Vermoedelijke 11: Tedesco zit nog met één vraagteken

399
Vermoedelijke 11: Tedesco zit nog met één vraagteken

Het EK werd deze zomer een ontgoocheling voor de Rode Duivels, maar die bladzijde kan stilaan helemaal omgedraaid worden. Vrijdagavond komen ze een eerste keer in actie sinds het toernooi, want om 20u45 trappen ze hun nieuwe campagne in de Nations League op gang.

Dat doen ze met een thuiswedstrijd tegen Israël, al zal dat enkel op papier een thuismatch zijn. Omdat geen enkele Belgische stad de organisatie van de partij durfde opnemen uit vrees voor de veiligheid, moesten de Duivels immers uitwijken naar Debrecen in Hongarije.

LEES OOK: Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

Tedesco sleutelt aan elftal na EK

Daar lijkt bondscoach Domenico Tedesco meteen enkele stevige wijzigingen door te voeren in zijn basiself ten opzichte van het EK. Vooral aan de defensie en de voorhoede zal er wellicht flink getimmerd worden. Dat komt uiteraard door de afwezigheid van Jan Vertonghen, die na het EK op pensioen ging, en Romelu Lukaku, die paste voor dit interlandluik omdat hij slechts één invalbeurt bij Napoli in de benen heeft.

Daarnaast gaf Tedesco ook aan dat hij wil experimenteren op de flanken, wat hem ertoe aanzette om Yannick Carrasco en Leandro Trossard thuis te laten. De verwachting is dat al die factoren ertoe zullen leiden dat drie jeugdproducten van Club Brugge hun kans in de basis zullen krijgen.

Kansen voor Club Brugge-producten

Loïs Openda neemt als diepe spits immers de plaats in van Lukaku, terwijl vanop de rechterflank wellicht Charles De Ketelaere zijn kans zal krijgen. Tedesco liet al uitschijnen dat hij vaker een beroep zal doen op de aanvaller van Atalanta, die op het EK slechts een vijftal minuten van de bank kwam.

Achterin lijkt Maxim De Cuyper dan weer zijn kans te krijgen. Hij neemt plaats op de linksachter omdat Theate na het afhaken van Vertonghen naar het centrum schuift. Het enige twijfelgeval lijkt dan weer nog de rechtsachter te zijn. Het Nieuwsblad vermoedt dat Tedesco zal kiezen voor Thomas Meunier na een goed seizoensbegin bij Lille, terwijl Het Laatste Nieuws denkt dat de bondscoach toch vast zal houden aan Timothy Castagne, die bij Fulham dit seizoen nog niet van de bank kwam.

De vermoedelijke elf van de Rode Duivels tegen Israël

Casteels - Castagne/Meunier, Faes, Theate, De Cuyper - Onana, Tielemans, De Bruyne - De Ketelaere, Openda, Doku

Wie moet als rechtsachter starten?

Meest recent

Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

46
46
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

9
9
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

9
9
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

2
2
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

9
9
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

186
186
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

57
57
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

14
14
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

62
62
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

46
46
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

120
120
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

239
239
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

87
87
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

274
274
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

124
124
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

50
50
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

36
36
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

79
79
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

190
190
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

54
54
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41

Meer sportnieuws