'Anderlecht verrast iedereen met laatste transferbeslissing'

door
'Anderlecht verrast iedereen met laatste transferbeslissing'

Bij Anderlecht draaide de geruchtenmolen de voorbije dagen op volle toeren, want het doet er nog alles aan om zich alsnog te versterken voor het verstrijken van de deadline. In ons land is de transfermarkt nog open tot vrijdag, maar vooral mikken ze bij Paars-Wit op versterking voor ze woensdagavond hun spelerslijst voor de Europa League moeten indienen bij de UEFA.

Bovenaan het verlanglijstje leken daarbij een creatieve middenvelder en een flankaanvaller te staan, terwijl ook de komst van een doelman niet uit te sluiten viel. Verschillende namen werden de voorbije dagen naar voor geschoven, maar vaak ook even snel weer afgevoerd.

LEES OOK: Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Edozie is al medisch gekeurd

Uiteindelijk lijkt er met Samuel Edozie nu wel een flankaanvaller op komst te zijn. De Engelse jeugdinternational zal gehuurd worden van Southampton en die deal lijkt in kannen en kruiken. Zowel Sacha Tavolieri als Het Laatste Nieuws melden dat hij woensdagmiddag in ons land al zijn medische keuring doorstaan heeft.

Beide bronnen voegen er evenwel aan toe dat Edozie meteen ook de laatste aanwinst van Anderlecht deze zomer zal zijn. Dat is toch verrassend, want zeker de komst van een nieuwe nummer tien leek nog een prioriteit te zijn. Na het njet van Christian Eriksen leek Dennis Praet de voornaamste piste te zijn.

Anderlecht haalt toch geen middenvelder meer

Maar ook die werd nu dus verlaten. Volgens Tavolieri hebben ze bij Anderlecht besloten om de Rode Duivel dan toch niet terug te halen, omdat anders de ontwikkeling van Neerpede-producten Théo Leoni, Mario Stroeykens en Yari Verschaeren afgeremd dreigt te worden.

En ook een nieuwe doelman komt er dus niet meer. Onder meer de naam van Odysseas Vlachodimos (Newcastle) lag op tafel, maar het bleek te kort dag om die transfer nog rond te krijgen. Dat betekent dus dat Anderlecht minstens tot Nieuwjaar nog verdergaat met Colin Coosemans als nummer één onder de lat.

Mag Anderlecht tevreden zijn over zijn mercato?

Meest recent

'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

5
5
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

29
29
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

100
100
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

45
45
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

21
21
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

536
536
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

20
20
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

381
381
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

186
186
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

379
379
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

224
224
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

143
143
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

221
221
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

202
202
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

668
668
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

125
125
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

135
135
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

316
316
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

139
139
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

384
384
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

536
536
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

452
452
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

135
135
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

124
124

Meer sportnieuws