Verrassende naam op training Rode Duivels

door
Verrassende naam op training Rode Duivels

De Rode Duivels moeten stilaan een tandje hoger schakelen in hun voorbereiding, want binnen twee dagen staat de interland tegen Israël al op het programma. Woensdagochtend werd er nog eens getraind in Tubeke voor de afreis naar Hongarije, waar er vrijdag gespeeld zal worden.

Daarbij maakte een verrassende naam zijn opwachting. De aanwezige media stelden immers vast dat Domenico Tedesco voor de gelegenheid Matte Smets nog bij de groep gehaald had.

LEES OOK: Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Smets maakt zijn opwachting op training

De 20-jarige verdediger maakte vorig seizoen grote indruk bij STVV en blijft het ook na zijn overstap naar KRC Genk in de zomer goed doen. Hij werd de voorbije weken al naar voor geschoven als een mogelijke optie voor de defensie van de Duivels.

Uiteindelijk werd Smets wel slechts opgeroepen voor de Jonge Duivels, maar nu mag hij op training toch eens van de A-ploeg proeven. Het zou voorlopig wel de bedoeling zijn dat het bij een trainingsessie zal blijven.

De Winter als enige afwezig

Al weet je in principe nooit als Tedesco achterin alsnog een pion zou zien afhaken. Woensdag was Koni De Winter immers opnieuw niet te bespeuren op het trainingsveld. De 22-jarige verdediger van Genoa bleef ook de voorbije dagen al binnen en stilaan moet er toch een vraagteken gezet worden achter zijn beschikbaarheid.

Verder waren wel alle Rode Duivels gewoon aanwezig op de training. Bakayoko, De Cuyper, Saelemaekers, Lukebakio en Lukaku waren er dus wel weer gewoon bij en lijken klaar te zijn om tegen Israël aan te treden. Tedesco kan dus op een zo goed als volledige selectie rekenen.

Moet Smets bij de selectie blijven als De Winter niet fit raakt?

Meest recent

'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

1
1
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

35
35
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

18
18
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

95
95
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

169
169
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

112
112
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

111
111
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

77
77
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

367
367
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

24
24
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

362
362
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

265
265
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

405
405
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

211
211
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

107
107
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

173
173
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

245
245
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

384
384
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

148
148
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

319
319
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

90
90
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

390
390
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

315
315
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

205
205
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

482
482

Meer sportnieuws