'Origi helemaal op ramkoers met AC Milan'

280
'Origi helemaal op ramkoers met AC Milan'

In alsmaar meer landen sluit de transfermarkt en dat betekent dat de mogelijkheden stilaan zeer beperkt worden voor spelers die nog een nieuwe club willen of moeten vinden. Dat zorgt her en der voor gespannen situaties. Onder meer in Milaan worden de frustraties stilaan groot.

De Rossoneri zitten immers nog steeds in de maag met Divock Origi. Onze landgenoot keerde in het begin van de zomer terug naar Italië na een jaartje op huurbasis bij Nottingham Forest, waar hij opnieuw allerminst kon overtuigen. Hij kreeg dan ook al snel te horen dat er in de A-kern geen plaats voor hem was.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Nog steeds geen oplossing voor Origi

Origi werd teruggezet naar Milan Futuro, de beloftenploeg die dit seizoen in de Italiaanse derde klasse aantreedt. Dat zag de 29-jarige spits echter niet zitten en daarom zou hij momenteel in Firenze individueel met een personal trainer zijn conditie onderhouden in afwachting van een oplossing.

Die oplossing is er echter nog steeds niet gekomen. Er werd gewag gemaakt van interesse uit onder meer de Verenigde Staten en Saudi-Arabië, maar in die landen is de transfermarkt intussen ook gesloten. Volgens La Gazzetta dello Sport bidt Milan vurig dat zich in de komende dagen vanuit Turkije nog een oplossing aandient.

AC Milan bidt voor Turkse aanbieding

Daar is de transfermarkt immers nog tien dagen open en Milan zou hopen dat de opmerkelijke transfer van Victor Osimhen van Napoli naar Galatasaray ook wat interesse in Origi zou losmaken. Anders dreigen ze immers nog minstens tot januari met zijn zware contract opgescheept te zitten.

Origi ligt immers nog tot 2026 vast bij Milan, dat hem in 2022 transfervrij wegplukte bij Liverpool. Die overgang werd echter een complete flop. Origi werd na amper één seizoen alweer opzijgeschoven nadat hij amper twee keer gescoord had. De carrière van de (ex-?)Rode Duivel belandde daarmee helemaal in het slop.

Zal Origi nog een nieuwe club vinden?

Meest recent

Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

9
9
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

6
6
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

32
32
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

49
49
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

33
33
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

30
30
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

15
15
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

161
161
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

53
53
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

108
108
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

74
74
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

97
97
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

82
82
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

310
310
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

57
57
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

316
316
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

285
285
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

232
232
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

180
180
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

206
206
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

208
208
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

262
262

Meer sportnieuws