Fredberg niét klaar: transfers op til bij Anderlecht

door
Fredberg niét klaar: transfers op til bij Anderlecht

CEO Sports Jesper Fredberg haalde zes nieuwe spelers naar RSC Anderlecht. De Brusselaars gaan daar niets meer doen, tenzij er nog een héél grote verrassing zou komen. Dat verwacht echter niemand. Aan uitgaande zijde moet er wel nog wat bewegen.

LEES OOK: Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Diawara en Flips moéten weg

Anderlecht schreef Alexis Flips en Amadou Diawara volgens Het Nieuwsblad niet in op de Europese lijst. Voor Flips zoekt Paars-Wit een oplossing. De Fransman begon vorig jaar goed in zijn eerste matchen, maar deemsterde al snel weg.

Nadien werd hij een half seizoen uitgeleend aan Ankaraguçu, maar ook in Turkije bakte hij er niks van. Flips kreeg een nieuwe kans in de voorbereiding, maar indruk maken deed hij allerminst. Gaat de creatieve middenvelder mogelijk nog een uitdaging vinden in de Jupiler Pro League

Wat met Kana?

Dan is er ook nog Amadou Diawara. De centrale middenvelder viel zwaar door de mand in Brussel, maar kreeg van de vorige sportieve cel wel een zeer zwaar contract. Dat geeft hij uiteraard niet zomaar op. De speler hoopte op Italië, maar daar kwam niets. Griekenland was wel een optie, maar Diawara weigerde. Gaat Fredberg hem nog kunnen lozen? Flips en Diawara dumpen zou goed zijn voor de loonmassa in het Lotto Park.

Dan is er nog Marco Kana. De middenvelder kreeg ook een nieuwe kans van Riemer en toonde zich wel. Hij werd bij de selectie gehaald voor de uitmatch tegen Dinamo Minsk. Kana is echter enorm blessuregevoelig de afgelopen jaren. Ook nu raakte hij weer geblesseerd. Gaat Anderlecht hem de komende dagen nog van de hand doen, of krijgt hij een kans om zich te bewijzen dit seizoen? De plaatsjes zijn wel énorm duur op het middenveld.

Wat moet RSCA doen met Kana?

Meest recent

Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

9
9
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

146
146
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

71
71
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

18
18
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

52
52
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

44
44
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

44
44
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

43
43
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

57
57
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

164
164
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

275
275
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

130
130
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

203
203
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

357
357
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

45
45
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

102
102
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

74
74
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

175
175
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

43
43
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

326
326
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

422
422
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

148
148
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

207
207
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

445
445

Meer sportnieuws