Tedesco kondigt grote verandering aan tegen Frankrijk

door
Tedesco kondigt grote verandering aan tegen Frankrijk

België won makkelijk met 3-1 van Israël en Frankrijk ging met 1-3 onderuit tegen Italië. De Rode Duivels willen eindelijk nog eens goed spelen tegen een topland (in een officiële match), terwijl de Fransen revanche willen nemen voor de nederlaag tegen de Italianen. Domenico Tedesco blikte vooruit.

LEES OOK: Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

De Bruyne speelt tegen Frankrijk

Kevin De Bruyne zal wellicht spelen, ondanks het feit dat hij een moordend programma gaat krijgen de komende maanden. "Kevin heeft al gezegd dat hij zich goed voelt. Gisteren hebben ze kunnen recupereren. We zullen het moeten beoordelen tijdens de wedstrijd. We hebben data. Kevin is belangrijk voor ons. We gaan wel geen stomme dingen doen. Als we moeten vervangen, dan doen we het", zei Tedesco aan Het Nieuwsblad. 

De bondscoach gaat het anders aanpakken dan op het EK, dat kondigde hij duidelijk aan. "We hebben geleerd dat we ons toen iets te veel hebben aangepast. Je moet altijd je tegenstander analyseren, maar we hebben ons overdreven aangepast. Het is altijd de bedoeling geweest offensief te spelen, dat is nu niet plots veranderd. Zo hebben we ook vaak gespeeld voor het EK."

Nederlaag tegen Frankrijk deed pijn

Tedesco blikte ook kort terug op die verloren matchen op het EK tegen de Fransen. "Op het EK was het nipt tegen Frankrijk. We hadden ook kunnen winnen. Frankrijk was iets beter, ze verdienden te winnen, maar ook wij hadden onze kansen. Het zou een leugen zijn als ik zeg dat die match vergeten is, het doet steeds pijn."

Gaat België revanche namen op Frankrijk?

Meest recent

Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

25
25
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

33
33
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

161
161
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

87
87
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

63
63
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

52
52
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

363
363
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

182
182
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

20
20
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

488
488
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

319
319
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

324
324
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

79
79
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

242
242
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

401
401
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

102
102
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

252
252
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

99
99
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

472
472
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

72
72
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

569
569
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1274
1274
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

303
303
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1320
1320
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

652
652

Meer sportnieuws