Vidarsson juicht: "Al voor mij dé prioriteit van AA Gent"

door
Vidarsson juicht:

AA Gent is een nieuwe weg ingegaan en zet meer in op de scouting. De communicatie is ook heel wat anders geworden en zo is er onder meer de podcast Zonder 7ever. Een verademing. Manager Sports Arnar Vidarsson sprak er over de mercato.

Aimé Omgba

Na een heuse soap haalde AA Gent Aimé Omgba weg bij AA Gent. “Ongeveer acht weken geleden was hij klaar om voor ons te tekenen, maar toen was er een medisch probleem. Het is echter geen probleem dat bedreigend is voor zijn carrière, maar we hebben in samenspraak met Aimé gekozen om dit te behandelen. We hopen na Nieuwjaar een topfitte Omgba te hebben”, aldus Vidarsson.

De speler stond heel hoog op de shortlist. “Hij was een absolute topprioriteit voor ons. Hij stond in april al helemaal bovenaan onze lijst. Ik was er toen nog niet, maar ik heb alle rapporten gelezen over hem. Ik was na hem te bekijken ook heel snel onder de indruk geraakt. Hij heeft een indrukwekkend profiel. Hij is zeer atletisch, technisch zeer sterk en infiltreert zeer goed vanuit het middenveld. Dat maakt dat Aimé eigenlijk, zeker in ons systeem, op verschillende posities uit de voeten kan."

Beleid van AA Gent

AA Gent koos bewust voor jonge spelers deze mercato. “Dat wil niet zeggen dat ze twee jaar de tijd nodig hebben, maar wel een zekere periode. Je kan als club ook een aanvallende speler halen die 24 à 25 jaar is en al wat statistieken heeft. Dit kost echter heel veel geld. Het is echt niet moeilijk om in België te kijken en opmerken wie de beste spits is. We zijn als club echter een weg ingegaan, niet de makkelijkste, met een coach die daar achter staat”, verklaarde Vidarsson nog.

Gaat hij na Nieuwjaar schitteren bij AA Gent?

Meest recent

'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

17
17
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

39
39
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

72
72
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

148
148
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

171
171
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

99
99
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

31
31
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

177
177
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

310
310
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

102
102
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

531
531
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

264
264
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

449
449
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

379
379
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

394
394
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

64
64
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

235
235
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

350
350
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

219
219
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

100
100
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

234
234

Meer sportnieuws