CL-selectie Club Brugge: één grote naam krijgt slecht nieuws

1546
CL-selectie Club Brugge: één grote naam krijgt slecht nieuws

Het echte werk in de Europese bekers staat stilaan voor de deur. Vorige week werd er al geloot voor de league phases van de verschillende competities, terwijl deze week de clubs ook hun spelerslijsten voor de eerste seizoenshelft moeten indienen. Die voor de Champions League werden woensdag door de UEFA al bekend gemaakt.

LEES OOK: Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club passeert Boyata voor Champions League

In het kampioenenbal krijgen we met Club Brugge dit seizoen één Belgische vertegenwoordiger. Blauw-Zwart was als landskampioen rechtstreeks geplaatst voor de league phase en zal het daarin opnemen tegen achtereenvolgens Borussia Dortmund, Sturm Graz, AC Milan, Aston Villa, Celtic, Sporting CP, Juventus en Manchester City.

In hun selectie zorgt Nicky Hayen toch voor enkele verrassingen. Zo is er één grote naam die al zeker een kruis mag maken over speelminuten in de Champions League. Dedryck Boyata werd immers niet ingeschreven. Het is al langer bekend dat Club af wil van de 33-jarige ex-Rode Duivel, die nog maar eens een signaal krijgt dat er niet op hem gerekend wordt.

Jonkies mogen wel dromen van kans

Er zijn nog verschillende spelers uit de A-kern die niet op de spelerslijst prijken. Het gaat om Joel Ordoñez, Bjorn Meijer, Joaquin Seys, Jorne Spileers, Kyriani Sabbe, Chemsdine Talbi en Romeo Vermant. Zij kunnen echter ingeschreven worden op de zogenoemde B-lijst voor spelers jonger dan 21 jaar die al minstens twee jaar voor de club spelen. Die lijst kan ook aangepast worden tot 24 uur voor elke wedstrijd.

Hayen verkiest om zo plaats vrij te maken voor enkele spelers uit Club NXT die niet in aanmerking komen voor die B-lijst. In totaal heeft Club voorlopig 23 spelers ingeschreven voor de Champions League.

De A-lijst van Club Brugge voor de Champions League

Dani van den Heuvel, Simon Mignolet, Nordin Jackers, Zaid Romero, Hugo Siquet, Brandon Mechele, Bi Abdoul Kader Yameogo, Amine Et-Taïbi, Siebe Wylin, Hugo Vetlesen, Raphael Onyedika, Hans Vanaken, Casper Nielsen, Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Alejandro Granados, Andreas Skov Olsen, Christos Tzolis, Ferran Jutgla, Gustaf Nilsson, Michal Skoras, Shandre Campbell, Benjamin Faraas

Kan Club Brugge met deze selectie de league phase overleven?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

8
8
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

11
11
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

22
22
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

14
14
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

74
74
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

65
65
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

38
38
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

44
44
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

20
20
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

13
13
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

188
188
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

59
59
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

112
112
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

86
86
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

99
99
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

88
88
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

320
320
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

62
62
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

335
335
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

186
186
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

117
117
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws