Vidarsson juicht: "Al voor mij dé prioriteit van AA Gent"

door
Vidarsson juicht:

AA Gent is een nieuwe weg ingegaan en zet meer in op de scouting. De communicatie is ook heel wat anders geworden en zo is er onder meer de podcast Zonder 7ever. Een verademing. Manager Sports Arnar Vidarsson sprak er over de mercato.

Aimé Omgba

Na een heuse soap haalde AA Gent Aimé Omgba weg bij AA Gent. “Ongeveer acht weken geleden was hij klaar om voor ons te tekenen, maar toen was er een medisch probleem. Het is echter geen probleem dat bedreigend is voor zijn carrière, maar we hebben in samenspraak met Aimé gekozen om dit te behandelen. We hopen na Nieuwjaar een topfitte Omgba te hebben”, aldus Vidarsson.

De speler stond heel hoog op de shortlist. “Hij was een absolute topprioriteit voor ons. Hij stond in april al helemaal bovenaan onze lijst. Ik was er toen nog niet, maar ik heb alle rapporten gelezen over hem. Ik was na hem te bekijken ook heel snel onder de indruk geraakt. Hij heeft een indrukwekkend profiel. Hij is zeer atletisch, technisch zeer sterk en infiltreert zeer goed vanuit het middenveld. Dat maakt dat Aimé eigenlijk, zeker in ons systeem, op verschillende posities uit de voeten kan."

Beleid van AA Gent

AA Gent koos bewust voor jonge spelers deze mercato. “Dat wil niet zeggen dat ze twee jaar de tijd nodig hebben, maar wel een zekere periode. Je kan als club ook een aanvallende speler halen die 24 à 25 jaar is en al wat statistieken heeft. Dit kost echter heel veel geld. Het is echt niet moeilijk om in België te kijken en opmerken wie de beste spits is. We zijn als club echter een weg ingegaan, niet de makkelijkste, met een coach die daar achter staat”, verklaarde Vidarsson nog.

Gaat hij na Nieuwjaar schitteren bij AA Gent?

Meest recent

Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

3
3
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

64
64
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

176
176
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

42
42
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

243
243
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

178
178
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

297
297
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

146
146
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

62
62
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

170
170
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

64
64
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

342
342
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

509
509
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

80
80
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

277
277
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

230
230
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

466
466
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

425
425
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

658
658
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

565
565
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

152
152
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

505
505
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

50
50
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

200
200
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

189
189

Meer sportnieuws