'Origi helemaal op ramkoers met AC Milan'

door
'Origi helemaal op ramkoers met AC Milan'

In alsmaar meer landen sluit de transfermarkt en dat betekent dat de mogelijkheden stilaan zeer beperkt worden voor spelers die nog een nieuwe club willen of moeten vinden. Dat zorgt her en der voor gespannen situaties. Onder meer in Milaan worden de frustraties stilaan groot.

De Rossoneri zitten immers nog steeds in de maag met Divock Origi. Onze landgenoot keerde in het begin van de zomer terug naar Italië na een jaartje op huurbasis bij Nottingham Forest, waar hij opnieuw allerminst kon overtuigen. Hij kreeg dan ook al snel te horen dat er in de A-kern geen plaats voor hem was.

LEES OOK: Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Nog steeds geen oplossing voor Origi

Origi werd teruggezet naar Milan Futuro, de beloftenploeg die dit seizoen in de Italiaanse derde klasse aantreedt. Dat zag de 29-jarige spits echter niet zitten en daarom zou hij momenteel in Firenze individueel met een personal trainer zijn conditie onderhouden in afwachting van een oplossing.

Die oplossing is er echter nog steeds niet gekomen. Er werd gewag gemaakt van interesse uit onder meer de Verenigde Staten en Saudi-Arabië, maar in die landen is de transfermarkt intussen ook gesloten. Volgens La Gazzetta dello Sport bidt Milan vurig dat zich in de komende dagen vanuit Turkije nog een oplossing aandient.

AC Milan bidt voor Turkse aanbieding

Daar is de transfermarkt immers nog tien dagen open en Milan zou hopen dat de opmerkelijke transfer van Victor Osimhen van Napoli naar Galatasaray ook wat interesse in Origi zou losmaken. Anders dreigen ze immers nog minstens tot januari met zijn zware contract opgescheept te zitten.

Origi ligt immers nog tot 2026 vast bij Milan, dat hem in 2022 transfervrij wegplukte bij Liverpool. Die overgang werd echter een complete flop. Origi werd na amper één seizoen alweer opzijgeschoven nadat hij amper twee keer gescoord had. De carrière van de (ex-?)Rode Duivel belandde daarmee helemaal in het slop.

Zal Origi nog een nieuwe club vinden?

Meest recent

Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

10
10
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

9
9
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

123
123
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

126
126
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

65
65
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

221
221
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

39
39
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

109
109
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

176
176
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

329
329
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

129
129
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

71
71
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

58
58
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

64
64
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

152
152
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

146
146
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

387
387
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

82
82
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

34
34
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

144
144
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

168
168
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

73
73
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

795
795
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

273
273

Meer sportnieuws