TRANSFERUURTJE: 'Ultiem bod voor De Cuyper, Real verbaast'

door
TRANSFERUURTJE: 'Ultiem bod voor De Cuyper, Real verbaast'

De zomerse transferperiode is inmiddels ook in België gesloten, maar er circuleren nog heel wat details over de laatste deals. Bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge moeten ze plots nog het vertrek van een smaakmaker vrezen. Er zou immers nog een ultiem bod in de maak zijn voor Maxim De Cuyper, voor wie Fenerbahçe 10 miljoen euro veil zou hebben. De kans lijkt echter onbestaande dat Club in zou gaan op de Turkse aanbieding.

Anderlecht zou nu al een eerste aanwinst voor januari op het oog hebben. Ze zouden namelijk nadrukkelijk Eric Baboué Bocoum in de gaten houden. De 28-jarige Gabonese offensieve middenvelder speelt in Iran voor Gol Gohar. De geruchten over de interesse komen wel uit de entourage van de speler zelf, dus mogelijk moeten ze toch met een korreltje zout genomen worden.

KRC Genk zag in de zomer enkele sterkhouders vertrekken, maar anderen bleven ook verrassend aan boord. Zo leek Mujaid Sadick zijn zinnen gezet te hebben op een terugkeer naar Spanje, maar interesse van Valencia werd nooit concreet. Nu zou er een ommekeer kunnen komen in zijn situatie, want Genk zou gesprekken aanknopen om zijn aflopende contract alsnog te verlengen.

Buitenland

Real Madrid zou weleens kunnen uitpakken met een schokkende transfer, want Spaanse media beweren dat de Koninklijke zijn zinnen gezet zou hebben op niemand minder dan Frenkie de Jong. De Nederlandse middenvelder zou de vervanger moeten worden van Toni Kroos en daarom weggekaapt worden bij aartsrivaal FC Barcelona, waar zijn contract zeer zwaar op het budget blijft wegen.

De Koninklijke denkt ook al aan de verdere toekomst en zou bijvoorbeeld al de markt afspeuren naar mogelijke opvolgers voor Thibaut Courtois. Onze landgenoot is einde contract in 2026 en zal dan ook al 34 jaar oud zijn. Eén van de namen op het lijstje van Real is naar verluidt oud-Anderlecht-doelman Bart Verbruggen, tegenwoordig bij Brighton.

De penibele financiële situatie van Barça zorgde er deze zomer al voor dat Ilkay Gündogan moest vertrekken. De Duitser keerde terug naar Manchester City, waar zijn komst slecht nieuws voor Mateo Kovacic. De Kroaat vreest nu minder aan de bak te komen en zou daarom een vertrek in januari overwegen. Het Saudische Al-Nassr zou alvast een lucratief aanbod klaarmaken.

Wie ze bij City daarentegen absoluut niet willen zien vertrekken, is Erling Haaland. Ze zouden het nog tot 2027 lopende contract van de Noorse doelpuntenmachine daarom nu al willen openbreken en hem daarmee tot best betaalde speler in de Premier League bombarderen. Haaland zou er wel op staan dat er een realistische afkoopsom in zijn contract opgenomen wordt, waarmee hij zijn kansen op een transfer naar Real Madrid in de toekomst gaaf zou willen houden.

Zou De Jong een aanwinst zijn voor Real Madrid?

Meest recent

'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

8
8
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

120
120
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

29
29
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

41
41
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

70
70
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

133
133
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

46
46
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

162
162
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

319
319
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

268
268
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

147
147
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

84
84
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

654
654
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

110
110
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

113
113
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

181
181
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

283
283
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

151
151
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

141
141
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

478
478
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

134
134
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

303
303
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

505
505
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

411
411
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

244
244

Meer sportnieuws