'Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt duo in B-kern'

928 stemmen
'Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt duo in B-kern'

Nadat het eerder al een oplossing vond voor Kristian Arnstad en Ishaq Abdulrazak staat Anderlecht op het punt om Louis Patris bij STVV te stallen. Toch dreigt Jesper Fredberg niet van alle overtollige ballast verlost te geraken.

Een paar andere overbodige pionnen lijken namelijk gewoon op post te blijven in het Lotto Park. Zo blijft het nog steeds oorverdovend stil rond zowel Amadou Diawara als Alexis Flips, die op het middenveld allebei niet langer in Brian Riemer zijn plannen passen.

LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Riemer dumpt Diawara

In afwachting van een eventuele transfer namen de Brusselaars volgens Het Laatste Nieuws daarom nu een drastische beslissing. Flips en Diawara moeten tot dan hun conditie onderhouden bij de B-kern. Een poging om hen hardhandig richting de exit te duwen.

Of dat ook zal lukken is weliswaar nog maar ten zeerste de vraag. Nu de transfermarkt in alsmaar meer landen haar deuren sluit, slinkt de kans alleszins zienderogen dat er zich alsnog een potentiële overnemer aanbiedt voor het overbodige duo grootverdieners.

Fredberg flopt met Flips

Te meer omdat ze allebei niet bereid blijken om in te leveren op hun loodzware salarissen. Diawara zijn contract loopt gelukkig volgende zomer af, maar Flips ligt nog tot midden 2028 vast bij Paars-Wit. Voor hem kan een uitleenbeurt misschien dus soelaas brengen.

Al bleek een tijdelijk verblijf in Turkije het afgelopen halfjaar weinig beterschap te bieden. Afwachten of een of andere exotische bestemming op de valreep nog een uitweg biedt, maar zowel Flips als Diawara hebben hun laatste match voor RSCA allicht dus gespeeld.

Wie kan RSCA nog het best gebruiken?

Meest recent

Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

203
203
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

19
19
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

29
29
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

229
229
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

378
378
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

460
460
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

712
712
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

94
94
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

512
512
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

48
48
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

92
92
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

126
126
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

88
88
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

141
141
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

367
367
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

687
687
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

285
285
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

477
477
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

398
398
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

220
220
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

101
101
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

97
97
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

164
164
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

185
185
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

381
381

Meer sportnieuws