STVV stelt opvolger Lattanzio al voor

82
STVV stelt opvolger Lattanzio al voor

Bij het ingaan van de interlandbreak is ook het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro League al een feit. Enkele dagen geleden liet STVV weten dat het alweer afscheid genomen heeft van Christian Lattanzio, die nochtans pas in de zomer aangesteld werd.

De Italiaan betaalt het gelag voor de gemiste competitiestart en moet na een dikke twee maanden alweer opkrassen. STVV heeft na zes speeldagen nog altijd geen wedstrijd gewonnen en is met een drie op achttien weggezakt naar de voorlaatste plaats. De erfenis van het vertrek van Thorsten Fink en vele sterkhouders bleek te zwaar om dragen.

LEES OOK: 'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

STVV en Mazzu zijn helemaal rond

STVV heeft echter niet lang gewacht om een opvolger aan te stellen. Nog voor het ontslag van Lattanzio geofficialiseerd was, zoemde al de naam van Felice Mazzu rond op Stayen. De ex-trainer van Union en Anderlecht heeft zijn terugkeer in de Jupiler Pro League nu ook helemaal beet.

Sacha Tavolieri weet dat Mazzu en STVV vorig weekend al een princiepsakkoord bereikt hadden en dat dinsdagavond ook de laatste details geregeld zijn. Na een laatste gesprek met technisch directeur André Pinto en CEO Takayuki Tateishi zou hij ook al zijn handtekening gezet hebben onder een contract.

Mazzu na zes maanden terug in JPL

Voor Mazzu betekent het een terugkeer op de Belgische velden na een kleine zes maanden afwezigheid. Hij werd in maart immers ontslagen bij Charleroi, vlak na het einde van de reguliere competitie. Hij was er immers niet in geslaagd om de Carolo's uit de Relegation Play-Off te houden.

Nu wacht hem met STVV wellicht opnieuw een helse strijd om diezelfde play-off te ontlopen. De Kanaries zagen vrijwel al hun smaakmakers van vorig seizoen vertrekken en hun vervangers blijken vooralsnog niet van hetzelfde niveau te zijn. Wel wist het enkele dagen geleden met Louis Patris nog een bekende naam weg te halen bij Anderlecht.

Zal Mazzu STVV in de JPL kunnen houden?

Meest recent

‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

0
0
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

0
0
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

31
31
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

35
35
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

119
119
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

43
43
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

136
136
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

225
225
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

37
37
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

284
284
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

235
235
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

104
104
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

166
166
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

23
23
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

69
69
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

43
43
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

111
111
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

99
99
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

36
36
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

30
30
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

502
502
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19

Meer sportnieuws