Na njet van Antwerp en Anderlecht: 'Klaassen doet verrassende zet'

door
Na njet van Antwerp en Anderlecht: 'Klaassen doet verrassende zet'

De transfermarkt is in de meeste landen intussen gesloten, maar een flink aantal spelers is nog steeds op zoek naar een nieuwe werkgever. Transfervrije spelers mogen nog steeds gelijk waar tekenen en daardoor zijn een aantal bekende namen nog beschikbaar.

Zo is bijvoorbeeld ook Davy Klaassen nog steeds vrij op te halen. De 31-jarige middenvelder heeft 41 caps voor Oranje op zijn naam, maar kreeg deze zomer geen nieuwe overeenkomst bij Internazionale. Sindsdien vond hij nog geen nieuwe werkgever.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Klaassen duikt op bij Ajax

Even leek het er nochtans op dat Klaassen in de Jupiler Pro League aan de slag zou kunnen gaan. Zijn naam werd genoemd bij Anderlecht en Antwerp, die allebei nog een middenvelder zochten. In het Lotto Park stelden ze echter snel vast dat ze een ander profiel zochten, terwijl de Great Old de komst van Dennis Praet verkoos.

Nu duikt Klaassen echter opvallend weer op. ESPN en VI melden immers dat hij vanaf maandag mag meetrainen bij Ajax, zijn oude club. Klaassen kreeg in Amsterdam zijn jeugdopleiding en was er ook twee periodes aan de slag in het eerste elftal, van 2012 tot 2017 en van 2020 tot 2023.

Voorlopig geen transfer in de maak

In die periodes boekten Ajax en Klaassen samen grote successen, met vijf titels, een beker en een finale in de Europa League. Vooralsnog lijkt het echter bij een voorlopige reünie te gaan blijven. Klaassen mag zijn conditie bij Ajax onderhouden, maar de club zou niet van plan zijn om hem een contract aan te bieden.

Het wordt dus afwachten welke club zich wel nog meldt om Klaassen onder contract te leggen. Hij speelde in het verleden ook nog voor Everton en Werder Bremen. Bij Inter moest hij vorig seizoen vrede nemen met een rol als invaller.

Zou een Belgische topclub hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

373
373
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

74
74
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

44
44
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

57
57
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

259
259
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

125
125
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

206
206
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

77
77
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

231
231
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

19
19
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

404
404
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

179
179
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

63
63
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

512
512
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

108
108
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

240
240
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

147
147
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

113
113
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

37
37
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

174
174

Meer sportnieuws