'Guardiola berooft concurrent Club Brugge van sterkhouder'

222 stemmen
'Guardiola berooft concurrent Club Brugge van sterkhouder'

Manchester City is als een kanonskogel uit de startblokken geschoten in de Premier League. De Citizens pakten 9 op 9 en moeten enkel Liverpool naast zich dulden. Pep Guardiola speurt ondertussen de markt af naar mogelijke versterkingen.

Aanvallend zit het meer dan snor bij de Engelse landskampioen. Erling Haaland scoort als nooit tevoren en legde al twee hattricks in het mandje over het Kanaal. Guardiola lijkt dan ook eerder uit te kijken naar een nieuwe verdediger en speurt naar verluidt de Portugese markt af.

LEES OOK: 'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Guardiola wil Diomande

Volgens Fichajes zou de Spaanse trainer zijn oog namelijk laten vallen hebben op Ousmane Diomande. Dat is een 20-jarige Ivoriaanse verdediger die indruk maakt bij Sporting, dat het in de Champions League opneemt tegen Club Brugge. Ondanks zijn jonge leeftijd is Diomando al een sterkhouder en een vaste pion bij de Portugese landskampioen.

Sporting kocht Diomande begin vorig jaar weg bij het Deense FC Midtjylland voor 7,5 miljoen euro. Een investering waar de Portugezen geen spijt van zullen hebben, omdat de speler volgens Transfermarkt ondertussen al 40 miljoen euro waard is.

Geval Kossounou

Het dossier van Diomande doet wat denken aan dat van ex-Clubspeler en landgenoot Odilon Kossounou. Ook Kossounou werd op jonge leeftijd weggeplukt in Scandinavië en later voor een veelvoud verkocht aan een grotere club, in dit geval Bayer Leverkusen.

Kossounou vertoeft ondertussen op huurbasis bij Atalanta. Diomande kan dan weer meteen aan de absolute top gaan spelen. Afwachten of City met de nodige miljoenen op de proppen zal komen.

Moet City doorduwen voor Diomande?

Meest recent

De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

7
7
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

14
14
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

132
132
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

100
100
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

165
165
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

106
106
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

96
96
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

303
303
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

142
142
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

256
256
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

173
173
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

124
124
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

131
131
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

102
102
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

783
783
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

231
231
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

216
216
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

819
819
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

258
258
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1296
1296
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

110
110
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

816
816

Meer sportnieuws