'Anderlecht verrast iedereen met laatste transferbeslissing'

door
'Anderlecht verrast iedereen met laatste transferbeslissing'

Bij Anderlecht draaide de geruchtenmolen de voorbije dagen op volle toeren, want het doet er nog alles aan om zich alsnog te versterken voor het verstrijken van de deadline. In ons land is de transfermarkt nog open tot vrijdag, maar vooral mikken ze bij Paars-Wit op versterking voor ze woensdagavond hun spelerslijst voor de Europa League moeten indienen bij de UEFA.

Bovenaan het verlanglijstje leken daarbij een creatieve middenvelder en een flankaanvaller te staan, terwijl ook de komst van een doelman niet uit te sluiten viel. Verschillende namen werden de voorbije dagen naar voor geschoven, maar vaak ook even snel weer afgevoerd.

LEES OOK: Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Edozie is al medisch gekeurd

Uiteindelijk lijkt er met Samuel Edozie nu wel een flankaanvaller op komst te zijn. De Engelse jeugdinternational zal gehuurd worden van Southampton en die deal lijkt in kannen en kruiken. Zowel Sacha Tavolieri als Het Laatste Nieuws melden dat hij woensdagmiddag in ons land al zijn medische keuring doorstaan heeft.

Beide bronnen voegen er evenwel aan toe dat Edozie meteen ook de laatste aanwinst van Anderlecht deze zomer zal zijn. Dat is toch verrassend, want zeker de komst van een nieuwe nummer tien leek nog een prioriteit te zijn. Na het njet van Christian Eriksen leek Dennis Praet de voornaamste piste te zijn.

Anderlecht haalt toch geen middenvelder meer

Maar ook die werd nu dus verlaten. Volgens Tavolieri hebben ze bij Anderlecht besloten om de Rode Duivel dan toch niet terug te halen, omdat anders de ontwikkeling van Neerpede-producten Théo Leoni, Mario Stroeykens en Yari Verschaeren afgeremd dreigt te worden.

En ook een nieuwe doelman komt er dus niet meer. Onder meer de naam van Odysseas Vlachodimos (Newcastle) lag op tafel, maar het bleek te kort dag om die transfer nog rond te krijgen. Dat betekent dus dat Anderlecht minstens tot Nieuwjaar nog verdergaat met Colin Coosemans als nummer één onder de lat.

Mag Anderlecht tevreden zijn over zijn mercato?

Meest recent

Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

2
2
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

20
20
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

49
49
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

41
41
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

31
31
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

150
150
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

314
314
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

88
88
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

55
55
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

174
174
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

114
114
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

50
50
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

146
146
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

16
16
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

443
443
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

148
148
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

46
46
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

51
51
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

118
118
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

280
280
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

363
363
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

672
672
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

296
296
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

274
274
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

234
234

Meer sportnieuws