'Anderlecht mag nóg twee namen van verlanglijst schrappen'

door
'Anderlecht mag nóg twee namen van verlanglijst schrappen'

Het worden nog zeer drukke uren voor Jesper Fredberg, die in allerijl nog de laatste vacatures in de kern van Anderlecht probeert in te vullen. De voorbije dagen werd nog nadrukkelijk gezocht naar een creatieve middenvelder en een flankaanvaller. Voor die posities werden heel wat pistes bewandeld.

Voor de positie van nummer tien mikt of mikte Anderlecht bijvoorbeeld op spelers als Christian Eriksen, Dennis Praet en Davy Klaassen. Dat zijn stuk voor stuk bekende namen, maar Fredberg had nog een andere mogelijkheid op het oog.

LEES OOK: Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Barak was een optie voor de tien

Sacha Tavolieri weet dat ook Antonin Barak op het lijstje stond. De 29-jarige was deze zomer nog met Tsjechië aanwezig op het EK en moet deze zomer vertrekken bij Fiorentina. Anderlecht kon hem huren met aankoopoptie, waarbij het slechts de helft van zijn loon moest betalen.

Barak wou zelf graag naar het Lotto Park komen, maar uiteindelijk werd Anderlecht afgetroefd door Kasimpasa. De Turken legden wellicht een voorstel op tafel dat aanlokkelijker was voor Fiorentina.

Anderlecht dacht ook aan Skov

Voor de flank lag dan weer ook het profiel van Robert Skov op tafel. De 28-jarige was transfervrij op te halen nadat deze zomer zijn contract bij Hoffenheim niet verlengd werd. Fredberg en Brian Riemer zagen uiteraard graag nog een landgenoot komen.

Uiteindelijk besliste Anderlecht toch om in te zetten op de komst van Samuel Edozie, die gehuurd zal worden van Southampton. Skov heeft zelf intussen ook al zijn handtekening gezet onder een contract bij Union Berlin.

Had Anderlecht vol voor Barak moeten gaan?

Meest recent

Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

47
47
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

154
154
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

202
202
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

38
38
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

205
205
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

55
55
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

84
84
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

98
98
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

103
103
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

52
52
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

501
501
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

78
78
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

206
206
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

123
123
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

488
488
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

201
201
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

115
115
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

295
295
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

183
183
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

318
318
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

600
600
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

274
274
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

137
137
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

382
382
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

192
192

Meer sportnieuws