'Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt duo in B-kern'

928 stemmen
'Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt duo in B-kern'

Nadat het eerder al een oplossing vond voor Kristian Arnstad en Ishaq Abdulrazak staat Anderlecht op het punt om Louis Patris bij STVV te stallen. Toch dreigt Jesper Fredberg niet van alle overtollige ballast verlost te geraken.

Een paar andere overbodige pionnen lijken namelijk gewoon op post te blijven in het Lotto Park. Zo blijft het nog steeds oorverdovend stil rond zowel Amadou Diawara als Alexis Flips, die op het middenveld allebei niet langer in Brian Riemer zijn plannen passen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Riemer dumpt Diawara

In afwachting van een eventuele transfer namen de Brusselaars volgens Het Laatste Nieuws daarom nu een drastische beslissing. Flips en Diawara moeten tot dan hun conditie onderhouden bij de B-kern. Een poging om hen hardhandig richting de exit te duwen.

Of dat ook zal lukken is weliswaar nog maar ten zeerste de vraag. Nu de transfermarkt in alsmaar meer landen haar deuren sluit, slinkt de kans alleszins zienderogen dat er zich alsnog een potentiële overnemer aanbiedt voor het overbodige duo grootverdieners.

Fredberg flopt met Flips

Te meer omdat ze allebei niet bereid blijken om in te leveren op hun loodzware salarissen. Diawara zijn contract loopt gelukkig volgende zomer af, maar Flips ligt nog tot midden 2028 vast bij Paars-Wit. Voor hem kan een uitleenbeurt misschien dus soelaas brengen.

Al bleek een tijdelijk verblijf in Turkije het afgelopen halfjaar weinig beterschap te bieden. Afwachten of een of andere exotische bestemming op de valreep nog een uitweg biedt, maar zowel Flips als Diawara hebben hun laatste match voor RSCA allicht dus gespeeld.

Wie kan RSCA nog het best gebruiken?

Meest recent

Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

5
5
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

134
134
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

70
70
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

538
538
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

55
55
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

36
36
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

58
58
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

52
52
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

139
139
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

251
251
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

250
250
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

426
426
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

885
885
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

136
136
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

795
795
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

208
208
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

619
619
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

213
213
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

189
189
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

165
165
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1045
1045
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

608
608
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

211
211
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

74
74

Meer sportnieuws