'Anderlecht vangt bot bij toptargets: reden bekend'

824 stemmen
'Anderlecht vangt bot bij toptargets: reden bekend'

Jesper Fredberg zag tijdens deze zomermercato reeds tal van transfertargets door zijn vingers glippen. Met de deadline in zicht hoopte de CEO Sports die trend te keren, maar ook nu dreigt Anderlecht met lege handen achter te blijven.

Zo bevestigt Het Laatste Nieuws dat Paars-Wit achter het net vist voor Christian Eriksen. Fredberg hoopte zijn landgenoot alsnog los te weken bij Manchester United, maar zou die piste nu definitief hebben verlaten. De 32-jarige Deen komt dus met zekerheid niet naar het Lotto Park.

LEES OOK: Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Streep door Silas & Eriksen

Behalve een spelmaker zoeken de Brusselaars tevens nog een flankaanvaller. In dat opzicht mag volgens Het Nieuwsblad ook door de naam van Silas echter een streep worden getrokken. Zoals eerder al gemeld vond Fredberg geen overeenkomst met Stuttgart omtrent de Congolees.

Die verhuist wellicht naar Rode Ster Belgrado, dat hem volgens Sky Sports huurt met een aankoopoptie van 10 miljoen. Hun ticket voor de Champions League zou de doorslag geven, al komt Sacha Tavolieri toch met nog een andere reden op de proppen waarom Anderlecht bot ving.

Tijd dringt voor Fredberg

Volgens de transferspecialist bevestigde Silas zijn zaakwaarnemer dat de deal afsprong. "We hadden concrete gesprekken met Anderlecht, maar bereikten helaas geen akkoord over de persoonlijke voorwaarden", vertrouwde hij hem toe. Het financiële aspect bleek dus een struikelblok.

De nog steeds vrij beperkte middelen in Neerpede blijven het werk van Fredberg op die manier bemoeilijken. Afwachten of hij nog tijdig met alternatieven voor Eriksen en Silas op de proppen kan komen. Omwille van de budgettaire restricties blijft het vizier daarvoor op huurdeals gericht. 

Wie had RSCA het best kunnen gebruiken?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

43
43
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

42
42
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

35
35
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

149
149
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

69
69
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

248
248
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

265
265
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

75
75
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

301
301
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

39
39
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

453
453
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

322
322
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

404
404
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

152
152
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

70
70
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

124
124
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

106
106
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

54
54
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

228
228
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

293
293
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

139
139
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

820
820
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

534
534
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

304
304

Meer sportnieuws