Tedesco krijgt gouden raad: "Dat moet hij méteen doen!"

146
Tedesco krijgt gouden raad:

Domenico Tedesco heeft nog geen rustige tijden gekend bij de Rode Duivels. De bondscoach zal snel moeten praten met Kevin De Bruyne. Voormalig bondscoach Georges Leekens geeft de 38-jarige trainer goede raad.

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Meteen met De Bruyne praten

"Als ik van Tedesco was, sprong ik vandaag nog in mijn auto en reed naar Manchester om dit uit te klaren. Dat heb ik ook ooit gedaan met Eden Hazard. Het gaat niet om de bondscoach, maar om de spelers en daarvoor moet je je principes wel eens opzijzetten. Dit mag niet nog meer ontploffen. Hij is een jonge coach, hé. Het gaat ook om ervaring. Didier Deschamps, Carlo Ancelotti... dat zijn mannen met ervaring. Die pakken dat anders aan. Overigens: waar zijn die assistenten van Tedesco? Kunnen die daar niet helpen?”, vertelde hij aan Het Nieuwsblad.

Courtois, Witsel, Trossard...

Tedesco staat wéér voor een groot examen. Het dossier met Thibaut Courtois heeft hij ronduit onhandig aangepakt. Daar had hij snel persoonlijk contact moeten hebben met de Real Madrid-ster. Een egokwestie van beiden. Gevolg: Courtois haakte af voor de Rode Duivels.

Axel Witsel liet hij ook meteen links liggen en Tedesco gaf aan dat die 'te weinig' speelde. Bizarre redenen om nadien wel Arthur Vermeeren op te roepen en nu Julien Duranville of Timothy Castagne. Jongens die niet of amper spelen. Nu laat hij Yannick Carrasco en vooral Leandro Trossard links liggen, nochtans is die laatste een belangrijke kracht bij een Europese topclub als Arsenal. Als peoplemanager heeft Tedesco weinig indruk gemaakt.

Lukt het hem nu wél om De Bruyne aan boord te houden?

Lees ook: 

Gaat Tedesco De Bruyne wel kunnen overtuigen om te blijven?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

19
19
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

24
24
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

30
30
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

23
23
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

63
63
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

117
117
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

116
116
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

252
252
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

254
254
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

115
115
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

208
208
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

173
173
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

247
247
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

307
307
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

207
207
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

93
93
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

251
251
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

52
52
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

139
139
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

962
962

Meer sportnieuws