Fredberg niét klaar: transfers op til bij Anderlecht

door stemmen
Fredberg niét klaar: transfers op til bij Anderlecht

CEO Sports Jesper Fredberg haalde zes nieuwe spelers naar RSC Anderlecht. De Brusselaars gaan daar niets meer doen, tenzij er nog een héél grote verrassing zou komen. Dat verwacht echter niemand. Aan uitgaande zijde moet er wel nog wat bewegen.

LEES OOK: 'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Diawara en Flips moéten weg

Anderlecht schreef Alexis Flips en Amadou Diawara volgens Het Nieuwsblad niet in op de Europese lijst. Voor Flips zoekt Paars-Wit een oplossing. De Fransman begon vorig jaar goed in zijn eerste matchen, maar deemsterde al snel weg.

Nadien werd hij een half seizoen uitgeleend aan Ankaraguçu, maar ook in Turkije bakte hij er niks van. Flips kreeg een nieuwe kans in de voorbereiding, maar indruk maken deed hij allerminst. Gaat de creatieve middenvelder mogelijk nog een uitdaging vinden in de Jupiler Pro League

Wat met Kana?

Dan is er ook nog Amadou Diawara. De centrale middenvelder viel zwaar door de mand in Brussel, maar kreeg van de vorige sportieve cel wel een zeer zwaar contract. Dat geeft hij uiteraard niet zomaar op. De speler hoopte op Italië, maar daar kwam niets. Griekenland was wel een optie, maar Diawara weigerde. Gaat Fredberg hem nog kunnen lozen? Flips en Diawara dumpen zou goed zijn voor de loonmassa in het Lotto Park.

Dan is er nog Marco Kana. De middenvelder kreeg ook een nieuwe kans van Riemer en toonde zich wel. Hij werd bij de selectie gehaald voor de uitmatch tegen Dinamo Minsk. Kana is echter enorm blessuregevoelig de afgelopen jaren. Ook nu raakte hij weer geblesseerd. Gaat Anderlecht hem de komende dagen nog van de hand doen, of krijgt hij een kans om zich te bewijzen dit seizoen? De plaatsjes zijn wel énorm duur op het middenveld.

Wat moet RSCA doen met Kana?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

335
335
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

20
20
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

39
39
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

96
96
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

127
127
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

101
101
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

190
190
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

205
205
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

155
155
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

135
135
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

510
510
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

729
729
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

412
412
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

217
217
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

128
128
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

420
420
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

103
103
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

309
309
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

282
282
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

435
435
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

444
444

Meer sportnieuws