'Anderlecht dropt bommetje: hint op verrassende vertrekker?'

door
'Anderlecht dropt bommetje: hint op verrassende vertrekker?'

Anderlecht stelde woensdag Samuel Edozie voor. Net op tijd om hem in te schrijven voor de Europese lijst, waarop Alexis Flips en Amadou Diawara naar verluidt ontbreken. Wie weet zijn zij echter niet de enigen voor wie Jesper Fredberg nog een oplossing zoekt.

Op de officiële website van de UEFA staat de Paars-Witte selectie voor de Europa League nog niet gepubliceerd, maar volgens diverse bronnen zijn Flip en Diawara dus alvast niet van de partij. Edozie daarentegen zal ongetwijfeld wél zijn kunstjes mogen vertonen op het Europese toneel.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Dendoncker krijgt oud nummer

De kersverse aanwinst zal in het Lotto Park het rugnummer 27 dragen. Op de clubwebsite van de Brusselaars valt te zien dat Leander Dendoncker dan weer zijn oude nummer 32 terugkreeg. Nochtans behoorde dat de afgelopen jaren reeds toe aan Nilson Angulo. Een teken aan de wand?

Door de blessures van Thorgan Hazard en Francis Amuzu kreeg de winger, die voorlopig het nummer 19 kreeg, de voorbije weken geregeld zijn kans. Die wist Angulo evenwel niet te grijpen. Misschien staan Fredbreg en Brian Riemer dus open voor een exit van de 21-jarige Ecuadoraan.

Angulo richting exit?

Omwille van de dunne spoeling op de flanken zou dat enigszins een verrassing zijn, al geraakt Hazard allicht wel tijdig klaargestoomd voor de laatste wedstrijden van de League Phase. Bovendien kan Angulo, die nog tot medio 2027 vastligt, nog wat broodnodige centen in het laatje brengen.

De marktwaarde van de dribbelkont, voor wie een terugkeer naar de RSCA Futures onwaarschijnlijk lijkt, wordt alleszins op anderhalf miljoen geschat. Afwachten of een van de landen waar de transfermarkt nog open is een uitweg biedt. Of blijft Angulo toch minstens tot nieuwjaar op post?

Gelooft u nog in Angulo bij RSCA?

Meest recent

Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

4
4
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

16
16
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

24
24
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

21
21
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

76
76
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

37
37
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

150
150
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

66
66
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

54
54
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

277
277
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

111
111
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

58
58
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

52
52
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

47
47
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

275
275
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

124
124
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

168
168
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

141
141
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

159
159
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

129
129
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

178
178
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

134
134
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

139
139

Meer sportnieuws