'Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt duo in B-kern'

928 stemmen
'Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt duo in B-kern'

Nadat het eerder al een oplossing vond voor Kristian Arnstad en Ishaq Abdulrazak staat Anderlecht op het punt om Louis Patris bij STVV te stallen. Toch dreigt Jesper Fredberg niet van alle overtollige ballast verlost te geraken.

Een paar andere overbodige pionnen lijken namelijk gewoon op post te blijven in het Lotto Park. Zo blijft het nog steeds oorverdovend stil rond zowel Amadou Diawara als Alexis Flips, die op het middenveld allebei niet langer in Brian Riemer zijn plannen passen.

LEES OOK: Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

Riemer dumpt Diawara

In afwachting van een eventuele transfer namen de Brusselaars volgens Het Laatste Nieuws daarom nu een drastische beslissing. Flips en Diawara moeten tot dan hun conditie onderhouden bij de B-kern. Een poging om hen hardhandig richting de exit te duwen.

Of dat ook zal lukken is weliswaar nog maar ten zeerste de vraag. Nu de transfermarkt in alsmaar meer landen haar deuren sluit, slinkt de kans alleszins zienderogen dat er zich alsnog een potentiële overnemer aanbiedt voor het overbodige duo grootverdieners.

Fredberg flopt met Flips

Te meer omdat ze allebei niet bereid blijken om in te leveren op hun loodzware salarissen. Diawara zijn contract loopt gelukkig volgende zomer af, maar Flips ligt nog tot midden 2028 vast bij Paars-Wit. Voor hem kan een uitleenbeurt misschien dus soelaas brengen.

Al bleek een tijdelijk verblijf in Turkije het afgelopen halfjaar weinig beterschap te bieden. Afwachten of een of andere exotische bestemming op de valreep nog een uitweg biedt, maar zowel Flips als Diawara hebben hun laatste match voor RSCA allicht dus gespeeld.

Wie kan RSCA nog het best gebruiken?

Meest recent

Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

0
0
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

63
63
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

132
132
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

111
111
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

38
38
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

297
297
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

16
16
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

123
123
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

69
69
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

853
853
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

702
702
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

229
229
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

36
36
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

383
383
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

364
364
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

493
493
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

368
368
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

421
421
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

52
52
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

186
186
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

575
575
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

256
256
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

121
121
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

358
358

Meer sportnieuws