'Origi helemaal op ramkoers met AC Milan'

door
'Origi helemaal op ramkoers met AC Milan'

In alsmaar meer landen sluit de transfermarkt en dat betekent dat de mogelijkheden stilaan zeer beperkt worden voor spelers die nog een nieuwe club willen of moeten vinden. Dat zorgt her en der voor gespannen situaties. Onder meer in Milaan worden de frustraties stilaan groot.

De Rossoneri zitten immers nog steeds in de maag met Divock Origi. Onze landgenoot keerde in het begin van de zomer terug naar Italië na een jaartje op huurbasis bij Nottingham Forest, waar hij opnieuw allerminst kon overtuigen. Hij kreeg dan ook al snel te horen dat er in de A-kern geen plaats voor hem was.

LEES OOK: Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

Nog steeds geen oplossing voor Origi

Origi werd teruggezet naar Milan Futuro, de beloftenploeg die dit seizoen in de Italiaanse derde klasse aantreedt. Dat zag de 29-jarige spits echter niet zitten en daarom zou hij momenteel in Firenze individueel met een personal trainer zijn conditie onderhouden in afwachting van een oplossing.

Die oplossing is er echter nog steeds niet gekomen. Er werd gewag gemaakt van interesse uit onder meer de Verenigde Staten en Saudi-Arabië, maar in die landen is de transfermarkt intussen ook gesloten. Volgens La Gazzetta dello Sport bidt Milan vurig dat zich in de komende dagen vanuit Turkije nog een oplossing aandient.

AC Milan bidt voor Turkse aanbieding

Daar is de transfermarkt immers nog tien dagen open en Milan zou hopen dat de opmerkelijke transfer van Victor Osimhen van Napoli naar Galatasaray ook wat interesse in Origi zou losmaken. Anders dreigen ze immers nog minstens tot januari met zijn zware contract opgescheept te zitten.

Origi ligt immers nog tot 2026 vast bij Milan, dat hem in 2022 transfervrij wegplukte bij Liverpool. Die overgang werd echter een complete flop. Origi werd na amper één seizoen alweer opzijgeschoven nadat hij amper twee keer gescoord had. De carrière van de (ex-?)Rode Duivel belandde daarmee helemaal in het slop.

Zal Origi nog een nieuwe club vinden?

Meest recent

Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

0
0
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

15
15
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

70
70
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

151
151
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

109
109
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

63
63
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

30
30
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

206
206
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

61
61
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

155
155
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

269
269
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

83
83
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

145
145
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

64
64
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

108
108
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

198
198
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

172
172
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

634
634
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

141
141
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

83
83
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

66
66
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

110
110

Meer sportnieuws