STVV stelt opvolger Lattanzio al voor

82
STVV stelt opvolger Lattanzio al voor

Bij het ingaan van de interlandbreak is ook het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro League al een feit. Enkele dagen geleden liet STVV weten dat het alweer afscheid genomen heeft van Christian Lattanzio, die nochtans pas in de zomer aangesteld werd.

De Italiaan betaalt het gelag voor de gemiste competitiestart en moet na een dikke twee maanden alweer opkrassen. STVV heeft na zes speeldagen nog altijd geen wedstrijd gewonnen en is met een drie op achttien weggezakt naar de voorlaatste plaats. De erfenis van het vertrek van Thorsten Fink en vele sterkhouders bleek te zwaar om dragen.

LEES OOK: 'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV en Mazzu zijn helemaal rond

STVV heeft echter niet lang gewacht om een opvolger aan te stellen. Nog voor het ontslag van Lattanzio geofficialiseerd was, zoemde al de naam van Felice Mazzu rond op Stayen. De ex-trainer van Union en Anderlecht heeft zijn terugkeer in de Jupiler Pro League nu ook helemaal beet.

Sacha Tavolieri weet dat Mazzu en STVV vorig weekend al een princiepsakkoord bereikt hadden en dat dinsdagavond ook de laatste details geregeld zijn. Na een laatste gesprek met technisch directeur André Pinto en CEO Takayuki Tateishi zou hij ook al zijn handtekening gezet hebben onder een contract.

Mazzu na zes maanden terug in JPL

Voor Mazzu betekent het een terugkeer op de Belgische velden na een kleine zes maanden afwezigheid. Hij werd in maart immers ontslagen bij Charleroi, vlak na het einde van de reguliere competitie. Hij was er immers niet in geslaagd om de Carolo's uit de Relegation Play-Off te houden.

Nu wacht hem met STVV wellicht opnieuw een helse strijd om diezelfde play-off te ontlopen. De Kanaries zagen vrijwel al hun smaakmakers van vorig seizoen vertrekken en hun vervangers blijken vooralsnog niet van hetzelfde niveau te zijn. Wel wist het enkele dagen geleden met Louis Patris nog een bekende naam weg te halen bij Anderlecht.

Zal Mazzu STVV in de JPL kunnen houden?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

34
34
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

39
39
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

191
191
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

101
101
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

74
74
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

67
67
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

210
210
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

124
124
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

244
244
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

180
180
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

161
161
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

153
153
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

114
114
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

207
207
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

271
271
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

94
94
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

128
128
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

104
104
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

90
90
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

244
244
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

134
134
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

118
118

Meer sportnieuws