STVV stelt opvolger Lattanzio al voor

82
STVV stelt opvolger Lattanzio al voor

Bij het ingaan van de interlandbreak is ook het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro League al een feit. Enkele dagen geleden liet STVV weten dat het alweer afscheid genomen heeft van Christian Lattanzio, die nochtans pas in de zomer aangesteld werd.

De Italiaan betaalt het gelag voor de gemiste competitiestart en moet na een dikke twee maanden alweer opkrassen. STVV heeft na zes speeldagen nog altijd geen wedstrijd gewonnen en is met een drie op achttien weggezakt naar de voorlaatste plaats. De erfenis van het vertrek van Thorsten Fink en vele sterkhouders bleek te zwaar om dragen.

LEES OOK: Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV en Mazzu zijn helemaal rond

STVV heeft echter niet lang gewacht om een opvolger aan te stellen. Nog voor het ontslag van Lattanzio geofficialiseerd was, zoemde al de naam van Felice Mazzu rond op Stayen. De ex-trainer van Union en Anderlecht heeft zijn terugkeer in de Jupiler Pro League nu ook helemaal beet.

Sacha Tavolieri weet dat Mazzu en STVV vorig weekend al een princiepsakkoord bereikt hadden en dat dinsdagavond ook de laatste details geregeld zijn. Na een laatste gesprek met technisch directeur André Pinto en CEO Takayuki Tateishi zou hij ook al zijn handtekening gezet hebben onder een contract.

Mazzu na zes maanden terug in JPL

Voor Mazzu betekent het een terugkeer op de Belgische velden na een kleine zes maanden afwezigheid. Hij werd in maart immers ontslagen bij Charleroi, vlak na het einde van de reguliere competitie. Hij was er immers niet in geslaagd om de Carolo's uit de Relegation Play-Off te houden.

Nu wacht hem met STVV wellicht opnieuw een helse strijd om diezelfde play-off te ontlopen. De Kanaries zagen vrijwel al hun smaakmakers van vorig seizoen vertrekken en hun vervangers blijken vooralsnog niet van hetzelfde niveau te zijn. Wel wist het enkele dagen geleden met Louis Patris nog een bekende naam weg te halen bij Anderlecht.

Zal Mazzu STVV in de JPL kunnen houden?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

31
31
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

15
15
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

15
15
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

39
39
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

153
153
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

40
40
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

96
96
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

55
55
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

187
187
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

177
177
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

928
928
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

163
163
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

913
913
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

301
301
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws