'Guardiola berooft concurrent Club Brugge van sterkhouder'

door
'Guardiola berooft concurrent Club Brugge van sterkhouder'

Manchester City is als een kanonskogel uit de startblokken geschoten in de Premier League. De Citizens pakten 9 op 9 en moeten enkel Liverpool naast zich dulden. Pep Guardiola speurt ondertussen de markt af naar mogelijke versterkingen.

Aanvallend zit het meer dan snor bij de Engelse landskampioen. Erling Haaland scoort als nooit tevoren en legde al twee hattricks in het mandje over het Kanaal. Guardiola lijkt dan ook eerder uit te kijken naar een nieuwe verdediger en speurt naar verluidt de Portugese markt af.

LEES OOK: ‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Guardiola wil Diomande

Volgens Fichajes zou de Spaanse trainer zijn oog namelijk laten vallen hebben op Ousmane Diomande. Dat is een 20-jarige Ivoriaanse verdediger die indruk maakt bij Sporting, dat het in de Champions League opneemt tegen Club Brugge. Ondanks zijn jonge leeftijd is Diomando al een sterkhouder en een vaste pion bij de Portugese landskampioen.

Sporting kocht Diomande begin vorig jaar weg bij het Deense FC Midtjylland voor 7,5 miljoen euro. Een investering waar de Portugezen geen spijt van zullen hebben, omdat de speler volgens Transfermarkt ondertussen al 40 miljoen euro waard is.

Geval Kossounou

Het dossier van Diomande doet wat denken aan dat van ex-Clubspeler en landgenoot Odilon Kossounou. Ook Kossounou werd op jonge leeftijd weggeplukt in Scandinavië en later voor een veelvoud verkocht aan een grotere club, in dit geval Bayer Leverkusen.

Kossounou vertoeft ondertussen op huurbasis bij Atalanta. Diomande kan dan weer meteen aan de absolute top gaan spelen. Afwachten of City met de nodige miljoenen op de proppen zal komen.

Moet City doorduwen voor Diomande?

Meest recent

'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

11
11
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

19
19
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

24
24
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

203
203
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

52
52
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

57
57
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

15
15
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

397
397
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

67
67
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

398
398
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

44
44
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

892
892
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

106
106
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

123
123
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

366
366
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

190
190
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

705
705
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

65
65
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

58
58
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

59
59
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

368
368
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

186
186
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

466
466
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

234
234
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

287
287

Meer sportnieuws