AA Gent pakt nog uit met smaakmaker Belgische club

door
AA Gent pakt nog uit met smaakmaker Belgische club

AA Gent kreeg deze zomer alweer af te rekenen met het vertrek van een aantal sterkhouders en een wisselvallig seizoensbegin. De Buffalo's plaatsten zich wel voor de league phase van de Conference League, maar staan in de competitie voorlopig pas op een twaalfde plaats. Er is dus zeker nog ruimte voor verbetering.

Wouter Vrancken kreeg de voorbije weken echter te maken met heel wat verloop in zijn kern. Zo verloor hij sinds de start van het seizoen nog Julien De Sart (Al-Rayyan), Tarik Tissoudali (PAOK) en Hyun-seok Hong (Mainz), terwijl hij ook een tijdje niet op Jordan Torunarigha kon rekenen omdat die met een transfer in het hoofd zat.

LEES OOK: AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

AA Gent haalt Vancsa weg bij Lommel

Daar stond tegenover dat de Gentse aanwinsten nog wat tijd nodig hadden om zich te integreren, al liet bijvoorbeeld Mathias Delorge wel al zeer mooie dingen zien. Nu pakt Gent ook nog uit met de komst van een andere speler die vorig seizoen een smaakmaker was op de Belgische velden.

Ze kondigen immers aan dat ze Zalan Vancsa nog wegplukken bij Lommel. De 19-jarige Hongaarse aanvaller was vorig seizoen één van de uitblinkers in de Challenger Pro League, waar hij goed was voor twaalf goals en vijf assists. Deze zomer wou de City Football Group hem echter te gelde maken en uiteindelijk kan Gent profiteren.

Aankoopoptie, geen verplichting

Ze strikken Vancsa op huurbasis met een aankoopoptie, die in tegenstelling tot eerdere berichten niet verplicht is. "Zalán is het soort talent dat nog zeer moeilijk te vinden is aan een haalbare prijs", jubelt technisch directeur Arnar Vidarsson. "We zijn dus heel blij dat we dit konden afronden."

"Hij is een type dat we nog niet in onze kern hadden: iemand voor de nummer 10-positie, een verfijnde en technisch sterke speler met scorend vermogen", gaat Vidarsson verder. Hij vraagt tegelijk wel nog tijd voor de piepjonge aanwinst. "Aanvallende spelers dragen vaak de grootste verantwoordelijkheid omdat ze de doelpunten moeten maken. Zalán heeft heel veel talent, maar is ook nog jong. Laat ons dus wat geduld hebben en intussen onze spelers onvoorwaardelijk steunen."

Goede transfer van AA Gent?

Meest recent

Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

0
0
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

11
11
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

33
33
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

168
168
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

202
202
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

205
205
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

286
286
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

238
238
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

126
126
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

44
44
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

220
220
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

57
57
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

492
492
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

414
414
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

155
155
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

246
246
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

879
879
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

143
143
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

542
542
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

283
283
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

635
635
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

482
482

Meer sportnieuws