Vidarsson juicht: "Al voor mij dé prioriteit van AA Gent"

303 stemmen
Vidarsson juicht:

AA Gent is een nieuwe weg ingegaan en zet meer in op de scouting. De communicatie is ook heel wat anders geworden en zo is er onder meer de podcast Zonder 7ever. Een verademing. Manager Sports Arnar Vidarsson sprak er over de mercato.

Aimé Omgba

Na een heuse soap haalde AA Gent Aimé Omgba weg bij AA Gent. “Ongeveer acht weken geleden was hij klaar om voor ons te tekenen, maar toen was er een medisch probleem. Het is echter geen probleem dat bedreigend is voor zijn carrière, maar we hebben in samenspraak met Aimé gekozen om dit te behandelen. We hopen na Nieuwjaar een topfitte Omgba te hebben”, aldus Vidarsson.

De speler stond heel hoog op de shortlist. “Hij was een absolute topprioriteit voor ons. Hij stond in april al helemaal bovenaan onze lijst. Ik was er toen nog niet, maar ik heb alle rapporten gelezen over hem. Ik was na hem te bekijken ook heel snel onder de indruk geraakt. Hij heeft een indrukwekkend profiel. Hij is zeer atletisch, technisch zeer sterk en infiltreert zeer goed vanuit het middenveld. Dat maakt dat Aimé eigenlijk, zeker in ons systeem, op verschillende posities uit de voeten kan."

Beleid van AA Gent

AA Gent koos bewust voor jonge spelers deze mercato. “Dat wil niet zeggen dat ze twee jaar de tijd nodig hebben, maar wel een zekere periode. Je kan als club ook een aanvallende speler halen die 24 à 25 jaar is en al wat statistieken heeft. Dit kost echter heel veel geld. Het is echt niet moeilijk om in België te kijken en opmerken wie de beste spits is. We zijn als club echter een weg ingegaan, niet de makkelijkste, met een coach die daar achter staat”, verklaarde Vidarsson nog.

Gaat hij na Nieuwjaar schitteren bij AA Gent?

Meest recent

'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

45
45
'Turkse topclub wil shoppen in Genk en Anderlecht'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

102
102
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

187
187
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

74
74
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1066
1066
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

106
106
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

166
166
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

162
162
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

53
53
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

291
291
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

300
300
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

128
128
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

146
146
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

47
47
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

392
392
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

369
369
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

126
126
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

360
360
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

145
145
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

276
276
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

207
207
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

140
140

Meer sportnieuws