'Anderlecht vangt bot bij toptargets: reden bekend'

824 stemmen
'Anderlecht vangt bot bij toptargets: reden bekend'

Jesper Fredberg zag tijdens deze zomermercato reeds tal van transfertargets door zijn vingers glippen. Met de deadline in zicht hoopte de CEO Sports die trend te keren, maar ook nu dreigt Anderlecht met lege handen achter te blijven.

Zo bevestigt Het Laatste Nieuws dat Paars-Wit achter het net vist voor Christian Eriksen. Fredberg hoopte zijn landgenoot alsnog los te weken bij Manchester United, maar zou die piste nu definitief hebben verlaten. De 32-jarige Deen komt dus met zekerheid niet naar het Lotto Park.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Streep door Silas & Eriksen

Behalve een spelmaker zoeken de Brusselaars tevens nog een flankaanvaller. In dat opzicht mag volgens Het Nieuwsblad ook door de naam van Silas echter een streep worden getrokken. Zoals eerder al gemeld vond Fredberg geen overeenkomst met Stuttgart omtrent de Congolees.

Die verhuist wellicht naar Rode Ster Belgrado, dat hem volgens Sky Sports huurt met een aankoopoptie van 10 miljoen. Hun ticket voor de Champions League zou de doorslag geven, al komt Sacha Tavolieri toch met nog een andere reden op de proppen waarom Anderlecht bot ving.

Tijd dringt voor Fredberg

Volgens de transferspecialist bevestigde Silas zijn zaakwaarnemer dat de deal afsprong. "We hadden concrete gesprekken met Anderlecht, maar bereikten helaas geen akkoord over de persoonlijke voorwaarden", vertrouwde hij hem toe. Het financiële aspect bleek dus een struikelblok.

De nog steeds vrij beperkte middelen in Neerpede blijven het werk van Fredberg op die manier bemoeilijken. Afwachten of hij nog tijdig met alternatieven voor Eriksen en Silas op de proppen kan komen. Omwille van de budgettaire restricties blijft het vizier daarvoor op huurdeals gericht. 

Wie had RSCA het best kunnen gebruiken?

Meest recent

'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

12
12
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

8
8
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

137
137
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

25
25
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

134
134
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

360
360
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

392
392
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

111
111
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

73
73
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

360
360
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

367
367
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

131
131
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

151
151
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

660
660
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

145
145
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

278
278
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

314
314
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

64
64
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

318
318
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128

Meer sportnieuws