TRANSFERUURTJE: 'Ultiem bod voor De Cuyper, Real verbaast'

door
TRANSFERUURTJE: 'Ultiem bod voor De Cuyper, Real verbaast'

De zomerse transferperiode is inmiddels ook in België gesloten, maar er circuleren nog heel wat details over de laatste deals. Bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge moeten ze plots nog het vertrek van een smaakmaker vrezen. Er zou immers nog een ultiem bod in de maak zijn voor Maxim De Cuyper, voor wie Fenerbahçe 10 miljoen euro veil zou hebben. De kans lijkt echter onbestaande dat Club in zou gaan op de Turkse aanbieding.

Anderlecht zou nu al een eerste aanwinst voor januari op het oog hebben. Ze zouden namelijk nadrukkelijk Eric Baboué Bocoum in de gaten houden. De 28-jarige Gabonese offensieve middenvelder speelt in Iran voor Gol Gohar. De geruchten over de interesse komen wel uit de entourage van de speler zelf, dus mogelijk moeten ze toch met een korreltje zout genomen worden.

KRC Genk zag in de zomer enkele sterkhouders vertrekken, maar anderen bleven ook verrassend aan boord. Zo leek Mujaid Sadick zijn zinnen gezet te hebben op een terugkeer naar Spanje, maar interesse van Valencia werd nooit concreet. Nu zou er een ommekeer kunnen komen in zijn situatie, want Genk zou gesprekken aanknopen om zijn aflopende contract alsnog te verlengen.

Buitenland

Real Madrid zou weleens kunnen uitpakken met een schokkende transfer, want Spaanse media beweren dat de Koninklijke zijn zinnen gezet zou hebben op niemand minder dan Frenkie de Jong. De Nederlandse middenvelder zou de vervanger moeten worden van Toni Kroos en daarom weggekaapt worden bij aartsrivaal FC Barcelona, waar zijn contract zeer zwaar op het budget blijft wegen.

De Koninklijke denkt ook al aan de verdere toekomst en zou bijvoorbeeld al de markt afspeuren naar mogelijke opvolgers voor Thibaut Courtois. Onze landgenoot is einde contract in 2026 en zal dan ook al 34 jaar oud zijn. Eén van de namen op het lijstje van Real is naar verluidt oud-Anderlecht-doelman Bart Verbruggen, tegenwoordig bij Brighton.

De penibele financiële situatie van Barça zorgde er deze zomer al voor dat Ilkay Gündogan moest vertrekken. De Duitser keerde terug naar Manchester City, waar zijn komst slecht nieuws voor Mateo Kovacic. De Kroaat vreest nu minder aan de bak te komen en zou daarom een vertrek in januari overwegen. Het Saudische Al-Nassr zou alvast een lucratief aanbod klaarmaken.

Wie ze bij City daarentegen absoluut niet willen zien vertrekken, is Erling Haaland. Ze zouden het nog tot 2027 lopende contract van de Noorse doelpuntenmachine daarom nu al willen openbreken en hem daarmee tot best betaalde speler in de Premier League bombarderen. Haaland zou er wel op staan dat er een realistische afkoopsom in zijn contract opgenomen wordt, waarmee hij zijn kansen op een transfer naar Real Madrid in de toekomst gaaf zou willen houden.

Zou De Jong een aanwinst zijn voor Real Madrid?

Meest recent

Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

1
1
Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

32
32
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

28
28
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

172
172
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

26
26
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

318
318
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

250
250
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

303
303
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

16
16
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

30
30
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

58
58
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

97
97
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

65
65
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

397
397
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

156
156
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

317
317
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

126
126
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

471
471
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

277
277
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

224
224
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

174
174
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

250
250
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

747
747

Meer sportnieuws