'OH Leuven vindt nog last-minute-opportuniteit'

door
'OH Leuven vindt nog last-minute-opportuniteit'

Bij het ingaan van de interlandbreak zijn er toch de nodige verrassingen te noteren in het klassement van de Jupiler Pro League. Promovendus Dender staat bijvoorbeeld tot ieders verbazing aan de leiding, terwijl ook Westerlo en OH Leuven een plaatsje in de top zes veroverd hebben.

OHL begon aan zijn seizoen met een tien op achttien en is samen met Anderlecht de enige ploeg die voorlopig ongeslagen is dit seizoen. Daarmee doet het een pak beter dan de voorbije seizoenen, waarin OHL veelal in de grijze middenmoot meedraaide. Deze zomer waren ze echter zeer actief op de transfermarkt.

LEES OOK: Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OHL strikt nog transfervrije verdediger

Vlak voor het verstrijken van de deadline willen ze aan Den Dreef nu nog een slag slaan. Sacha Tavolieri meldt dat ze op het punt staan om nog een verdediger aan te trekken. Er zouden vergevorderde onderhandelingen lopen met Hasan Kuruçay over een tweejarig contract.

Kuruçay is een 27-jarige centrale verdediger die in Denemarken geboren werd, maar de Turkse nationale jeugdelftallen vertegenwoordigde. Hij bracht zijn carrière vooral door in de Noorse competitie en was het laatste anderhalf jaar aan de slag in de Duitse 2. Bundesliga bij Eintracht Braunschweig.

Vervanger van Pletinckx

Daar kwam hij vorig seizoen nog 27 keer in actie, waarbij hij vier keer scoorde en twee assists gaf. Hij tekende deze zomer echter geen nieuw contract en kan daardoor als vrije speler nog op zoek naar een nieuwe club.

Bij OHL zal Kuruçay wellicht de afwezigheid moeten opvangen van Ewoud Pletinckx, die lange tijd out is. Daardoor hield Oscar Garcia met Ricca, Tsoungui en Ominami nog maar drie centrale verdedigers over.

Goede transfer van OHL?

Meest recent

'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

7
7
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

35
35
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

97
97
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

21
21
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

60
60
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

91
91
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

117
117
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

107
107
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

77
77
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

424
424
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

271
271
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

82
82
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

780
780
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

125
125
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

157
157
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

310
310
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

179
179
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

76
76
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

856
856
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

371
371
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

358
358
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

76
76
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

136
136

Meer sportnieuws