'Anderlecht verrast iedereen met laatste transferbeslissing'

door
'Anderlecht verrast iedereen met laatste transferbeslissing'

Bij Anderlecht draaide de geruchtenmolen de voorbije dagen op volle toeren, want het doet er nog alles aan om zich alsnog te versterken voor het verstrijken van de deadline. In ons land is de transfermarkt nog open tot vrijdag, maar vooral mikken ze bij Paars-Wit op versterking voor ze woensdagavond hun spelerslijst voor de Europa League moeten indienen bij de UEFA.

Bovenaan het verlanglijstje leken daarbij een creatieve middenvelder en een flankaanvaller te staan, terwijl ook de komst van een doelman niet uit te sluiten viel. Verschillende namen werden de voorbije dagen naar voor geschoven, maar vaak ook even snel weer afgevoerd.

LEES OOK: RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Edozie is al medisch gekeurd

Uiteindelijk lijkt er met Samuel Edozie nu wel een flankaanvaller op komst te zijn. De Engelse jeugdinternational zal gehuurd worden van Southampton en die deal lijkt in kannen en kruiken. Zowel Sacha Tavolieri als Het Laatste Nieuws melden dat hij woensdagmiddag in ons land al zijn medische keuring doorstaan heeft.

Beide bronnen voegen er evenwel aan toe dat Edozie meteen ook de laatste aanwinst van Anderlecht deze zomer zal zijn. Dat is toch verrassend, want zeker de komst van een nieuwe nummer tien leek nog een prioriteit te zijn. Na het njet van Christian Eriksen leek Dennis Praet de voornaamste piste te zijn.

Anderlecht haalt toch geen middenvelder meer

Maar ook die werd nu dus verlaten. Volgens Tavolieri hebben ze bij Anderlecht besloten om de Rode Duivel dan toch niet terug te halen, omdat anders de ontwikkeling van Neerpede-producten Théo Leoni, Mario Stroeykens en Yari Verschaeren afgeremd dreigt te worden.

En ook een nieuwe doelman komt er dus niet meer. Onder meer de naam van Odysseas Vlachodimos (Newcastle) lag op tafel, maar het bleek te kort dag om die transfer nog rond te krijgen. Dat betekent dus dat Anderlecht minstens tot Nieuwjaar nog verdergaat met Colin Coosemans als nummer één onder de lat.

Mag Anderlecht tevreden zijn over zijn mercato?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

58
58
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

426
426
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

47
47
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

50
50
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

267
267
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

62
62
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

321
321
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

359
359
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

54
54
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

143
143
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

36
36
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

268
268
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

122
122
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

311
311
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

234
234
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

304
304
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

718
718
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws