'Anderlecht dropt bommetje: hint op verrassende vertrekker?'

door
'Anderlecht dropt bommetje: hint op verrassende vertrekker?'

Anderlecht stelde woensdag Samuel Edozie voor. Net op tijd om hem in te schrijven voor de Europese lijst, waarop Alexis Flips en Amadou Diawara naar verluidt ontbreken. Wie weet zijn zij echter niet de enigen voor wie Jesper Fredberg nog een oplossing zoekt.

Op de officiële website van de UEFA staat de Paars-Witte selectie voor de Europa League nog niet gepubliceerd, maar volgens diverse bronnen zijn Flip en Diawara dus alvast niet van de partij. Edozie daarentegen zal ongetwijfeld wél zijn kunstjes mogen vertonen op het Europese toneel.

LEES OOK: Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Dendoncker krijgt oud nummer

De kersverse aanwinst zal in het Lotto Park het rugnummer 27 dragen. Op de clubwebsite van de Brusselaars valt te zien dat Leander Dendoncker dan weer zijn oude nummer 32 terugkreeg. Nochtans behoorde dat de afgelopen jaren reeds toe aan Nilson Angulo. Een teken aan de wand?

Door de blessures van Thorgan Hazard en Francis Amuzu kreeg de winger, die voorlopig het nummer 19 kreeg, de voorbije weken geregeld zijn kans. Die wist Angulo evenwel niet te grijpen. Misschien staan Fredbreg en Brian Riemer dus open voor een exit van de 21-jarige Ecuadoraan.

Angulo richting exit?

Omwille van de dunne spoeling op de flanken zou dat enigszins een verrassing zijn, al geraakt Hazard allicht wel tijdig klaargestoomd voor de laatste wedstrijden van de League Phase. Bovendien kan Angulo, die nog tot medio 2027 vastligt, nog wat broodnodige centen in het laatje brengen.

De marktwaarde van de dribbelkont, voor wie een terugkeer naar de RSCA Futures onwaarschijnlijk lijkt, wordt alleszins op anderhalf miljoen geschat. Afwachten of een van de landen waar de transfermarkt nog open is een uitweg biedt. Of blijft Angulo toch minstens tot nieuwjaar op post?

Gelooft u nog in Angulo bij RSCA?

Meest recent

'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

52
52
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

33
33
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

33
33
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

135
135
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

478
478
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

208
208
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

96
96
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

124
124
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

124
124
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

87
87
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

182
182
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

136
136
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

114
114
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

393
393
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

788
788
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

171
171
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

171
171
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

405
405
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

25
25
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

125
125
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

155
155
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

308
308
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

136
136
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

83
83
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

107
107

Meer sportnieuws