'Anderlecht vangt bot bij toptargets: reden bekend'

door
'Anderlecht vangt bot bij toptargets: reden bekend'

Jesper Fredberg zag tijdens deze zomermercato reeds tal van transfertargets door zijn vingers glippen. Met de deadline in zicht hoopte de CEO Sports die trend te keren, maar ook nu dreigt Anderlecht met lege handen achter te blijven.

Zo bevestigt Het Laatste Nieuws dat Paars-Wit achter het net vist voor Christian Eriksen. Fredberg hoopte zijn landgenoot alsnog los te weken bij Manchester United, maar zou die piste nu definitief hebben verlaten. De 32-jarige Deen komt dus met zekerheid niet naar het Lotto Park.

LEES OOK: Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

Streep door Silas & Eriksen

Behalve een spelmaker zoeken de Brusselaars tevens nog een flankaanvaller. In dat opzicht mag volgens Het Nieuwsblad ook door de naam van Silas echter een streep worden getrokken. Zoals eerder al gemeld vond Fredberg geen overeenkomst met Stuttgart omtrent de Congolees.

Die verhuist wellicht naar Rode Ster Belgrado, dat hem volgens Sky Sports huurt met een aankoopoptie van 10 miljoen. Hun ticket voor de Champions League zou de doorslag geven, al komt Sacha Tavolieri toch met nog een andere reden op de proppen waarom Anderlecht bot ving.

Tijd dringt voor Fredberg

Volgens de transferspecialist bevestigde Silas zijn zaakwaarnemer dat de deal afsprong. "We hadden concrete gesprekken met Anderlecht, maar bereikten helaas geen akkoord over de persoonlijke voorwaarden", vertrouwde hij hem toe. Het financiële aspect bleek dus een struikelblok.

De nog steeds vrij beperkte middelen in Neerpede blijven het werk van Fredberg op die manier bemoeilijken. Afwachten of hij nog tijdig met alternatieven voor Eriksen en Silas op de proppen kan komen. Omwille van de budgettaire restricties blijft het vizier daarvoor op huurdeals gericht. 

Wie had RSCA het best kunnen gebruiken?

Meest recent

Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

25
25
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

115
115
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

20
20
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

152
152
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

29
29
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

355
355
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

139
139
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

150
150
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

56
56
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

306
306
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

66
66
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

188
188
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

147
147
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

78
78
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

223
223
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

44
44
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

246
246
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

223
223
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

38
38
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

403
403
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

136
136
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

64
64
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

95
95
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

61
61
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

313
313

Meer sportnieuws