'OH Leuven vindt nog last-minute-opportuniteit'

door
'OH Leuven vindt nog last-minute-opportuniteit'

Bij het ingaan van de interlandbreak zijn er toch de nodige verrassingen te noteren in het klassement van de Jupiler Pro League. Promovendus Dender staat bijvoorbeeld tot ieders verbazing aan de leiding, terwijl ook Westerlo en OH Leuven een plaatsje in de top zes veroverd hebben.

OHL begon aan zijn seizoen met een tien op achttien en is samen met Anderlecht de enige ploeg die voorlopig ongeslagen is dit seizoen. Daarmee doet het een pak beter dan de voorbije seizoenen, waarin OHL veelal in de grijze middenmoot meedraaide. Deze zomer waren ze echter zeer actief op de transfermarkt.

LEES OOK: Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

OHL strikt nog transfervrije verdediger

Vlak voor het verstrijken van de deadline willen ze aan Den Dreef nu nog een slag slaan. Sacha Tavolieri meldt dat ze op het punt staan om nog een verdediger aan te trekken. Er zouden vergevorderde onderhandelingen lopen met Hasan Kuruçay over een tweejarig contract.

Kuruçay is een 27-jarige centrale verdediger die in Denemarken geboren werd, maar de Turkse nationale jeugdelftallen vertegenwoordigde. Hij bracht zijn carrière vooral door in de Noorse competitie en was het laatste anderhalf jaar aan de slag in de Duitse 2. Bundesliga bij Eintracht Braunschweig.

Vervanger van Pletinckx

Daar kwam hij vorig seizoen nog 27 keer in actie, waarbij hij vier keer scoorde en twee assists gaf. Hij tekende deze zomer echter geen nieuw contract en kan daardoor als vrije speler nog op zoek naar een nieuwe club.

Bij OHL zal Kuruçay wellicht de afwezigheid moeten opvangen van Ewoud Pletinckx, die lange tijd out is. Daardoor hield Oscar Garcia met Ricca, Tsoungui en Ominami nog maar drie centrale verdedigers over.

Goede transfer van OHL?

Meest recent

'Club Brugge en Anderlecht vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

20
20
Overmars voelt de druk: Antwerp gaat all-in

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

38
38
KRC Genk maakt indruk: dromen zoals negen jaar geleden?

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

31
31
‘Anderlecht stuurt Mourinho wandelen tot na het WK 2026’

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

61
61
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

358
358
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

56
56
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

35
35
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

107
107
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

392
392
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

193
193
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

458
458
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

169
169
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

218
218
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

38
38
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

52
52
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

652
652
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

795
795
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

138
138
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

311
311
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

390
390
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

468
468
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

414
414
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

411
411
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

640
640
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

414
414

Meer sportnieuws