Vermoedelijke 11: Tedesco zit nog met één vraagteken

door
Vermoedelijke 11: Tedesco zit nog met één vraagteken

Het EK werd deze zomer een ontgoocheling voor de Rode Duivels, maar die bladzijde kan stilaan helemaal omgedraaid worden. Vrijdagavond komen ze een eerste keer in actie sinds het toernooi, want om 20u45 trappen ze hun nieuwe campagne in de Nations League op gang.

Dat doen ze met een thuiswedstrijd tegen Israël, al zal dat enkel op papier een thuismatch zijn. Omdat geen enkele Belgische stad de organisatie van de partij durfde opnemen uit vrees voor de veiligheid, moesten de Duivels immers uitwijken naar Debrecen in Hongarije.

LEES OOK: Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Tedesco sleutelt aan elftal na EK

Daar lijkt bondscoach Domenico Tedesco meteen enkele stevige wijzigingen door te voeren in zijn basiself ten opzichte van het EK. Vooral aan de defensie en de voorhoede zal er wellicht flink getimmerd worden. Dat komt uiteraard door de afwezigheid van Jan Vertonghen, die na het EK op pensioen ging, en Romelu Lukaku, die paste voor dit interlandluik omdat hij slechts één invalbeurt bij Napoli in de benen heeft.

Daarnaast gaf Tedesco ook aan dat hij wil experimenteren op de flanken, wat hem ertoe aanzette om Yannick Carrasco en Leandro Trossard thuis te laten. De verwachting is dat al die factoren ertoe zullen leiden dat drie jeugdproducten van Club Brugge hun kans in de basis zullen krijgen.

Kansen voor Club Brugge-producten

Loïs Openda neemt als diepe spits immers de plaats in van Lukaku, terwijl vanop de rechterflank wellicht Charles De Ketelaere zijn kans zal krijgen. Tedesco liet al uitschijnen dat hij vaker een beroep zal doen op de aanvaller van Atalanta, die op het EK slechts een vijftal minuten van de bank kwam.

Achterin lijkt Maxim De Cuyper dan weer zijn kans te krijgen. Hij neemt plaats op de linksachter omdat Theate na het afhaken van Vertonghen naar het centrum schuift. Het enige twijfelgeval lijkt dan weer nog de rechtsachter te zijn. Het Nieuwsblad vermoedt dat Tedesco zal kiezen voor Thomas Meunier na een goed seizoensbegin bij Lille, terwijl Het Laatste Nieuws denkt dat de bondscoach toch vast zal houden aan Timothy Castagne, die bij Fulham dit seizoen nog niet van de bank kwam.

De vermoedelijke elf van de Rode Duivels tegen Israël

Casteels - Castagne/Meunier, Faes, Theate, De Cuyper - Onana, Tielemans, De Bruyne - De Ketelaere, Openda, Doku

Wie moet als rechtsachter starten?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

10
10
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

5
5
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

30
30
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

29
29
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

69
69
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

87
87
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

101
101
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

73
73
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

72
72
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

71
71
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

360
360
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

93
93
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

186
186
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

217
217
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

291
291
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

154
154
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

202
202
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

440
440
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

626
626
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

351
351
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

148
148
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

167
167

Meer sportnieuws