
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

96
96
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

172
172
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

192
192
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

407
407
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

272
272
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

238
238
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1016
1016
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

417
417
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171

Meer sportnieuws