Verrassende naam op training Rode Duivels

door
Verrassende naam op training Rode Duivels

De Rode Duivels moeten stilaan een tandje hoger schakelen in hun voorbereiding, want binnen twee dagen staat de interland tegen Israël al op het programma. Woensdagochtend werd er nog eens getraind in Tubeke voor de afreis naar Hongarije, waar er vrijdag gespeeld zal worden.

Daarbij maakte een verrassende naam zijn opwachting. De aanwezige media stelden immers vast dat Domenico Tedesco voor de gelegenheid Matte Smets nog bij de groep gehaald had.

LEES OOK: 'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Smets maakt zijn opwachting op training

De 20-jarige verdediger maakte vorig seizoen grote indruk bij STVV en blijft het ook na zijn overstap naar KRC Genk in de zomer goed doen. Hij werd de voorbije weken al naar voor geschoven als een mogelijke optie voor de defensie van de Duivels.

Uiteindelijk werd Smets wel slechts opgeroepen voor de Jonge Duivels, maar nu mag hij op training toch eens van de A-ploeg proeven. Het zou voorlopig wel de bedoeling zijn dat het bij een trainingsessie zal blijven.

De Winter als enige afwezig

Al weet je in principe nooit als Tedesco achterin alsnog een pion zou zien afhaken. Woensdag was Koni De Winter immers opnieuw niet te bespeuren op het trainingsveld. De 22-jarige verdediger van Genoa bleef ook de voorbije dagen al binnen en stilaan moet er toch een vraagteken gezet worden achter zijn beschikbaarheid.

Verder waren wel alle Rode Duivels gewoon aanwezig op de training. Bakayoko, De Cuyper, Saelemaekers, Lukebakio en Lukaku waren er dus wel weer gewoon bij en lijken klaar te zijn om tegen Israël aan te treden. Tedesco kan dus op een zo goed als volledige selectie rekenen.

Moet Smets bij de selectie blijven als De Winter niet fit raakt?

Meest recent

Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

4
4
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

88
88
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

66
66
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

301
301
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

634
634
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

229
229
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

252
252
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

152
152
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

482
482
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

443
443
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

251
251
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

116
116
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

183
183
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

581
581
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

371
371
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

204
204
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

347
347
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

127
127
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

309
309
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

285
285
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

112
112
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

698
698
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

289
289
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

132
132
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

240
240

Meer sportnieuws