Verrassende naam op training Rode Duivels

215 stemmen
Verrassende naam op training Rode Duivels

De Rode Duivels moeten stilaan een tandje hoger schakelen in hun voorbereiding, want binnen twee dagen staat de interland tegen Israël al op het programma. Woensdagochtend werd er nog eens getraind in Tubeke voor de afreis naar Hongarije, waar er vrijdag gespeeld zal worden.

Daarbij maakte een verrassende naam zijn opwachting. De aanwezige media stelden immers vast dat Domenico Tedesco voor de gelegenheid Matte Smets nog bij de groep gehaald had.

LEES OOK: Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Smets maakt zijn opwachting op training

De 20-jarige verdediger maakte vorig seizoen grote indruk bij STVV en blijft het ook na zijn overstap naar KRC Genk in de zomer goed doen. Hij werd de voorbije weken al naar voor geschoven als een mogelijke optie voor de defensie van de Duivels.

Uiteindelijk werd Smets wel slechts opgeroepen voor de Jonge Duivels, maar nu mag hij op training toch eens van de A-ploeg proeven. Het zou voorlopig wel de bedoeling zijn dat het bij een trainingsessie zal blijven.

De Winter als enige afwezig

Al weet je in principe nooit als Tedesco achterin alsnog een pion zou zien afhaken. Woensdag was Koni De Winter immers opnieuw niet te bespeuren op het trainingsveld. De 22-jarige verdediger van Genoa bleef ook de voorbije dagen al binnen en stilaan moet er toch een vraagteken gezet worden achter zijn beschikbaarheid.

Verder waren wel alle Rode Duivels gewoon aanwezig op de training. Bakayoko, De Cuyper, Saelemaekers, Lukebakio en Lukaku waren er dus wel weer gewoon bij en lijken klaar te zijn om tegen Israël aan te treden. Tedesco kan dus op een zo goed als volledige selectie rekenen.

Moet Smets bij de selectie blijven als De Winter niet fit raakt?

Meest recent

'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

22
22
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

60
60
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

59
59
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

41
41
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

134
134
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

411
411
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

566
566
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

507
507
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

88
88
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

413
413
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

559
559
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

70
70
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

243
243
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

470
470
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

740
740
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

227
227
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

577
577
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

762
762
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

633
633
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

745
745

Meer sportnieuws