'OH Leuven vindt nog last-minute-opportuniteit'

door
'OH Leuven vindt nog last-minute-opportuniteit'

Bij het ingaan van de interlandbreak zijn er toch de nodige verrassingen te noteren in het klassement van de Jupiler Pro League. Promovendus Dender staat bijvoorbeeld tot ieders verbazing aan de leiding, terwijl ook Westerlo en OH Leuven een plaatsje in de top zes veroverd hebben.

OHL begon aan zijn seizoen met een tien op achttien en is samen met Anderlecht de enige ploeg die voorlopig ongeslagen is dit seizoen. Daarmee doet het een pak beter dan de voorbije seizoenen, waarin OHL veelal in de grijze middenmoot meedraaide. Deze zomer waren ze echter zeer actief op de transfermarkt.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

OHL strikt nog transfervrije verdediger

Vlak voor het verstrijken van de deadline willen ze aan Den Dreef nu nog een slag slaan. Sacha Tavolieri meldt dat ze op het punt staan om nog een verdediger aan te trekken. Er zouden vergevorderde onderhandelingen lopen met Hasan Kuruçay over een tweejarig contract.

Kuruçay is een 27-jarige centrale verdediger die in Denemarken geboren werd, maar de Turkse nationale jeugdelftallen vertegenwoordigde. Hij bracht zijn carrière vooral door in de Noorse competitie en was het laatste anderhalf jaar aan de slag in de Duitse 2. Bundesliga bij Eintracht Braunschweig.

Vervanger van Pletinckx

Daar kwam hij vorig seizoen nog 27 keer in actie, waarbij hij vier keer scoorde en twee assists gaf. Hij tekende deze zomer echter geen nieuw contract en kan daardoor als vrije speler nog op zoek naar een nieuwe club.

Bij OHL zal Kuruçay wellicht de afwezigheid moeten opvangen van Ewoud Pletinckx, die lange tijd out is. Daardoor hield Oscar Garcia met Ricca, Tsoungui en Ominami nog maar drie centrale verdedigers over.

Goede transfer van OHL?

Meest recent

Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

20
20
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

23
23
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

90
90
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

104
104
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

94
94
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

49
49
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

538
538
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

343
343
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

21
21
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

66
66
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

82
82
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

488
488
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

388
388
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

145
145
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

44
44
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

104
104
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

109
109
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

384
384
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

281
281
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

380
380
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

491
491
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

53
53
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

313
313
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

351
351

Meer sportnieuws