CL-selectie Club Brugge: één grote naam krijgt slecht nieuws

door
CL-selectie Club Brugge: één grote naam krijgt slecht nieuws

Het echte werk in de Europese bekers staat stilaan voor de deur. Vorige week werd er al geloot voor de league phases van de verschillende competities, terwijl deze week de clubs ook hun spelerslijsten voor de eerste seizoenshelft moeten indienen. Die voor de Champions League werden woensdag door de UEFA al bekend gemaakt.

LEES OOK: Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Club passeert Boyata voor Champions League

In het kampioenenbal krijgen we met Club Brugge dit seizoen één Belgische vertegenwoordiger. Blauw-Zwart was als landskampioen rechtstreeks geplaatst voor de league phase en zal het daarin opnemen tegen achtereenvolgens Borussia Dortmund, Sturm Graz, AC Milan, Aston Villa, Celtic, Sporting CP, Juventus en Manchester City.

In hun selectie zorgt Nicky Hayen toch voor enkele verrassingen. Zo is er één grote naam die al zeker een kruis mag maken over speelminuten in de Champions League. Dedryck Boyata werd immers niet ingeschreven. Het is al langer bekend dat Club af wil van de 33-jarige ex-Rode Duivel, die nog maar eens een signaal krijgt dat er niet op hem gerekend wordt.

Jonkies mogen wel dromen van kans

Er zijn nog verschillende spelers uit de A-kern die niet op de spelerslijst prijken. Het gaat om Joel Ordoñez, Bjorn Meijer, Joaquin Seys, Jorne Spileers, Kyriani Sabbe, Chemsdine Talbi en Romeo Vermant. Zij kunnen echter ingeschreven worden op de zogenoemde B-lijst voor spelers jonger dan 21 jaar die al minstens twee jaar voor de club spelen. Die lijst kan ook aangepast worden tot 24 uur voor elke wedstrijd.

Hayen verkiest om zo plaats vrij te maken voor enkele spelers uit Club NXT die niet in aanmerking komen voor die B-lijst. In totaal heeft Club voorlopig 23 spelers ingeschreven voor de Champions League.

De A-lijst van Club Brugge voor de Champions League

Dani van den Heuvel, Simon Mignolet, Nordin Jackers, Zaid Romero, Hugo Siquet, Brandon Mechele, Bi Abdoul Kader Yameogo, Amine Et-Taïbi, Siebe Wylin, Hugo Vetlesen, Raphael Onyedika, Hans Vanaken, Casper Nielsen, Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Alejandro Granados, Andreas Skov Olsen, Christos Tzolis, Ferran Jutgla, Gustaf Nilsson, Michal Skoras, Shandre Campbell, Benjamin Faraas

Kan Club Brugge met deze selectie de league phase overleven?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

28
28
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

7
7
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

81
81
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

33
33
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

68
68
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

28
28
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

125
125
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

310
310
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

50
50
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

32
32
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

34
34
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

45
45
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

37
37
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

640
640
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

157
157
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

142
142
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

144
144
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

108
108
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

112
112
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

200
200
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

56
56
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

12
12
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

106
106
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

105
105

Meer sportnieuws