'AA Gent brengt transfersoap voor prikje tot goed einde'

door
'AA Gent brengt transfersoap voor prikje tot goed einde'

AA Gent lijkt in de laatste dagen van de zomermercato nog stevig uit te halen op de transfermarkt. Ze zouden op het punt staan om met Zalan Vancsa één van de smaakmakers van vorig seizoen in de Challenger Pro League binnen te halen en daar zou het niet bij blijven.

Vanuit Nederland komt immers ook overgewaaid dat Aimé Omgba alsnog zal neerstrijken in de Planet Group Arena. Daarmee weten de Buffalo's alsnog een transfersoap die al een hele tijd aansleepte tot een goed einde te brengen. En dat bovendien voor een prikje.

LEES OOK: Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

AA Gent strikt alsnog Omgba

Midden juli leek een transfer in de maak ter waarde voor een bedrag van 2,85 tot 3,4 miljoen euro - afhankelijk van de bron -, tot Gent bij de medische keuring een knieprobleem vaststelde bij Omgba. Daarop wilden ze de deal opnieuw onderhandelen, maar dat stootte NAC tegen de borst. De Nederlanders bliezen de transfer op.

Dat was dan weer niet naar de zin van Omgba, die zich enkele dagen ziek meldde en daarna teruggezet werd naar de beloften. Sindsdien leken alle partijen in een patstelling te zitten, want de 21-jarige middenvelder wou absoluut nog naar Gent. Nu is er ook een oplossing gevonden.

Transfersom ligt pak lager

Gent en NAC zouden alsnog een nieuw akkoord bereikt hebben over een transfersom van 1 miljoen euro, plus 250.000 euro en een doorverkooppercentage. Dat schrijft De Telegraaf. NAC moest vrede nemen met de lagere som omdat Omgba na dit seizoen einde contract zou zijn. De club had een optie om die te verlengen, maar die werd door de rechtbank ongeldig verklaard.

Omgba zou daardoor alsnog zijn handtekening kunnen zetten onder een vierjarig contract bij Gent, al is het maar de vraag wanneer Wouter Vrancken op hem zal kunnen rekenen. De speler zou immers een knieoperatie moeten ondergaan en daarna een revalidatieperiode wachten.

Goede deal voor AA Gent?

Meest recent

Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

0
0
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

33
33
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

40
40
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

33
33
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

134
134
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

79
79
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

114
114
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

193
193
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

214
214
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

116
116
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

203
203
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

352
352
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

587
587
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

290
290
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

480
480
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

399
399
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

416
416
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

68
68
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

244
244
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

365
365

Meer sportnieuws