'Origi helemaal op ramkoers met AC Milan'

door
'Origi helemaal op ramkoers met AC Milan'

In alsmaar meer landen sluit de transfermarkt en dat betekent dat de mogelijkheden stilaan zeer beperkt worden voor spelers die nog een nieuwe club willen of moeten vinden. Dat zorgt her en der voor gespannen situaties. Onder meer in Milaan worden de frustraties stilaan groot.

De Rossoneri zitten immers nog steeds in de maag met Divock Origi. Onze landgenoot keerde in het begin van de zomer terug naar Italië na een jaartje op huurbasis bij Nottingham Forest, waar hij opnieuw allerminst kon overtuigen. Hij kreeg dan ook al snel te horen dat er in de A-kern geen plaats voor hem was.

LEES OOK: 'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Nog steeds geen oplossing voor Origi

Origi werd teruggezet naar Milan Futuro, de beloftenploeg die dit seizoen in de Italiaanse derde klasse aantreedt. Dat zag de 29-jarige spits echter niet zitten en daarom zou hij momenteel in Firenze individueel met een personal trainer zijn conditie onderhouden in afwachting van een oplossing.

Die oplossing is er echter nog steeds niet gekomen. Er werd gewag gemaakt van interesse uit onder meer de Verenigde Staten en Saudi-Arabië, maar in die landen is de transfermarkt intussen ook gesloten. Volgens La Gazzetta dello Sport bidt Milan vurig dat zich in de komende dagen vanuit Turkije nog een oplossing aandient.

AC Milan bidt voor Turkse aanbieding

Daar is de transfermarkt immers nog tien dagen open en Milan zou hopen dat de opmerkelijke transfer van Victor Osimhen van Napoli naar Galatasaray ook wat interesse in Origi zou losmaken. Anders dreigen ze immers nog minstens tot januari met zijn zware contract opgescheept te zitten.

Origi ligt immers nog tot 2026 vast bij Milan, dat hem in 2022 transfervrij wegplukte bij Liverpool. Die overgang werd echter een complete flop. Origi werd na amper één seizoen alweer opzijgeschoven nadat hij amper twee keer gescoord had. De carrière van de (ex-?)Rode Duivel belandde daarmee helemaal in het slop.

Zal Origi nog een nieuwe club vinden?

Meest recent

‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

62
62
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

38
38
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

151
151
Hasi maakt zich geen zorgen: “De club weet dit héél goed”

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

68
68
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

188
188
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

270
270
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

114
114
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

100
100
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

190
190
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

44
44
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

317
317
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

304
304
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

60
60
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

331
331
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

162
162
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

158
158
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

94
94
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

232
232
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

98
98
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

182
182
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1429
1429
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

72
72
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

95
95
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

633
633
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

268
268

Meer sportnieuws