'Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt duo in B-kern'

door
'Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt duo in B-kern'

Nadat het eerder al een oplossing vond voor Kristian Arnstad en Ishaq Abdulrazak staat Anderlecht op het punt om Louis Patris bij STVV te stallen. Toch dreigt Jesper Fredberg niet van alle overtollige ballast verlost te geraken.

Een paar andere overbodige pionnen lijken namelijk gewoon op post te blijven in het Lotto Park. Zo blijft het nog steeds oorverdovend stil rond zowel Amadou Diawara als Alexis Flips, die op het middenveld allebei niet langer in Brian Riemer zijn plannen passen.

LEES OOK: DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

Riemer dumpt Diawara

In afwachting van een eventuele transfer namen de Brusselaars volgens Het Laatste Nieuws daarom nu een drastische beslissing. Flips en Diawara moeten tot dan hun conditie onderhouden bij de B-kern. Een poging om hen hardhandig richting de exit te duwen.

Of dat ook zal lukken is weliswaar nog maar ten zeerste de vraag. Nu de transfermarkt in alsmaar meer landen haar deuren sluit, slinkt de kans alleszins zienderogen dat er zich alsnog een potentiële overnemer aanbiedt voor het overbodige duo grootverdieners.

Fredberg flopt met Flips

Te meer omdat ze allebei niet bereid blijken om in te leveren op hun loodzware salarissen. Diawara zijn contract loopt gelukkig volgende zomer af, maar Flips ligt nog tot midden 2028 vast bij Paars-Wit. Voor hem kan een uitleenbeurt misschien dus soelaas brengen.

Al bleek een tijdelijk verblijf in Turkije het afgelopen halfjaar weinig beterschap te bieden. Afwachten of een of andere exotische bestemming op de valreep nog een uitweg biedt, maar zowel Flips als Diawara hebben hun laatste match voor RSCA allicht dus gespeeld.

Wie kan RSCA nog het best gebruiken?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

138
138
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

133
133
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

159
159
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

177
177
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

208
208
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

50
50
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

241
241
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

219
219
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

241
241
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

164
164
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

329
329
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

138
138
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

156
156
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

283
283
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

533
533
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

524
524
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

307
307
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

258
258
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

76
76
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

207
207
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

558
558
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

232
232
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

159
159

Meer sportnieuws