Fredberg niét klaar: transfers op til bij Anderlecht

door
Fredberg niét klaar: transfers op til bij Anderlecht

CEO Sports Jesper Fredberg haalde zes nieuwe spelers naar RSC Anderlecht. De Brusselaars gaan daar niets meer doen, tenzij er nog een héél grote verrassing zou komen. Dat verwacht echter niemand. Aan uitgaande zijde moet er wel nog wat bewegen.

LEES OOK: Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

Diawara en Flips moéten weg

Anderlecht schreef Alexis Flips en Amadou Diawara volgens Het Nieuwsblad niet in op de Europese lijst. Voor Flips zoekt Paars-Wit een oplossing. De Fransman begon vorig jaar goed in zijn eerste matchen, maar deemsterde al snel weg.

Nadien werd hij een half seizoen uitgeleend aan Ankaraguçu, maar ook in Turkije bakte hij er niks van. Flips kreeg een nieuwe kans in de voorbereiding, maar indruk maken deed hij allerminst. Gaat de creatieve middenvelder mogelijk nog een uitdaging vinden in de Jupiler Pro League

Wat met Kana?

Dan is er ook nog Amadou Diawara. De centrale middenvelder viel zwaar door de mand in Brussel, maar kreeg van de vorige sportieve cel wel een zeer zwaar contract. Dat geeft hij uiteraard niet zomaar op. De speler hoopte op Italië, maar daar kwam niets. Griekenland was wel een optie, maar Diawara weigerde. Gaat Fredberg hem nog kunnen lozen? Flips en Diawara dumpen zou goed zijn voor de loonmassa in het Lotto Park.

Dan is er nog Marco Kana. De middenvelder kreeg ook een nieuwe kans van Riemer en toonde zich wel. Hij werd bij de selectie gehaald voor de uitmatch tegen Dinamo Minsk. Kana is echter enorm blessuregevoelig de afgelopen jaren. Ook nu raakte hij weer geblesseerd. Gaat Anderlecht hem de komende dagen nog van de hand doen, of krijgt hij een kans om zich te bewijzen dit seizoen? De plaatsjes zijn wel énorm duur op het middenveld.

Wat moet RSCA doen met Kana?

Meest recent

Duranville maakt het te bont: coach grijpt genadeloos in

In de Duitse Bundesliga slaagde Borussia Dortmund er zondagavond niet in om over RB Leipzig naar de ...

0
0
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

128
128
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

106
106
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

270
270
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

391
391
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

218
218
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

243
243
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

286
286
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

95
95
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

104
104
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

64
64
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

340
340
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

198
198
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

454
454
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

40
40
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

489
489
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

223
223
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

384
384
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

135
135
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

242
242
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

144
144
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

188
188
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

197
197
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

757
757

Meer sportnieuws