Vidarsson juicht: "Al voor mij dé prioriteit van AA Gent"

303
Vidarsson juicht:

AA Gent is een nieuwe weg ingegaan en zet meer in op de scouting. De communicatie is ook heel wat anders geworden en zo is er onder meer de podcast Zonder 7ever. Een verademing. Manager Sports Arnar Vidarsson sprak er over de mercato.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Aimé Omgba

Na een heuse soap haalde AA Gent Aimé Omgba weg bij AA Gent. “Ongeveer acht weken geleden was hij klaar om voor ons te tekenen, maar toen was er een medisch probleem. Het is echter geen probleem dat bedreigend is voor zijn carrière, maar we hebben in samenspraak met Aimé gekozen om dit te behandelen. We hopen na Nieuwjaar een topfitte Omgba te hebben”, aldus Vidarsson.

De speler stond heel hoog op de shortlist. “Hij was een absolute topprioriteit voor ons. Hij stond in april al helemaal bovenaan onze lijst. Ik was er toen nog niet, maar ik heb alle rapporten gelezen over hem. Ik was na hem te bekijken ook heel snel onder de indruk geraakt. Hij heeft een indrukwekkend profiel. Hij is zeer atletisch, technisch zeer sterk en infiltreert zeer goed vanuit het middenveld. Dat maakt dat Aimé eigenlijk, zeker in ons systeem, op verschillende posities uit de voeten kan."

Beleid van AA Gent

AA Gent koos bewust voor jonge spelers deze mercato. “Dat wil niet zeggen dat ze twee jaar de tijd nodig hebben, maar wel een zekere periode. Je kan als club ook een aanvallende speler halen die 24 à 25 jaar is en al wat statistieken heeft. Dit kost echter heel veel geld. Het is echt niet moeilijk om in België te kijken en opmerken wie de beste spits is. We zijn als club echter een weg ingegaan, niet de makkelijkste, met een coach die daar achter staat”, verklaarde Vidarsson nog.

Gaat hij na Nieuwjaar schitteren bij AA Gent?

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

6
6
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

22
22
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

62
62
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

267
267
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

163
163
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

80
80
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

109
109
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

142
142
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

384
384
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

408
408
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

177
177
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

563
563
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

160
160
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

771
771
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

192
192
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

154
154
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws