'OH Leuven vindt nog last-minute-opportuniteit'

door
'OH Leuven vindt nog last-minute-opportuniteit'

Bij het ingaan van de interlandbreak zijn er toch de nodige verrassingen te noteren in het klassement van de Jupiler Pro League. Promovendus Dender staat bijvoorbeeld tot ieders verbazing aan de leiding, terwijl ook Westerlo en OH Leuven een plaatsje in de top zes veroverd hebben.

OHL begon aan zijn seizoen met een tien op achttien en is samen met Anderlecht de enige ploeg die voorlopig ongeslagen is dit seizoen. Daarmee doet het een pak beter dan de voorbije seizoenen, waarin OHL veelal in de grijze middenmoot meedraaide. Deze zomer waren ze echter zeer actief op de transfermarkt.

LEES OOK: Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OHL strikt nog transfervrije verdediger

Vlak voor het verstrijken van de deadline willen ze aan Den Dreef nu nog een slag slaan. Sacha Tavolieri meldt dat ze op het punt staan om nog een verdediger aan te trekken. Er zouden vergevorderde onderhandelingen lopen met Hasan Kuruçay over een tweejarig contract.

Kuruçay is een 27-jarige centrale verdediger die in Denemarken geboren werd, maar de Turkse nationale jeugdelftallen vertegenwoordigde. Hij bracht zijn carrière vooral door in de Noorse competitie en was het laatste anderhalf jaar aan de slag in de Duitse 2. Bundesliga bij Eintracht Braunschweig.

Vervanger van Pletinckx

Daar kwam hij vorig seizoen nog 27 keer in actie, waarbij hij vier keer scoorde en twee assists gaf. Hij tekende deze zomer echter geen nieuw contract en kan daardoor als vrije speler nog op zoek naar een nieuwe club.

Bij OHL zal Kuruçay wellicht de afwezigheid moeten opvangen van Ewoud Pletinckx, die lange tijd out is. Daardoor hield Oscar Garcia met Ricca, Tsoungui en Ominami nog maar drie centrale verdedigers over.

Goede transfer van OHL?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

34
34
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

78
78
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

60
60
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

166
166
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

216
216
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

63
63
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

323
323
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

119
119
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

773
773
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

163
163
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

683
683
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

71
71
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

186
186
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

232
232
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

591
591
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

571
571
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

177
177
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

151
151

Meer sportnieuws