CL-selectie Club Brugge: één grote naam krijgt slecht nieuws

door
CL-selectie Club Brugge: één grote naam krijgt slecht nieuws

Het echte werk in de Europese bekers staat stilaan voor de deur. Vorige week werd er al geloot voor de league phases van de verschillende competities, terwijl deze week de clubs ook hun spelerslijsten voor de eerste seizoenshelft moeten indienen. Die voor de Champions League werden woensdag door de UEFA al bekend gemaakt.

LEES OOK: 'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club passeert Boyata voor Champions League

In het kampioenenbal krijgen we met Club Brugge dit seizoen één Belgische vertegenwoordiger. Blauw-Zwart was als landskampioen rechtstreeks geplaatst voor de league phase en zal het daarin opnemen tegen achtereenvolgens Borussia Dortmund, Sturm Graz, AC Milan, Aston Villa, Celtic, Sporting CP, Juventus en Manchester City.

In hun selectie zorgt Nicky Hayen toch voor enkele verrassingen. Zo is er één grote naam die al zeker een kruis mag maken over speelminuten in de Champions League. Dedryck Boyata werd immers niet ingeschreven. Het is al langer bekend dat Club af wil van de 33-jarige ex-Rode Duivel, die nog maar eens een signaal krijgt dat er niet op hem gerekend wordt.

Jonkies mogen wel dromen van kans

Er zijn nog verschillende spelers uit de A-kern die niet op de spelerslijst prijken. Het gaat om Joel Ordoñez, Bjorn Meijer, Joaquin Seys, Jorne Spileers, Kyriani Sabbe, Chemsdine Talbi en Romeo Vermant. Zij kunnen echter ingeschreven worden op de zogenoemde B-lijst voor spelers jonger dan 21 jaar die al minstens twee jaar voor de club spelen. Die lijst kan ook aangepast worden tot 24 uur voor elke wedstrijd.

Hayen verkiest om zo plaats vrij te maken voor enkele spelers uit Club NXT die niet in aanmerking komen voor die B-lijst. In totaal heeft Club voorlopig 23 spelers ingeschreven voor de Champions League.

De A-lijst van Club Brugge voor de Champions League

Dani van den Heuvel, Simon Mignolet, Nordin Jackers, Zaid Romero, Hugo Siquet, Brandon Mechele, Bi Abdoul Kader Yameogo, Amine Et-Taïbi, Siebe Wylin, Hugo Vetlesen, Raphael Onyedika, Hans Vanaken, Casper Nielsen, Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Alejandro Granados, Andreas Skov Olsen, Christos Tzolis, Ferran Jutgla, Gustaf Nilsson, Michal Skoras, Shandre Campbell, Benjamin Faraas

Kan Club Brugge met deze selectie de league phase overleven?

Meest recent

AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

6
6
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

8
8
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

77
77
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

31
31
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

43
43
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

96
96
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

35
35
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

500
500
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

295
295
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

39
39
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

312
312
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

123
123
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

355
355
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

109
109
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

166
166
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

69
69
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

261
261
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

211
211
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

179
179
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

776
776
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

350
350
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

376
376
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

937
937
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

703
703
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

448
448

Meer sportnieuws