'Anderlecht vangt bot bij toptargets: reden bekend'

door
'Anderlecht vangt bot bij toptargets: reden bekend'

Jesper Fredberg zag tijdens deze zomermercato reeds tal van transfertargets door zijn vingers glippen. Met de deadline in zicht hoopte de CEO Sports die trend te keren, maar ook nu dreigt Anderlecht met lege handen achter te blijven.

Zo bevestigt Het Laatste Nieuws dat Paars-Wit achter het net vist voor Christian Eriksen. Fredberg hoopte zijn landgenoot alsnog los te weken bij Manchester United, maar zou die piste nu definitief hebben verlaten. De 32-jarige Deen komt dus met zekerheid niet naar het Lotto Park.

LEES OOK: Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Streep door Silas & Eriksen

Behalve een spelmaker zoeken de Brusselaars tevens nog een flankaanvaller. In dat opzicht mag volgens Het Nieuwsblad ook door de naam van Silas echter een streep worden getrokken. Zoals eerder al gemeld vond Fredberg geen overeenkomst met Stuttgart omtrent de Congolees.

Die verhuist wellicht naar Rode Ster Belgrado, dat hem volgens Sky Sports huurt met een aankoopoptie van 10 miljoen. Hun ticket voor de Champions League zou de doorslag geven, al komt Sacha Tavolieri toch met nog een andere reden op de proppen waarom Anderlecht bot ving.

Tijd dringt voor Fredberg

Volgens de transferspecialist bevestigde Silas zijn zaakwaarnemer dat de deal afsprong. "We hadden concrete gesprekken met Anderlecht, maar bereikten helaas geen akkoord over de persoonlijke voorwaarden", vertrouwde hij hem toe. Het financiële aspect bleek dus een struikelblok.

De nog steeds vrij beperkte middelen in Neerpede blijven het werk van Fredberg op die manier bemoeilijken. Afwachten of hij nog tijdig met alternatieven voor Eriksen en Silas op de proppen kan komen. Omwille van de budgettaire restricties blijft het vizier daarvoor op huurdeals gericht. 

Wie had RSCA het best kunnen gebruiken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

24
24
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

110
110
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

30
30
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

142
142
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

21
21
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

39
39
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

186
186
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

153
153
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

93
93
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

155
155
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

229
229
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

135
135
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

177
177
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

289
289
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

207
207
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

554
554
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

263
263
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

339
339
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

306
306
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

346
346
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

166
166
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

228
228
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

152
152
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

191
191

Meer sportnieuws