Fredberg niét klaar: transfers op til bij Anderlecht

2060 stemmen
Fredberg niét klaar: transfers op til bij Anderlecht

CEO Sports Jesper Fredberg haalde zes nieuwe spelers naar RSC Anderlecht. De Brusselaars gaan daar niets meer doen, tenzij er nog een héél grote verrassing zou komen. Dat verwacht echter niemand. Aan uitgaande zijde moet er wel nog wat bewegen.

LEES OOK: 'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

Diawara en Flips moéten weg

Anderlecht schreef Alexis Flips en Amadou Diawara volgens Het Nieuwsblad niet in op de Europese lijst. Voor Flips zoekt Paars-Wit een oplossing. De Fransman begon vorig jaar goed in zijn eerste matchen, maar deemsterde al snel weg.

Nadien werd hij een half seizoen uitgeleend aan Ankaraguçu, maar ook in Turkije bakte hij er niks van. Flips kreeg een nieuwe kans in de voorbereiding, maar indruk maken deed hij allerminst. Gaat de creatieve middenvelder mogelijk nog een uitdaging vinden in de Jupiler Pro League

Wat met Kana?

Dan is er ook nog Amadou Diawara. De centrale middenvelder viel zwaar door de mand in Brussel, maar kreeg van de vorige sportieve cel wel een zeer zwaar contract. Dat geeft hij uiteraard niet zomaar op. De speler hoopte op Italië, maar daar kwam niets. Griekenland was wel een optie, maar Diawara weigerde. Gaat Fredberg hem nog kunnen lozen? Flips en Diawara dumpen zou goed zijn voor de loonmassa in het Lotto Park.

Dan is er nog Marco Kana. De middenvelder kreeg ook een nieuwe kans van Riemer en toonde zich wel. Hij werd bij de selectie gehaald voor de uitmatch tegen Dinamo Minsk. Kana is echter enorm blessuregevoelig de afgelopen jaren. Ook nu raakte hij weer geblesseerd. Gaat Anderlecht hem de komende dagen nog van de hand doen, of krijgt hij een kans om zich te bewijzen dit seizoen? De plaatsjes zijn wel énorm duur op het middenveld.

Wat moet RSCA doen met Kana?

Meest recent

'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

75
75
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

15
15
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

32
32
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

244
244
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

124
124
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

105
105
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

348
348
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

175
175
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

201
201
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

373
373
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

661
661
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

312
312
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3513
3513
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

65
65
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

81
81
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

60
60
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

212
212
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

71
71
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

233
233
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

207
207
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39

Meer sportnieuws