'Anderlecht mag nóg twee namen van verlanglijst schrappen'

door
'Anderlecht mag nóg twee namen van verlanglijst schrappen'

Het worden nog zeer drukke uren voor Jesper Fredberg, die in allerijl nog de laatste vacatures in de kern van Anderlecht probeert in te vullen. De voorbije dagen werd nog nadrukkelijk gezocht naar een creatieve middenvelder en een flankaanvaller. Voor die posities werden heel wat pistes bewandeld.

Voor de positie van nummer tien mikt of mikte Anderlecht bijvoorbeeld op spelers als Christian Eriksen, Dennis Praet en Davy Klaassen. Dat zijn stuk voor stuk bekende namen, maar Fredberg had nog een andere mogelijkheid op het oog.

LEES OOK: SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

Barak was een optie voor de tien

Sacha Tavolieri weet dat ook Antonin Barak op het lijstje stond. De 29-jarige was deze zomer nog met Tsjechië aanwezig op het EK en moet deze zomer vertrekken bij Fiorentina. Anderlecht kon hem huren met aankoopoptie, waarbij het slechts de helft van zijn loon moest betalen.

Barak wou zelf graag naar het Lotto Park komen, maar uiteindelijk werd Anderlecht afgetroefd door Kasimpasa. De Turken legden wellicht een voorstel op tafel dat aanlokkelijker was voor Fiorentina.

Anderlecht dacht ook aan Skov

Voor de flank lag dan weer ook het profiel van Robert Skov op tafel. De 28-jarige was transfervrij op te halen nadat deze zomer zijn contract bij Hoffenheim niet verlengd werd. Fredberg en Brian Riemer zagen uiteraard graag nog een landgenoot komen.

Uiteindelijk besliste Anderlecht toch om in te zetten op de komst van Samuel Edozie, die gehuurd zal worden van Southampton. Skov heeft zelf intussen ook al zijn handtekening gezet onder een contract bij Union Berlin.

Had Anderlecht vol voor Barak moeten gaan?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

21
21
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

25
25
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

17
17
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

18
18
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

103
103
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

31
31
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

102
102
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

165
165
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

319
319
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

107
107
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

162
162
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

115
115
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

562
562
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

564
564
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

43
43
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

374
374
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

176
176
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

210
210
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

236
236
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

466
466
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

603
603
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

128
128
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

76
76

Meer sportnieuws