Engels onthult ware reden achter Club Brugge-exit

door
Engels onthult ware reden achter Club Brugge-exit

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op het aanstaande tweeluik in de Nations League. Eerst is Israël de tegenstander, waarna de Belgen Frankrijk in ogen kijken. Mag Arne Engels (20) zijn debuut maken?

De jonge middenvelder behoort opnieuw tot de kern. Hij maakte ondertussen naam in de Bundesliga bij Augsburg en versierde een fraaie transfer naar Celtic. Met de Schotse topclub neemt hij het in de Champions League op tegen Club Brugge, waar hij zijn opleiding genoot, maar niet doorbrak.

LEES OOK: Van Bommel bevestigt bijzonder straf transfergerucht

Engels wilde nieuwe stap zetten

Engels was blij dat Celtic Club treft. "Ik was op weg naar Celtic om mijn contract te tekenen en volgde de loting. Ik hoopte heel hard op Club Brugge als tegenstander. Als dat dan uitkomt, is het fantastisch", vertelde hij dinsdag op de persbabbel van de Duivels.

"Ik vind het leuk om tegen mijn ex-ploeg te spelen. Ik heb daar nog veel vrienden en goede contacten. Ik ben daar weggegaan omdat ik een nieuwe stap in mijn carrière wilde zetten. Ik denk dat dit is gelukt. Ik heb stap voor stap gezet en doe dat nog altijd."

Wat is de ambitie van Engels?

Er werd ook gepolst naar de ambitie van Engels in deze interlandperiode en wat hij de ploeg kan bieden. "Ik kan de Duivels wel wat bijbrengen. Ik wil altijd winnen en heb een goede traptechniek. Maar ik kan nog veel leren bij deze groep."

"Ik heb al bijgeleerd in de voorbereiding op het EK toen ik als reserve bij de groep was. Ik weet niet welke positie ik ga spelen, ik ben polyvalent maar speel het liefste op het middenveld maar ik heb niets te eisen."

Moet Engels al speelminuten krijgen?

Meest recent

Vandenbempt gelooft ogen niet in Anderlecht-Club: "Wat een match van hem"

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een absolute prestigezege geboekt. Op eigen veld pakten de ...

173
173
Na droomstart en blauwe kaart: België stoot door op WK U17

België heeft zich zoals geplaatst voor de volgende ronde op het wereldkampioenschap U17. De ...

86
86
Anderlecht breekt vloek: Club ten onder in kolkend Lotto Park

Na jaren van Brugse dominantie heeft Anderlecht eindelijk nog eens de ban gebroken. Paars-wit ...

256
256
Vernietigend signaal Garcia: Rode Duivel in grote problemen

Maandag komen de Rode Duivels opnieuw samen in Tubeke om de WK-kwalificatieduels tegen Kazachstan en ...

87
87
Crisis bij Ajax escaleert verder, pijnlijke afgang CDK en co

Ondanks het ontslag van coach John Heitinga blijft Ajax maar aanmodderen in de Eredivisie. Ondanks ...

48
48
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Bel de politie niet!"

De afgelopen weken kwam Ruben Van Gucht opnieuw veelvuldig in het nieuws — en niet altijd om ...

51
51
Club Brugge ziet af in Lotto Park: "Hij is een ramp!"

In de Jupiler Pro League was het zondag uitkijken naar de kraker tussen RSC Anderlecht en Club ...

308
308
Straffe beelden: Hoefkens door het lint in volle wedstrijd

Carl Hoefkens is momenteel bezig aan zijn tweede seizoen als hoofdcoach van NAC Breda. Maar zijn ...

28
28
Terugkeer Lukaku, Qatarees geld: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht werkt zondagmiddag de topper op eigen veld tegen Club Brugge af. Voor de ...

173
173
Kapblok staat al klaar: volgend trainersontslag in JPL?

De interland-periode staat opnieuw voor de deur en dat is geen goed nieuws voor coaches die moeten ...

207
207
Opstellingen: Hayen wisselt één keer tegen avontuurlijk RSCA

Daags voor de laatste interland-periode van het kalenderjaar, staat een absolute kraker op het ...

132
132
Vanaken verklapt: 'Dáárom speel ik zo graag tegen Anderlecht'

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag een bijzonder fraaie affiche op het programma. Met RSC ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Mythische transfer Lewandowski, winterleegloop Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

153
153
Anderlecht-Club Brugge: Hasi & Hayen hakken knopen door

Alle ogen zijn straks gericht op de kraker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. In aanloop naar dat ...

223
223
'Anderlecht en Club Brugge strijden om ruwe diamant'

Om 13u30 staat dé klassieker op het programma, want in een uitverkocht Lotto Park ontvangt ...

201
201
Uitstel van executie: Wils alsnog weg bij Antwerp?

Een zucht van opluchting zaterdag op de Bosuil, waar Antwerp met 3-1 won van La Louvière. ...

125
125
Big Brother in Belgisch voetbal: Pro League reageert

Na intensief overleg tussen vertegenwoordigers uit het profvoetbal stelde Bernard Quintin, minister ...

93
93
'Chaos in Pro League: Genk twijfelt, RSCA naar rechtbank?'

Terwijl de discussie omtrent de tv-rechten volop aan de gang is wordt er binnen de Pro League achter ...

237
237
Anderlecht meldt groot nieuws: Vandenhaute verlaat de club

RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de topper tegen Club Brugge, maar enkele uren voor deze ...

424
424
Bosz haalt snoeihard uit na ontslag Heitinga

John Heitinga werd ontslagen bij Ajax. Peter Bosz is trainer van grote rivaal PSV en werkte in het ...

70
70
'Miljoenenbom bij Anderlecht: transferwaanzin voor topspits'

Anderlecht voelt een miljoenenbom tikken onder zijn winterplan: een 17-jarige linksbuiten uit Polen ...

420
420
Union SG aan zet: breekt het eindelijk de vloek?

Union SG speelde een goede partij tegen Atlético Madrid, maar de Spanjaarden waren veel ...

57
57
Wils zijn vel nog niet 'gered': "Dat moéten we halen"

Héél Antwerp haalde opgelucht adem na de 3-1-zege tegen La Louvière. Stef Wils ...

118
118
Guardiola maakt mijlpaal compleet: Belg krijgt lof

Pep Guardiola staat tegen Liverpool voor de 1.000ste keer als coach naast de zijlijn. Waanzinnig ...

130
130
‘Clement in paniek: schokkend signaal uit Ajax’

Ajax zwalpt opnieuw en laat de naam van Philippe Clement vallen — maar zónder echte ...

151
151

Meer sportnieuws