Fredberg niét klaar: transfers op til bij Anderlecht

door
Fredberg niét klaar: transfers op til bij Anderlecht

CEO Sports Jesper Fredberg haalde zes nieuwe spelers naar RSC Anderlecht. De Brusselaars gaan daar niets meer doen, tenzij er nog een héél grote verrassing zou komen. Dat verwacht echter niemand. Aan uitgaande zijde moet er wel nog wat bewegen.

LEES OOK: 'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

Diawara en Flips moéten weg

Anderlecht schreef Alexis Flips en Amadou Diawara volgens Het Nieuwsblad niet in op de Europese lijst. Voor Flips zoekt Paars-Wit een oplossing. De Fransman begon vorig jaar goed in zijn eerste matchen, maar deemsterde al snel weg.

Nadien werd hij een half seizoen uitgeleend aan Ankaraguçu, maar ook in Turkije bakte hij er niks van. Flips kreeg een nieuwe kans in de voorbereiding, maar indruk maken deed hij allerminst. Gaat de creatieve middenvelder mogelijk nog een uitdaging vinden in de Jupiler Pro League

Wat met Kana?

Dan is er ook nog Amadou Diawara. De centrale middenvelder viel zwaar door de mand in Brussel, maar kreeg van de vorige sportieve cel wel een zeer zwaar contract. Dat geeft hij uiteraard niet zomaar op. De speler hoopte op Italië, maar daar kwam niets. Griekenland was wel een optie, maar Diawara weigerde. Gaat Fredberg hem nog kunnen lozen? Flips en Diawara dumpen zou goed zijn voor de loonmassa in het Lotto Park.

Dan is er nog Marco Kana. De middenvelder kreeg ook een nieuwe kans van Riemer en toonde zich wel. Hij werd bij de selectie gehaald voor de uitmatch tegen Dinamo Minsk. Kana is echter enorm blessuregevoelig de afgelopen jaren. Ook nu raakte hij weer geblesseerd. Gaat Anderlecht hem de komende dagen nog van de hand doen, of krijgt hij een kans om zich te bewijzen dit seizoen? De plaatsjes zijn wel énorm duur op het middenveld.

Wat moet RSCA doen met Kana?

Meest recent

UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

1
1
Antwerp tóch genekt door arbitrage? "Als we dat toelaten ..."

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

7
7
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

114
114
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

61
61
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

338
338
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

260
260
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

73
73
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

254
254
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

461
461
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

74
74
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

59
59
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

39
39
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

334
334
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

506
506
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

256
256
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

85
85
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

73
73
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

432
432
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

209
209
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

308
308
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

198
198
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

138
138
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

197
197
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

110
110
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

234
234

Meer sportnieuws