TRANSFERUURTJE: 'Ultiem bod voor De Cuyper, Real verbaast'

512
TRANSFERUURTJE: 'Ultiem bod voor De Cuyper, Real verbaast'

De zomerse transferperiode is inmiddels ook in België gesloten, maar er circuleren nog heel wat details over de laatste deals. Bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge moeten ze plots nog het vertrek van een smaakmaker vrezen. Er zou immers nog een ultiem bod in de maak zijn voor Maxim De Cuyper, voor wie Fenerbahçe 10 miljoen euro veil zou hebben. De kans lijkt echter onbestaande dat Club in zou gaan op de Turkse aanbieding.

Anderlecht zou nu al een eerste aanwinst voor januari op het oog hebben. Ze zouden namelijk nadrukkelijk Eric Baboué Bocoum in de gaten houden. De 28-jarige Gabonese offensieve middenvelder speelt in Iran voor Gol Gohar. De geruchten over de interesse komen wel uit de entourage van de speler zelf, dus mogelijk moeten ze toch met een korreltje zout genomen worden.

KRC Genk zag in de zomer enkele sterkhouders vertrekken, maar anderen bleven ook verrassend aan boord. Zo leek Mujaid Sadick zijn zinnen gezet te hebben op een terugkeer naar Spanje, maar interesse van Valencia werd nooit concreet. Nu zou er een ommekeer kunnen komen in zijn situatie, want Genk zou gesprekken aanknopen om zijn aflopende contract alsnog te verlengen.

Buitenland

Real Madrid zou weleens kunnen uitpakken met een schokkende transfer, want Spaanse media beweren dat de Koninklijke zijn zinnen gezet zou hebben op niemand minder dan Frenkie de Jong. De Nederlandse middenvelder zou de vervanger moeten worden van Toni Kroos en daarom weggekaapt worden bij aartsrivaal FC Barcelona, waar zijn contract zeer zwaar op het budget blijft wegen.

De Koninklijke denkt ook al aan de verdere toekomst en zou bijvoorbeeld al de markt afspeuren naar mogelijke opvolgers voor Thibaut Courtois. Onze landgenoot is einde contract in 2026 en zal dan ook al 34 jaar oud zijn. Eén van de namen op het lijstje van Real is naar verluidt oud-Anderlecht-doelman Bart Verbruggen, tegenwoordig bij Brighton.

De penibele financiële situatie van Barça zorgde er deze zomer al voor dat Ilkay Gündogan moest vertrekken. De Duitser keerde terug naar Manchester City, waar zijn komst slecht nieuws voor Mateo Kovacic. De Kroaat vreest nu minder aan de bak te komen en zou daarom een vertrek in januari overwegen. Het Saudische Al-Nassr zou alvast een lucratief aanbod klaarmaken.

Wie ze bij City daarentegen absoluut niet willen zien vertrekken, is Erling Haaland. Ze zouden het nog tot 2027 lopende contract van de Noorse doelpuntenmachine daarom nu al willen openbreken en hem daarmee tot best betaalde speler in de Premier League bombarderen. Haaland zou er wel op staan dat er een realistische afkoopsom in zijn contract opgenomen wordt, waarmee hij zijn kansen op een transfer naar Real Madrid in de toekomst gaaf zou willen houden.

Zou De Jong een aanwinst zijn voor Real Madrid?

Meest recent

Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

10
10
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

78
78
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

32
32
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

74
74
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

512
512
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

46
46
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

220
220
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

149
149
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

90
90
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

148
148
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

99
99
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
Samenwerking met Mbappé per direct stopgezet: "Zo beledigend"

Kylian Mbappé is één van de grootste supersterren van het hedendaagse voetbal. ...

232
232
Joos snapt niets van Anderlecht: “Dat is het gekke”

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak van KAA Gent. Filip Joos snapte er niets van want de ...

174
174
Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Beerschot stoomt door in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk ...

75
75
‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

De druk begint te stijgen in de Jupiler Pro League. De eerste kloofjes worden geslagen en ...

388
388
Kane onthult na Gouden Bal-winst update over Kompany

Harry Kane heeft Ballon d’Or gewonnen. De Engelsman kende een topseizoen bij Bayern ...

153
153
‘Hommeles bij Antwerp: Frey en Compper op ramkoers’

Royal Antwerp FC wist afgelopen speeldag eindelijk nog eens te winnen. Zwarte beest Sporting ...

387
387
Crisis bij Standard na 0 op 12? "Dit werkt niet"

Standard zit met een stevige kater. De Rouches pakten geen enkel punt uit hun laatste vier ...

87
87
'Keiharde strijd tussen Club en Anderlecht om smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern en het is duidelijk dat Antoine Sibierski die in januari ...

289
289
Franse pers trekt conclusie over Godts: "Dit is de avond dat..."

PSG won in Parijs met 2-0 van Olympique Lyon. Mika Godts was de grote roerganger en was goed voor ...

331
331
Tresoldi naar Arsenal in januari? Club Brugge reageert

Club Brugge is alweer bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart presteert goed in België en op ...

330
330
Anderlecht blijft verliezen: Teklak legt pijnpunt bloot

Anderlecht blijft volgens analist Alexandre Teklak met een opvallend probleem kampen: de Brusselaars ...

143
143
Gouden Bal-winnaar Kane heeft bijzondere boodschap voor Kompany

Harry Kane werd uitgeroepen tot de winnaar van de Gouden Bal. De Engelse aanvaller gaf bij de ...

319
319
Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

De competitie is nog maar negen speeldagen ver in de Jupiler Pro League. Er zijn nog 75 punten te ...

615
615

Meer sportnieuws