'Standard verbaast en haalt nog twéé JPL-aanvallers binnen'

door
'Standard verbaast en haalt nog twéé JPL-aanvallers binnen'

Voor een aantal Belgische clubs wordt het nog een drukke vrijdag, want de deadline om hun laatste transfers af te ronden ligt op middernacht. Onder meer in Luik belooft het nog zeer druk te worden, want er beweegt bij Standard nog heel wat.

De Rouches lijken na amper twee maanden alweer afscheid te nemen van Grejohn Kyei, die nog niet kon overtuigen en alweer naar Charleroi versast zou worden. Daarmee maakt Standard meteen ruimte om zijn eigen voorhoede nog te versterken en dat doet het toch op verrassende wijze.

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Standard haalt Zeqiri én Eckert Ayensa

Donderdagavond was al bekend geraakt dat ze een akkoord bereikt hadden met KRC Genk over de komst van Andi Zeqiri, maar daar blijkt het niet bij te blijven. Zowel Sudpresse als Sacha Tavolieri melden nu immers dat naast Zeqiri ook Dennis Eckert Ayensa wel degelijk nog steeds op weg is naar Luik.

Aanvankelijk leek het nochtans dat Standard of Zeqiri of Ayensa zou binnenhalen, maar uiteindelijk blijkt het toch de ruimte te hebben voor beide spitsen. Standard en Union hebben al een akkoord over een uitleenbeurt met aankoopoptie, terwijl Ayensa woensdag al zijn medische keuring doorstaan heeft.

Charleroi vangt nog bot

Charleroi zou ook nog geprobeerd hebben om de deal te kapen nadat ze op hun beurt Zeqiri afgesnoept hadden zien worden door de rivaal, maar de Carolo's vissen dus achter het net. In de loop van vrijdag moet de transfer helemaal beklonken worden.

Voor Eckert Ayensa is dat in ieder geval goed nieuws, want bij Union had hij de komende maanden nog weinig uitzicht op speelminuten. De 27-jarige Duitser lijkt niet in de bovenste schuif te liggen bij Sébastien Pocognoli en werd ook niet ingeschreven voor de Europa League.

Wat moet de ambitie van Standard zijn na die transfers?

Meest recent

Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

5
5
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

41
41
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

36
36
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

18
18
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

244
244
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

18
18
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

23
23
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

92
92
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

19
19
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

164
164
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

589
589
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

289
289
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

83
83
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

151
151
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

83
83
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

20
20
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

69
69
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

42
42
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

231
231
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

232
232
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

312
312
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

337
337
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

218
218
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

60
60
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

150
150

Meer sportnieuws