'AA Gent dumpt overbodige grootverdiener bij grof huisvuil'

1088
'AA Gent dumpt overbodige grootverdiener bij grof huisvuil'

Nadat het al een drukke zomer achter de rug had sloeg AA Gent in de late uurtjes nog een stevig toe. Woensdag stelden de Buffalo's zowel Zalan Vancsa als Aimé Omgba voor. Al moet de steeds bredere kern nog wat worden uitgedund, en wordt er in de Conference League op die laatste alvast niet gerekend.

Tenslotte valt er op de Europese spelerslijst die woensdagnacht moest worden ingediend geen spoor te bekennen van de aanvallende middenvelder, die zoals geweten nog moet revalideren van een knieblessure. De voorspellingen dat hij daardoor minstens een viertal maanden aan de kant lijken dus te kloppen.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

AA Gent dumpt Hjulsager

De overige zomeraanwinsten, met behalve Vancsa ook Andri Gudjohnsen, Max Dean, Mathias Delorge, Atsuki Ito, Tiago Araujo en Hélio Varela, zijn uiteraard wél stuk voor stuk van de partij op de lange lijst. In tegenstelling tot Andrew Hjulsager, die op die manier uitdrukkelijk richting de uitgang wordt begeleid.

Afwachten of Arnar Vidarsson een oplossing vindt voor de overbodige middenvelder, die zijn laatste contractjaar ingaat in de Planet Group Arena. Zelf lijkt Hjulsager, de voorbije weken geveld door een blessure, alleszins niet gehaast om andere oorden op te zoeken. Van concrete interesse lijkt ook geen sprake.

Vidarsson zoekt oplossing

De polyvalente pion verdient naar verluidt dan ook goed zijn boterham in Gent, dat hoopt dat een exotische bestemming waar de transfermarkt nog open is een uitweg biedt. Vast staat alleszins dat Hjulsager ondanks het vertrek van onder andere Hyon-seok Hong niet in de plannen van Wouter Vrancken past.

Door de vele nieuwkomers op zowel het middenveld als de flanken heeft de coach geen plaats voor de man met het stevig afstandsschot. In totaal was Hjulsager al goed voor 11 doelpunten en 14 assists in 101 optredens voor Gent, dat hem drie jaar geleden voor bijna twee miljoen wegplukte bij KV Oostende.

Hjulsager verdient nog een kans in Gent

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

17
17
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

152
152
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

31
31
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

61
61
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

108
108
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

130
130
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

57
57
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

303
303
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

684
684
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

162
162
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

164
164
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

190
190
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

365
365
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

684
684
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

254
254
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

602
602
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws