CL-selectie Club Brugge: één grote naam krijgt slecht nieuws

1546 stemmen
CL-selectie Club Brugge: één grote naam krijgt slecht nieuws

Het echte werk in de Europese bekers staat stilaan voor de deur. Vorige week werd er al geloot voor de league phases van de verschillende competities, terwijl deze week de clubs ook hun spelerslijsten voor de eerste seizoenshelft moeten indienen. Die voor de Champions League werden woensdag door de UEFA al bekend gemaakt.

LEES OOK: Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Club passeert Boyata voor Champions League

In het kampioenenbal krijgen we met Club Brugge dit seizoen één Belgische vertegenwoordiger. Blauw-Zwart was als landskampioen rechtstreeks geplaatst voor de league phase en zal het daarin opnemen tegen achtereenvolgens Borussia Dortmund, Sturm Graz, AC Milan, Aston Villa, Celtic, Sporting CP, Juventus en Manchester City.

In hun selectie zorgt Nicky Hayen toch voor enkele verrassingen. Zo is er één grote naam die al zeker een kruis mag maken over speelminuten in de Champions League. Dedryck Boyata werd immers niet ingeschreven. Het is al langer bekend dat Club af wil van de 33-jarige ex-Rode Duivel, die nog maar eens een signaal krijgt dat er niet op hem gerekend wordt.

Jonkies mogen wel dromen van kans

Er zijn nog verschillende spelers uit de A-kern die niet op de spelerslijst prijken. Het gaat om Joel Ordoñez, Bjorn Meijer, Joaquin Seys, Jorne Spileers, Kyriani Sabbe, Chemsdine Talbi en Romeo Vermant. Zij kunnen echter ingeschreven worden op de zogenoemde B-lijst voor spelers jonger dan 21 jaar die al minstens twee jaar voor de club spelen. Die lijst kan ook aangepast worden tot 24 uur voor elke wedstrijd.

Hayen verkiest om zo plaats vrij te maken voor enkele spelers uit Club NXT die niet in aanmerking komen voor die B-lijst. In totaal heeft Club voorlopig 23 spelers ingeschreven voor de Champions League.

De A-lijst van Club Brugge voor de Champions League

Dani van den Heuvel, Simon Mignolet, Nordin Jackers, Zaid Romero, Hugo Siquet, Brandon Mechele, Bi Abdoul Kader Yameogo, Amine Et-Taïbi, Siebe Wylin, Hugo Vetlesen, Raphael Onyedika, Hans Vanaken, Casper Nielsen, Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Alejandro Granados, Andreas Skov Olsen, Christos Tzolis, Ferran Jutgla, Gustaf Nilsson, Michal Skoras, Shandre Campbell, Benjamin Faraas

Kan Club Brugge met deze selectie de league phase overleven?

Meest recent

Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

0
0
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

24
24
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

17
17
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

99
99
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

149
149
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

73
73
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

84
84
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

226
226
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

28
28
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

139
139
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

81
81
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

341
341
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

299
299
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

531
531
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

550
550
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

251
251
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

370
370
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

234
234
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

284
284
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

168
168
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

581
581
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

225
225
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

365
365
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

415
415
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

303
303

Meer sportnieuws