'Anderlecht vangt bot bij toptargets: reden bekend'

door
'Anderlecht vangt bot bij toptargets: reden bekend'

Jesper Fredberg zag tijdens deze zomermercato reeds tal van transfertargets door zijn vingers glippen. Met de deadline in zicht hoopte de CEO Sports die trend te keren, maar ook nu dreigt Anderlecht met lege handen achter te blijven.

Zo bevestigt Het Laatste Nieuws dat Paars-Wit achter het net vist voor Christian Eriksen. Fredberg hoopte zijn landgenoot alsnog los te weken bij Manchester United, maar zou die piste nu definitief hebben verlaten. De 32-jarige Deen komt dus met zekerheid niet naar het Lotto Park.

LEES OOK: Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

Streep door Silas & Eriksen

Behalve een spelmaker zoeken de Brusselaars tevens nog een flankaanvaller. In dat opzicht mag volgens Het Nieuwsblad ook door de naam van Silas echter een streep worden getrokken. Zoals eerder al gemeld vond Fredberg geen overeenkomst met Stuttgart omtrent de Congolees.

Die verhuist wellicht naar Rode Ster Belgrado, dat hem volgens Sky Sports huurt met een aankoopoptie van 10 miljoen. Hun ticket voor de Champions League zou de doorslag geven, al komt Sacha Tavolieri toch met nog een andere reden op de proppen waarom Anderlecht bot ving.

Tijd dringt voor Fredberg

Volgens de transferspecialist bevestigde Silas zijn zaakwaarnemer dat de deal afsprong. "We hadden concrete gesprekken met Anderlecht, maar bereikten helaas geen akkoord over de persoonlijke voorwaarden", vertrouwde hij hem toe. Het financiële aspect bleek dus een struikelblok.

De nog steeds vrij beperkte middelen in Neerpede blijven het werk van Fredberg op die manier bemoeilijken. Afwachten of hij nog tijdig met alternatieven voor Eriksen en Silas op de proppen kan komen. Omwille van de budgettaire restricties blijft het vizier daarvoor op huurdeals gericht. 

Wie had RSCA het best kunnen gebruiken?

Meest recent

Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

47
47
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

3
3
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

59
59
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

95
95
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

578
578
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

123
123
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

257
257
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

369
369
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

107
107
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

246
246
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

308
308
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

60
60
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

528
528
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

433
433
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

177
177
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

482
482
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

459
459
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

87
87
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

387
387
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

612
612
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

232
232
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

277
277
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

312
312
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

389
389

Meer sportnieuws