'Anderlecht verrast iedereen met laatste transferbeslissing'

1424 stemmen
'Anderlecht verrast iedereen met laatste transferbeslissing'

Bij Anderlecht draaide de geruchtenmolen de voorbije dagen op volle toeren, want het doet er nog alles aan om zich alsnog te versterken voor het verstrijken van de deadline. In ons land is de transfermarkt nog open tot vrijdag, maar vooral mikken ze bij Paars-Wit op versterking voor ze woensdagavond hun spelerslijst voor de Europa League moeten indienen bij de UEFA.

Bovenaan het verlanglijstje leken daarbij een creatieve middenvelder en een flankaanvaller te staan, terwijl ook de komst van een doelman niet uit te sluiten viel. Verschillende namen werden de voorbije dagen naar voor geschoven, maar vaak ook even snel weer afgevoerd.

LEES OOK: Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

Edozie is al medisch gekeurd

Uiteindelijk lijkt er met Samuel Edozie nu wel een flankaanvaller op komst te zijn. De Engelse jeugdinternational zal gehuurd worden van Southampton en die deal lijkt in kannen en kruiken. Zowel Sacha Tavolieri als Het Laatste Nieuws melden dat hij woensdagmiddag in ons land al zijn medische keuring doorstaan heeft.

Beide bronnen voegen er evenwel aan toe dat Edozie meteen ook de laatste aanwinst van Anderlecht deze zomer zal zijn. Dat is toch verrassend, want zeker de komst van een nieuwe nummer tien leek nog een prioriteit te zijn. Na het njet van Christian Eriksen leek Dennis Praet de voornaamste piste te zijn.

Anderlecht haalt toch geen middenvelder meer

Maar ook die werd nu dus verlaten. Volgens Tavolieri hebben ze bij Anderlecht besloten om de Rode Duivel dan toch niet terug te halen, omdat anders de ontwikkeling van Neerpede-producten Théo Leoni, Mario Stroeykens en Yari Verschaeren afgeremd dreigt te worden.

En ook een nieuwe doelman komt er dus niet meer. Onder meer de naam van Odysseas Vlachodimos (Newcastle) lag op tafel, maar het bleek te kort dag om die transfer nog rond te krijgen. Dat betekent dus dat Anderlecht minstens tot Nieuwjaar nog verdergaat met Colin Coosemans als nummer één onder de lat.

Mag Anderlecht tevreden zijn over zijn mercato?

Meest recent

Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

21
21
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

58
58
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

53
53
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

456
456
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

93
93
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

227
227
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

235
235
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

123
123
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

335
335
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

261
261
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

419
419
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

439
439
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

98
98
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

211
211
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

134
134
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

94
94
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

209
209
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

323
323
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

457
457
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

202
202
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

636
636
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

73
73
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

436
436
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

284
284
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

424
424

Meer sportnieuws