Engels onthult ware reden achter Club Brugge-exit

door
Engels onthult ware reden achter Club Brugge-exit

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op het aanstaande tweeluik in de Nations League. Eerst is Israël de tegenstander, waarna de Belgen Frankrijk in ogen kijken. Mag Arne Engels (20) zijn debuut maken?

De jonge middenvelder behoort opnieuw tot de kern. Hij maakte ondertussen naam in de Bundesliga bij Augsburg en versierde een fraaie transfer naar Celtic. Met de Schotse topclub neemt hij het in de Champions League op tegen Club Brugge, waar hij zijn opleiding genoot, maar niet doorbrak.

LEES OOK: Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Engels wilde nieuwe stap zetten

Engels was blij dat Celtic Club treft. "Ik was op weg naar Celtic om mijn contract te tekenen en volgde de loting. Ik hoopte heel hard op Club Brugge als tegenstander. Als dat dan uitkomt, is het fantastisch", vertelde hij dinsdag op de persbabbel van de Duivels.

"Ik vind het leuk om tegen mijn ex-ploeg te spelen. Ik heb daar nog veel vrienden en goede contacten. Ik ben daar weggegaan omdat ik een nieuwe stap in mijn carrière wilde zetten. Ik denk dat dit is gelukt. Ik heb stap voor stap gezet en doe dat nog altijd."

Wat is de ambitie van Engels?

Er werd ook gepolst naar de ambitie van Engels in deze interlandperiode en wat hij de ploeg kan bieden. "Ik kan de Duivels wel wat bijbrengen. Ik wil altijd winnen en heb een goede traptechniek. Maar ik kan nog veel leren bij deze groep."

"Ik heb al bijgeleerd in de voorbereiding op het EK toen ik als reserve bij de groep was. Ik weet niet welke positie ik ga spelen, ik ben polyvalent maar speel het liefste op het middenveld maar ik heb niets te eisen."

Moet Engels al speelminuten krijgen?

Meest recent

Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

2
2
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

140
140
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

8
8
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

103
103
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

222
222
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

126
126
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

39
39
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

212
212
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

62
62
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

81
81
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

216
216
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

351
351
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

96
96
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

82
82
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

144
144
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

235
235
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1061
1061
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

188
188
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

301
301
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

166
166
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

186
186
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

508
508
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

241
241
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

319
319

Meer sportnieuws