'Anderlecht mag nóg twee namen van verlanglijst schrappen'

door
'Anderlecht mag nóg twee namen van verlanglijst schrappen'

Het worden nog zeer drukke uren voor Jesper Fredberg, die in allerijl nog de laatste vacatures in de kern van Anderlecht probeert in te vullen. De voorbije dagen werd nog nadrukkelijk gezocht naar een creatieve middenvelder en een flankaanvaller. Voor die posities werden heel wat pistes bewandeld.

Voor de positie van nummer tien mikt of mikte Anderlecht bijvoorbeeld op spelers als Christian Eriksen, Dennis Praet en Davy Klaassen. Dat zijn stuk voor stuk bekende namen, maar Fredberg had nog een andere mogelijkheid op het oog.

LEES OOK: Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Barak was een optie voor de tien

Sacha Tavolieri weet dat ook Antonin Barak op het lijstje stond. De 29-jarige was deze zomer nog met Tsjechië aanwezig op het EK en moet deze zomer vertrekken bij Fiorentina. Anderlecht kon hem huren met aankoopoptie, waarbij het slechts de helft van zijn loon moest betalen.

Barak wou zelf graag naar het Lotto Park komen, maar uiteindelijk werd Anderlecht afgetroefd door Kasimpasa. De Turken legden wellicht een voorstel op tafel dat aanlokkelijker was voor Fiorentina.

Anderlecht dacht ook aan Skov

Voor de flank lag dan weer ook het profiel van Robert Skov op tafel. De 28-jarige was transfervrij op te halen nadat deze zomer zijn contract bij Hoffenheim niet verlengd werd. Fredberg en Brian Riemer zagen uiteraard graag nog een landgenoot komen.

Uiteindelijk besliste Anderlecht toch om in te zetten op de komst van Samuel Edozie, die gehuurd zal worden van Southampton. Skov heeft zelf intussen ook al zijn handtekening gezet onder een contract bij Union Berlin.

Had Anderlecht vol voor Barak moeten gaan?

Meest recent

Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

8
8
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

17
17
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

124
124
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

131
131
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

48
48
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

89
89
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

153
153
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

62
62
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

57
57
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

96
96
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

32
32
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

84
84
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

306
306
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

113
113
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

407
407
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

123
123
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

197
197
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

303
303
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

407
407
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

146
146
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

577
577
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

157
157

Meer sportnieuws